Opinie o Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz w Olsztyn

Driver

Nie szanują dobrych pracowników. Na warsztacie zmieniają ludzi jak rękawiczki. Ostatnio zwolnili jednego mechanika bez podania przyczyny. Ukrainiec rządzi na warsztacie i okrada ich na czesciach i paliwie ale nikt tego nie widzi. Jak tak dalej bedzie to niedługo nikt tam normalny nie bedzie pracował

@Driver

co do warsztatu ... jak byla jakas awaria to dzwon do kolby ...chlopak nie mial swojego zycia przez kierownicczke i dla tego sie zwolnil.... bo byl jako jedyny dyspozycyjny i ogarniety....ale kto tyle wytrzyma....awaria,zywiec,odsniezanie...itd. a teraz dzwonisz do kierowniczki ze jest podwójna awaria w jednym kierunku to belkocze po promilach zamiast wyslac mechanika ale po co przeciez to jej partner.

@Driver

kiedys jeden z kierowców powiedzial ...ze kierowniczka nnie ma wpisanych kierowców po imieniu tylko ...numerami...murzyn 1 ,2,3, itd.prawda wracasz czlowieku po 20godzinnej trasie a po 3 godzinach ona dzwoni i glupio pyta o ktorej wróciłeś...i czy dasz rade ...pewnie ze dasz przeciez jest stawka godzinowa ktora jest nielegalna.

stawka kilometrowa .

@Driver

Mam nadzieje ze przeczyta to szef bo On i Szefowa to naprawde ludzie na poziomie i znajacy zycie i prace...nie jezdza mercami za 1kk i zawsze zapytaja co slychac i czy wszystko jest w porzadku....bardzo ich szanuje.szkoda ze mlodzi sie tak nie interesuja tylko kase licza....prosze zwrócic uwage na szeryfa warsztatu ...sam sie chwalil zanim zaliczył kierowniczke ze zdoił auto przy warsztacie ...i ze byla kobieta(wasza znajoma) ma na niego takiego haka ze jak sie szef dowie to wyleci na zbity ryj.

@Driver

juz nikt normalny tam nie robi ...i na warsztacie i za fajera...a jak maja cie zwolnic to dowiesz sie ostatni...cieć kierowca wiedzial ze mechanika zwolnią a mechanik nie ...no jasne bo to koles kierowniczki i ukrainca ....wszystko o kant (usunięte przez administratora) dobrze ze juz tam ine pracuje ...współczuje kierowcom....tym prawdziwym nie trzymaczom kierownicy ktorzy przewazają

@Driver

zapomnialem dodac...wszystkie wpisane przeladunki to bujda.... za te pieniadze sa oplacani kierowcy innych firm zeby zrzucili towar w warszawie na ostatnim punkcie u bohtana....zeby nie czekac z 10 pojemnikami 5h...kierowniczka spoko kreci szkoda ze tatus nie wie.swidcza o tym zalegle pojemniki,,,, tak jak wyjazdy do warszawy do samego bohtana z 20 pojemnikami..gdzie paliwo kierowca??? SZKODA ZE NIE SLYSZALAS JAK CIE TAAAADEEEK WYZYWAL OD KU....,SZ.....T ITD GDY DOWIEDZIAL SIE ZE BIERZE NAJWIECEJ I MA NAJDROZEJ .... HAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAA NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!DZIEKUJCIE KIEROWNICZCE TRANSPORTU HAHAHAHA

@murzyn nr 1,2

BYLA KOBIETA LUB PRACODAWCZYNI....Z MORĄGA ...LUB OKOLIC...OD KORSY ...WIECIE KTO.

Pablo
@murzyn nr 1,2

Sypiasz z kierowniczką zostajesz kierownikiem. Taka zasada :)

Murzyn
@Pablo

Jaka kierowniczka taki kierownik ????

Majlo
@Driver

Szefostwo ma swoich lizuskow np takiego boryska i nie widza jak ich okrada ... a Ukrainiec jak Ukrainiec ma to w naturze ...

John

Praca dla ludzi o stalowych nerwach. Nie chodzi mi o samą pracę która się wykonuje a o ludzi którzy tam pracują. Jeśli jesteś normalnym spokojnym człowiekiem ta praca nie jest dla Ciebie. Wykonczą cie psychicznie. Szef dobry człowiek ale jego syn to przeciwieństwo. Niedługo będą robić tam sami ukraińcy. Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odsunięcie młodszego syna od zarządzania, niezatrudnianie Ukraińców, zatrudnienie kompetentnych pracowników na odpowiednie stanowiska. Walka z lizusostwem i donosicielstwem

