Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

obolały

Dla przypomnienia Regulamin forum: §4. Zasady korzystania z Serwisu Korzystanie z zasobów Serwisu może być dokonywane wyłącznie na własny użytek. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zasobów i funkcji Serwisu w celu prowadzenia działalności komercyjnej lub takiej, która naruszałaby interes Usługodawcy. Korzystanie z Usług oferowanych przez Serwis odbywa się w sposób zgodny z obowiązującym prawem, postanowieniami Regulaminu, pozostałych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu, które stanowią postanowienia szczególne w stosunku do niniejszego Regulaminu i stosuje się bezpośrednio oraz z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, w szczególności osoba korzystająca z Usług Serwisu obowiązana jest do: powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystanie z usług Serwisu w sposób uciążliwy dla innych osób, przekazywania prawdziwych danych osobowych; niedopuszczalne jest tworzenie kont nieistniejących Użytkowników oraz przekazywanie danych osobowych innych osób jako własnych danych osobowych, korzystania z kont innych Użytkowników czy udostępniania własnych kont innym osobom, przestrzegania autorskich praw majątkowych oraz praw wynikających z rejestracji wynalazków, patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych innych osób, bieżącej aktualizacji swoich danych udostępnionych w ramach Serwisu, zapoznawania się ze zmianami niniejszego Regulaminu oraz innych regulaminów dotyczących poszczególnych usług Serwisu. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Niedopuszczalne są jakiekolwiek działania związane z wykorzystywaniem uzyskanych za pośrednictwem Serwisu, informacji dotyczących innych podmiotów oraz działania polegające na wykorzystaniu jakiejkolwiek funkcji Serwisu do rozsyłania oraz umieszczania w Serwisie niezamówionej informacji handlowej (tzw. Spam). Zabrania się umieszczania w Serwisie i rozpowszechniania za jego pośrednictwem: oprogramowania objętego prawami innych osób - bez właściwego upoważnienia, oprogramowania przeznaczonego do nieuprawnionego niszczenia, zmieniania, usuwania, uszkadzania, utrudniania dostępu do danych informatycznych, istotnego zakłócania lub uniemożliwiania automatycznego przetwarzania, gromadzenia i przekazywania takich danych, zakłócania pracy systemów i sieci teleinformatycznych, haseł komputerowych, kodów dostępu lub innych danych umożliwiających nieuprawniony dostęp do informacji przechowywanych w systemie komputerowym lub sieci teleinformatycznej. Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6. Usługodawca udostępnia narzędzia za pośrednictwem, którego Użytkownik może utworzyć CV i przekazać je bezpośrednio potencjalnemu pracodawcy. Użytkownik sam decyduje komu udostępnia swoje dane osobowe. Na pracodawcy użytkowniku ciąży odpowiedzialność zabezpieczenia danych osobowych kandydatów, którzy udostępnili jemu swoje CV zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.

stary wyga

po co znów hejtujecie? ściema goni ściemę. nikt w to nie wierzy.

ciekawe!

Szukaj , szukaj jeżeli masz wiedzę i doświadczenie nie musisz zamartwiać się ,że nie dostaniesz umowy o pracę.

Katarzyna

A mnie się wydaje, że ktoś celowo umieszcza te nie przychylne posty. Być może jest to forma zemsty, za "gorsze warunki", być może jest to działanie konkurencji, być może jest to prawda. Ale po co umieszczać tu te informacje? Autor tekstu chyba liczy wyraźnie na to, aby nikt więcej nie przyszedł tu pracować. Autorze postów pomyśl o swoich byłych współpracownikach którym bardzo utrudniasz znalezienie nowych osób do pracy, być może właśnie na Twoje miejsce. Pozdrawiam.

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lolitka

Ty chyba bystry nie jesteś? :-D laska pracowała w 2012 roku.. gratuluję inteligencji. I tacy ludzie pracują w pgb :-D

Anonymous

Haha, baza PGB jest ta skonstruowana, że nawet głupi może zrobić wszystkie minima + umowy bez chwytania za słuchawkę. Nie trzeba być hakerem żeby znać "obejścia". Pytanie tylko dlaczego ta cwaniara je wykorzystuje? Co się odwlecze to nie uciecze.

okaleczony_ponownie

Osoba na idealnym stanowisku czy idealna osoba na tym stanowisku? Co do obejść w bazie, tak wiemy. Jest już cała teczka takich obejść. Czeka na odpowiedni moment.

