Miłaszewski Mirosław Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Olsztyn

Opinie o Miłaszewski Mirosław Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

A.

wytrzymałam jakieś półtora tygodnia, potwierdzam co wyżej. Właściciel to zgorzkniały i niestabilny emocjonalnie sknera.

Muka

To, co się tam odbywa to jest jakiś żart! W przeciągu miesiąca przewinęło się 8 osób. Żadna nie wytrzymała. Opieprz przy klientach, zrzucanie papierów z biurka- to norma. Grobowa atmosfera i poniżające uwagi rzucane przed Pana Właściciela. Żenada. Radzę omijać szerokim łukiem!!!!!

Zostaw opinię o Miłaszewski Mirosław Pośrednictwo Ubezpieczeniowe - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miłaszewski Mirosław Pośrednictwo Ubezpieczeniowe