Omega S.C. Obrót Wierzytelnościami i Windykacja Wojciech Cyl Leszek Pokora

Toruń

Opinie o Omega S.C. Obrót Wierzytelnościami i Windykacja Wojciech Cyl Leszek Pokora

gggg

A w jaki sposób niby panią oszukali??? Wykonywali swoją pracę i chcieli pieniędzy które była pani komuś winna?? No bo jak inaczej??:)

zleceniodawca

firma bardzo dobra i konkretna. widać że opinia wyżej była raczej dłużnikiem z której ściągali dług a nie osobą której nie chciano oddać pieniędzy i zbywano na każdym kroku ja swoje należności odzyskałem a to sie chyba liczy najbardziej no nie? Polecam w w 200%

Zostaw opinię o Omega S.C. Obrót Wierzytelnościami i Windykacja Wojciech Cyl Leszek Pokora - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega S.C. Obrót Wierzytelnościami i Windykacja Wojciech Cyl Leszek Pokora