Brecha na całego

Ja tam w żadnym wypadku nie czuje się okaleczona, a miałam przyjemność pracować z nią. Idealna osoba na idealnym stanowisku, obejścia w bazie miała w małym palcu :-D ale za nic nie chciała pokazać co i jak ;-) pozdrawiam całą ekipę z 2012 roku :-D

Lolitka

A właściwie (usunięte przez administratora) Wiedziałam, że kogoś mi brakuje :-D I z tego co pamiętam, to jeszcze jakiś chłopak tam był?

znam_go
@Lolitka

(usunięte przez administratora) również zmiana warunków zatrudnienia. Na gorsze rzecz jasna.

rysia

byłam zaledwie kilka dni na testach a do dziś mile wspominam czy to (usunięte przez administratora) czy to (usunięte przez administratora) Czasem jak spotkam (usunięte przez administratora) na zakupach to i pogada chwilę. Dla mnie zespół ok, szkoda tylko że nie każdy nadaje się do pracy z telefonem.. Powodzenia dziewuszki ;)

okaleczony

ja Milenę też pamiętam, ucho do dzisiaj mnie boli od tego skrzeku w słuchawce.

Czerwona Panda

Chyba chodzi (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) Ja Jeszcze Dobrze Pamiętam Milene, ubaw po pachy ;-) miło wspominam ten czas. Zróbcie spotkanie pgb-owiczow po latach

Magda

(usunięte przez administratora) . znam ją za czasów kiedy była konsultantka (usunięte przez administratora) .. widzę, że sporo osiągnęła.. widzę, że sporo się dzieje w tej firmie, same zmiany. A co z tą mała blondynka? Nie pamiętam imienia, a ona i (usunięte przez administratora) spoko dziewczyny i miło wspominam dużą sale :-D pozdrawiam laski

Hehe eeha

Haha ta osoba nie tylko tak (usunięte przez administratora)

Lolitka

Haha to samo mogę powiedzieć o tobie! Czyżbyś po nocach szukała nowej pracy Haha

bleee

duzo tu spedzasz czasu lolitka czyżbys byla bezrobotna?

Lolitka

Nie zmiernie się ciesze, ze masz umowę o pracę. No ja tylko w pgb plaszczylam (usunięte przez administratora) bo dostałam tylko umowę o dzieło. Uwierz mi, że nie miałam czasu być dobrym handlowcem, bo zamiast robić tele czy projekty rekrutacyjne, musiałam wykonywać miliony standaryzacji czy blanki dla zapewne takich jak ty. Przemadrzalych i (usunięte przez administratora) wiedzacych o życiu.

beee

w jakim oddziale bylas?

hanulla
@beee

Ja, uwielbiam ją! Ona tu jest i robi standard dla mnie... ;)

dobra dusza

Wybaczcie moi drodzy, ale czy któreś z Was pomyślało co czuje zarząd czytając tak nie miłe komentarze w swoim kierunku. Przecież zarząd chce dobrze, nie chce nikogo skrzywdzić i dlatego tym, którym gorzej idzie proponuje gorsze warunki, a nie wyrzuca na zbity pysk. Dlatego uważam, że należy mu dziękować: och ja ja się ciesze, że dobra duszo, uratowałeś mnie przed bezrobociem i pozwoliłeś mi pracować za 400 zł, och jak ja tobie dziękuję. zbawicielu ty mój.

Lolitka

Mówisz tak bo to twoje pierwsze podsumowanie. Ciekawe czy będziesz taka mądra jak przyjdzie koniec kwartału i nie będziesz mieć targetu ani minimow zrealizowanych. Wraz z całym zarządem ładnie ci podziękuję, albo zaproponują ci warunki, które cofną cie w rozwoju ;-) daj znać jak ci poszło na koniec września :-D

a
@Lolitka

to cie zaskocze lolitko jestem rok w firmie :D nie martwie sie o minima i target jestem juz za polowa:D do wrzesnia :D

hahahahaha
@a

ey a powiedz dziewcze czy nie pomylilas sie czasami z firmami? wymien agencje w ktorych trzymaja nie wyrabiajac targetow ? zwolnie sie z pgb i wysle cv natychmiast haaaaa to chyba na tym polega zeby sprzedac co. cALUSKI LALUNKA

andzia

pierwsze slysze zeby nie miala szacunku do ludzi, podaj przyklad lolitka. Dzis mialam z nia podsumowanie. Motywuje i pomaga osiagnac cel. Wez sie za robote lepiej a nie siedzisz po nocach i wypisujesz te brednie.

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.