Bo-Do Hurtownia Spożywcza

Olsztyn

Opinie o Bo-Do Hurtownia Spożywcza

przedstawicielka

PROPONUJĘ NIE CZYTAJCIE TYCH OBELŻYWYCH WPISÓW, ZNAM TĄ KOBIETĘ PONAD 10 LAT . JUŻ NIE JEST MOIM DYSTRYBUTOREM, ŻAŁUJĘ, BO WSPÓŁPRACA BYŁ SUPER. TE GŁUPOTY WYPISUJĄ MIERNOTY, KTÓRZY MAJĄ PROBLEM Z SOBĄ ALBO (usunięte przez administratora) BYLI PRACOWNICY WYPROWADZENI W KAJDANKACH W HURTOWNI . DONOSY JUŻ BYŁY, KONTROLE JUŻ BYŁY .... ZOSTAŁ ANONIMOWY INTERNET.

Oszukany

Nic się nie zmieniło. Baba jest wredna i niepoważne, oszukuje przy wpłatach. Pracownicy to nie ludzie, tylko środki do celu. A cel to kasa. Nie dotrzymuje słowa, nie szanuje nikogo. Córką pracująca jako przedstawiciel w Odrze, czyli nie zatrudniona w bo do, po powrocie z trasy siada do komputera firmowego i wklepuhe zamiwienia przedstawicieli firmowych z regionu. Inaczej mówiąc firma Odra płaci swojemu przedstawicielowi za kradzież zamówień. Mamusia Halinka oczywiście wie o wszystkim i uważa że nie ma w tym problemu gdyż "Nie ja jej płacę".

Małgorzata
@Oszukany 04.10.2017 15:55

Drogi Kolego!!!! Milo mi, że masz taką dobrą opinię o mnie. Może się zamienimy i popracujesz trochę jako przedstawiciel firmowy w Odrze bo przecież to jest taka łatwa i przyjemna praca....

Ja

Jesteśmy pracownikami Bo-Do. Pracujemy od 10 do 20 lat i nie czujemy się ani oszukani ani że wokół nas pracuje wredna atmosfera. Szefowa jest osobą pracowitą i wymagająca dużo od siebie.Drogi Kolego gdybyś wiedział 1/10 którą robi to byś głupot nie pisał. Spójrz najpierw na siebie a później krytykuj innych!!!! Ujawnij się a z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

Byly

Ta kobieta nie jest normalna. Naprawdę szczerze odradzam ewentualnym chętnym pracę w tej hurtowni. Nie bierzcie byle czego. Nie bierzcie pracy w bo do. To nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

po

o proszę, niby firma nie szukała, a jak już zaczęli poszukiwania, to wrzucili 3 ogłoszenia na przedstawiciela handlowego na raz. Nie wiem jednak jak to ma się do siedziby firmy, skoro ta jest w Warszawie. Może działają na innych województwach? Pozdrawiam

były pracownik 9

pracowałem w bo-do na początku było ok lecz po okresie próbnym sielanka się skończyła właścicielka brak słów po pierwsze - jej telefony ranne oraz wieczorne bez komentarza -o wypłatę chodziłem po dwa trzy dni i prosiłem o swoje bo pani "szefowa " zapomina ze ja i moja rodzina musi jeść -czepianie się o rzeczy za które nie byłem odpowiedzialny -ludzie na magazynie Zero organizacji ogólnie NIE POLECAM LEPIEJ BYĆ BEZROBOTNYM NIŻ TAM PRACOWAĆ było tego więcej ale teraz mam fajna prace i zapomniałem o tym horrorze w bo -do a właścicielka do leczenia psychiatrycznego

byly pracownik

cos z glowa ma ona nie tak, chce zeby ludzie pracowali za darmo jak nie przychodzisz na nadgodziny to źle a jak przychodzi do zaplaty to ma pretensje ze masz nadgodziny

lemon

sam jechałem kawał drogi żeby szefowa powiedziała że nie chce ludzi do pracy... nie polecam mają zaburzenia psychiczne

były pracownik

Ja również pracowałam 1 dzień. Przyszłam za darmo żeby sprawdzić się. pracowałam cały dzień dziewczyny z działu handlowego ( cudowne kobiety ) uczyły mnie i fajnie mi szło ok godziny 15 idę zapytać co dalej czy mam pracować i na jakich warunkach ....to powiedziała że nie ma czasu . nie wiedziałam czy rano mam przyjść do pracy , za jaką pensję , umowę ......nic nie ustaliła a jak wspomniałam o umowie to zmieniała temat. zawinęłam się na piecie ponieważ z niepoważnymi pracodawcami nie będę rozmawiać a potem wydzwaniała w godzinach wieczornych po 7 razy na godzinę jak nie odbierałam to rano zadzwoniła z innego numeru. Powiedzcie czy to jest poważny człowiek. Popieram chłopaków opinię.....coś z głową ma nie tak. szczerze nie polecam.

Człowiek

Wielce niezadowolona szefowa chyba ma problemy psychiczne nie wie czy chce ludzi do pracy czy nie...Na rozmowie chciała wiedzieć wszystko co jest zbędne do pracy była wielce niezadowolona że pracowałem wcześniej przez agencje pracy w dodatku chciała wszystkie moje umowy do wglądu... śmiech na sali szefowa nadal żyje w komunie. Zdecydowanie nie polecam

Andrzej
@Człowiek 06.11.2015 18:54

potwierdzam ta szefowa chyba ma problemy z głową... pracowałem tam 5 miesięcy i zawsze coś jej nie pasowało pyskowanie to jej specjalność nie polecam

ania

szukam pracy jest to bardo mila hurtownia ma super opinnie

Zostaw opinię o Bo-Do Hurtownia Spożywcza - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bo-Do Hurtownia Spożywcza