Bo-Do Hurtownia Spożywcza

Olsztyn

Opinie o Bo-Do Hurtownia Spożywcza

Małgorzata

Drogi Kolego!!!! Milo mi, że masz taką dobrą opinię o mnie. Może się zamienimy i popracujesz trochę jako przedstawiciel firmowy w Odrze bo przecież to jest taka łatwa i przyjemna praca....

Zaciekawiony
@Małgorzata 09.11.2017 17:21

Droga Malgirzato, fajnie że odpowiadasz na, jak wnioskuje z wypowiedzi, post pod swoim adresem, tylko dlaczego najpierw to usunęłaś? Tak ciężko ci się w Odrze pracuje że boisz sie ze poznaja prawde o twoim spisywaniu zamówień od przedstawicieli? To hest rzeczywiscie ciezkz praca nie warta polecenia

Milus

Praca w tym miejscu w zadnym stopniu nie jest przyjemna. Wlasciciel mobinguje pracownikow, na hali panuje brud. Przeterminowany towar jest skladowany na paletach i dalej magazynowany, poniewaz jeden z glownych magazynierow boi sie wlascicielce powiedziec, ze tyle towaru nie nadaje sie do spozycia. Wlasciciel udaje, ze nie widzi problemu. Pracownicy nie dostaja ani pieniedzy na pranie ubran, ani zadnych srodkow pracy zwiazanych z ochrona bezpieczenstwa ( np. rekawiczki, buty bezpieczne)ogolnie odziez ochronna nie jest stosowana. Zasady bhp rowniez nie sa przestrzegane. Na wozkach do transportu i pietrowania towaru sa podnoszeni ludzie po towar, ktory znajduje sie na wyzszych partiach regalow. Alejki nie sa drozne, przez co nie mozna zdjac towaru na dol, a to powoduje wlasnie podnoszenie wozkiem pracownikow na gorne partie regalow. Podczas remontu jaki przechodzila hurtownia, byla ona caly czas czynna w normalnych godzinach pracy. Pracownicy musieli pracowac w warunkach karygodnych , tj.: przemieszkac sie po hali, gdzie wylewana byla posadzka, ciety i zacierany byl beton, to wszystko powodowalo ogromny halas i zapylenie. Nie bylo informacji z gory, ze w ten sposob beda przebiegac prace, bo domyslam sie, ze pracownicy sami zaopatrzyliby sie w stopery do ochrony sluchu i maski przeciwpylowe. Plusem po remoncie jest to, ze wkoncu mozna zjesc tam posilek w stolowce( ktorej dotychczas nie bylo), a nie w szatnii. Dziwie sie, ze podczas kontroli jeszcze zostalo zamkniete to "miejsce pracy". Wszechobecne sa rowniez myszy i ich odchody. Paleciaki, ktore sa jednym z glownych narzedzi pracy magazynierow nie sa sprawne w 100%, zaden z nich, a palety na ktorych skladowany towar to niejednokrotnie niekompletne jednorazowki. Toatela meska jest obrzydliwa. Przestawiciele handlowi maja narzucana tak duzy prog sprzedazy, ze jest on praktycznie nie do osiagniecia, a przy nieosiaganiu tego progu z zarobkow 2500zl( jak obbiecuje wlascicielka) robi sie placa minimalna. Kierowcy tez czesto nie otrzymuja premii, wlasciciel tlumaczy im to tym , iz ne rozwoza towaru tylko pracuja na magazynie z przyczyn nie zaleznych od nich ( np. Remont aut), ktore sa mechanicznie w oplakanym stanie. Nie polecam pracy tam za minimalne wynagrodzenie w tych warunkach.

przedstawicielka

PROPONUJĘ NIE CZYTAJCIE TYCH OBELŻYWYCH WPISÓW, ZNAM TĄ KOBIETĘ PONAD 10 LAT . JUŻ NIE JEST MOIM DYSTRYBUTOREM, ŻAŁUJĘ, BO WSPÓŁPRACA BYŁ SUPER. TE GŁUPOTY WYPISUJĄ MIERNOTY, KTÓRZY MAJĄ PROBLEM Z SOBĄ ALBO (usunięte przez administratora) BYLI PRACOWNICY WYPROWADZENI W KAJDANKACH W HURTOWNI . DONOSY JUŻ BYŁY, KONTROLE JUŻ BYŁY .... ZOSTAŁ ANONIMOWY INTERNET.

Ja

Jesteśmy pracownikami Bo-Do. Pracujemy od 10 do 20 lat i nie czujemy się ani oszukani ani że wokół nas pracuje wredna atmosfera. Szefowa jest osobą pracowitą i wymagająca dużo od siebie.Drogi Kolego gdybyś wiedział 1/10 którą robi to byś głupot nie pisał. Spójrz najpierw na siebie a później krytykuj innych!!!! Ujawnij się a z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

po

o proszę, niby firma nie szukała, a jak już zaczęli poszukiwania, to wrzucili 3 ogłoszenia na przedstawiciela handlowego na raz. Nie wiem jednak jak to ma się do siedziby firmy, skoro ta jest w Warszawie. Może działają na innych województwach? Pozdrawiam

były pracownik 9

pracowałem w bo-do na początku było ok lecz po okresie próbnym sielanka się skończyła właścicielka brak słów po pierwsze - jej telefony ranne oraz wieczorne bez komentarza -o wypłatę chodziłem po dwa trzy dni i prosiłem o swoje bo pani "szefowa " zapomina ze ja i moja rodzina musi jeść -czepianie się o rzeczy za które nie byłem odpowiedzialny -ludzie na magazynie Zero organizacji ogólnie NIE POLECAM LEPIEJ BYĆ BEZROBOTNYM NIŻ TAM PRACOWAĆ było tego więcej ale teraz mam fajna prace i zapomniałem o tym horrorze w bo -do a właścicielka do leczenia psychiatrycznego

byly pracownik

cos z glowa ma ona nie tak, chce zeby ludzie pracowali za darmo jak nie przychodzisz na nadgodziny to źle a jak przychodzi do zaplaty to ma pretensje ze masz nadgodziny

ania

szukam pracy jest to bardo mila hurtownia ma super opinnie

Zostaw opinię o Bo-Do Hurtownia Spożywcza - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bo-Do Hurtownia Spożywcza