Majlo
@John

Zgadzam sie ... jak najdalej od tych Ukraińców. Banda złodzieji i debilów

Podpisałem się imieniem ponieważ i tak po tym komentarzu każdy by wiedział kto go zamieścił. Nie mam również potrzeby być anonimowy. Jestem byłym pracownikiem warsztatu. Zwolniono mnie bez podania przyczyny co w moim przypadku jest zgodne z prawem ponieważ moja umowa na czas określony (3 lata) Trwała zaledwie 2 miesiące. Wypowiedzenie wręczono mi w sobotę na koniec pracy. Niestety nie było przy tym osoby z którą umowę o pracę podpisywałem więc nie dowiedziałem się jaki jest rzeczywisty powód zwolnienia. Od syna właściciela udało mi się dowiedzieć że "bo nie spełnia pan naszych oczekiwań, widzę że pan by chciał tylko samochody naprawiać a jak trzeba zrobić coś innego to jest ciężko". Nie chcę się na siłę bronić ale nigdy nikomu nie odmówiłem innej pracy lub pomocy a chodzi tu o prace takie jak udrażnianie rury odpływowej z kurzymi wnętrznościami, zakopywanie rur od wodociągu, montaż pompy głębinowej, uszczelnianie drzwi na mrozie i śnieżycy oraz wykonywanie rozkazów od ukraińca typu "kibjel sje zapchal na hurtownji id zobacz". Ale oczywiście dla nich to jest nic i od tego osoba która ma wpisane w umowie mechanik pojazdów ciężarowych powinna być. Rozwiązanie umowy w sobotę z zachowaniem 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia bez stosunku świadczenia pracy. Dziś jesteś a jutro cie nie ma, a to dla tego że dla właścicieli każdy pracownik jest potencjalnym (usunięte przez administratora) i przez ostatnie dni pracy mógłby zrobić coś na niekorzyść pracodawcy. Inną kwestią jest pracownik z ukrainy który kradnie paliwo z samochodów (niestety osobiście nie mam na to dowodów, jest to informacja zasłyszana od innych pracowników). Kombinuje również kierowniczka ubojni która jest partnerką ukraińca (części do toyoty i land rovera za które się nie rozliczali-są dowody w postaci faktur) Teraz przestroga dla obecnych pracowników. Wypłata na koniec pracy-mniejsza niż ilość wypracowanych godzin. Każdy w firmie wie jak to jest. Na umowie mniej a reszta pod stołem. Niestety na koniec dostałem to co było na umowie i w dodatku bez zapłaty za nadgodziny i soboty. Prosząc o wgląd do listy godzin i wykonanych prac które sam musiałem pisać po dłuższym namyśle pana "syna" usłyszałem że nigdy takiej listy nie było i po prostu nie ma. Szef z którym podpisywałem umowę o pracę i ustalałem warunki pracy unikał konfrontacji mimo że wszyscy twierdzili że jest obecny w firmie a jego auto zaparkowane było pod biurem. Dlatego Ci którzy jeszcze pracujecie uważajcie przy zwolnieniu bo możecie zostać potraktowani tak samo. Zwalniają człowieka z dnia na dzień bez podania przyczyny i do tego nie wypłacają należnych pieniędzy. I w takiej sytuacji zostałem z kredytem hipotecznym i trójką dzieci dosłownie wydymany przez kogoś kto na początku dużo obiecywał. Zostawiłem pracę w autoryzowanym serwisie aby przyjść do nich. Teraz żałuję ale czasu nie cofnę. Chciałbym podziękować osobom które przyczyniły się do mojego zwolnienia czyli panu borysowi z ukrainy, jego partnerce i zarazem kierowniczce oraz panu kierowcy sławkowi. Trójka największych kombinatorów w firmie. Trafi kiedyś kosa na kamień. Z tego wszystkiego chociaż dobre jest to że udało się zarejestrować na dyktafonie wszystkie rozmowy w dniu odbierania świadectwa pracy i wypłaty (Na rozmowach słychać jak pan "syn" kręci z listami godzin i innymi). Dziękuję, to na tyle. Moje sugestie dla Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz: Więcej szacunku dla ludzi

Feliks

A ja uważam, że narzekają głównie pracownicy którym jest trochę pod górkę do pracy!

Wiktoria
@Feliks

Niewiele jednak Twoja opinia wnosi do dyskusji o pracy w Ubojni Drobiu Mirosław Kondratowicz. Ciekawi mnie, czy jesteś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą pod względem zawodowym? Jeśli tak, to może napiszesz, jak w Twoich oczach przedstawia się praca w tym miejscu.

Murzyn nr 9
@Feliks

W takim razie tam wszystkim jest pod górkę xd bo firma jest na wzniesieniu,po 2 nie można być zastraszanym i wiecznie siedzieć cicho,udawać że wszystko jest e porządku gdy nie jest ...życie trzeba sobie ułatwiać nie utrudniać.pracy jest dużo wystarczy chcieć.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
xvxcvx

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac patrzec co sie dzieje na firmie i to kontrolowac a dac sie oklamywac przez kierowniczke ze wszystko jest ok.

Dawid

Jakie zaszły zmiany od ostatnich komentarzy? Jest szansa na umowę na cały etat? Jaka atmosfera panuje w firmie wśród pracowników? Podzielcie się proszę aktualną opinią o pracodawcy? Pomóżmy innym naszym użytkownikom!

zadowolony

Nie dają umów, jak już wywalczysz to najgorsza śmieciówa 1/4 etatu. O nadgodzinach zapomnij, patrzą na ręce jak złodziejowi, co 30 min sprawdzają czy przypadkiem się nie nudzisz, pomysły mają rodem z przodujących produkcji hollywood. Nie wiem ile dostają miejscowi weterynarze za trzymanie gęby na kłódkę, w sanepidzie chyba mają pół rodziny. I najlepsze: jeśli mają cię zwolnić to dowiesz się o tym 5 min przed fajrantem żebyś przypadkiem po złości czegoś nie zrobił, lubują się w cwaniaczkach którzy wchodzą im do czekoladowej groty po same pięty. Reasumując : jeśli szukasz poważnych ludzi i pewnej sytuacji, odpuść sobie ten dom wariatów.

pracownik98

zal mi tego zakładu ucinaja z wyplat co miesiac raz 100 raz 50 i tak dalej i nie daja umów!!!!

Niestety nie mogę powiedzieć niczego pozytywnego generalnie duże krętactwo no wynagrodzeniach, na papierze minimalna, nie płacą za nadgodziny, jedna wielka ściema

Zostaw merytoryczną opinię o Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz?

Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz
3.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 97
    10-020 Olsztyn