Opinie o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT w Szczecin

dekiel

Pracowałem w tej firmie jako skoczek. Poszedłem "Zielony". Jeździłem parę miesięcy. Trafiłem na bardzo fajnego kierowcę. Na początek umowa zlecenie. Jasne zasady. Wydaje mi się, że dla początkującego kierowcy firma stwarza na prawdę świetne warunki. Z tego co rozmawiałem z innymi nigdy nie było zwłoki z pieniędzmi. Jedyny minus to norma paliwowa której czasami nie dało się zrobić no i paru kierowcom zostało trochę potrącone z wypłaty. Jezdziłem pod Gracjanem. Bardzo fajny spedytor, chociaż w soboty był ciężko osiągalny- ale młody jest więc rozumiem. Przegięć czasu nie było. Towar "Na wczoraj" no ale nie ma co tutaj winić spedytorów, po prostu taki rodzaj przewozów. Ogólnie firmie daję duży plus. Wiadomo że zawsze może być lepiej, ale uważam że byłbym nieuczciwy gdybym narzekał na warunki jakie otrzymałem. Oczywiście można trafić w podwójnej obsadzie na różnych ludzi ale mnie akurat się poszczęściło. Ciężarówką już nie jeżdżę. Po prostu taki rodzaj pracy mi nie odpowiada, ale gdybym chciał powrócić na pewno bym zadzwonił do Andaro. Pozdrawiam kierowców, Gracjana, dziewczyny i pana pokemona.

seba

pracujesz 2na 1 lub 3 na 1 taki system ale prawie zawsze musisz liczyć ze dwa trzy dni trasa się przedłuży taka praca niestety ale tak jak pisałem wyżej firma jest uczciwa i solidna ja latałem w podwójnej obsadzie czasami zapierdziel na maxsa ale czasem luzik więcej stania niż jazdy

thomson1@vp.pl

witam właśnie się zastanawiam żeby iść do andaro na kierowcę bez doświadczenia może ktoś by coś napisał co i jak u nich pozdrawiam

seba

właśnie dzięki firmie Andaro zdobyłem doświadczenie bo wszędzie minimum 6 miesięcy doświadczenia co dla mnie jest smieszne

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
seba

polecam każdemu na początek ta firmę uczciwa i solidna nowe zestawy co do przeginania czasu zdarza się ale to jest minimalna przeginka i zawsze możesz odmówić i nic sie nie dzieje z tego powodu wrazie mandatu wszystko pokrywa szef jeśli przegieles na polecenie spedytora pozdrowienia dla chłopaków z andaro jeśli chcecie pracować jeździć i zarabiać to tam da sie zarobić jeśli chcecie tylko sie palzowac i chlać to dajcie sobie spokój pozdro

Śruba

Ale wy pierd....cie, ludzie normalna firma, jeżeli komuś nie wystarcza 130 zł dniówki na początek, to idzcie do pizzerii barany!!! Zadnego wyzyskiwania nie ma, jeżeli chcesz jezdzic dłużej, jezdzisz nikt cie do niczego nie zmusza. Wszystko na legalu, żadnych kombinacji magnesow i innych gowien nie ma. Po prostu zemsta tych, ktorym polepszylo sie o 500 zl na misiac niz mieli. czasami wiecej postojow niz jazdy bo

świezy do czasu
@Śruba

kolego warto tam isc do pracy na drivera i jaki system pracy ???

@świezy do czasu

święta racja jak kurwy stali po 50 h nad morzem przy plaży i chlali piwsko to było zajebiście ale jak trzeba pojechać bo pilna robota to juz firma (usunięte przez administratora)większość plująca na ta firmę to byli skoczkowie co dostali szanse żeby nauczyć sie jeździec a teraz świrują zawodowych kierowców firma jest ok

kierowca

Ciekawe skąd masz takie informacje. Pracuje w tej firmie kilka lat. Fakt kiedyś różnie bywało z przestrzeganiem przepisów ale nigdy kierowca nie podnosił za.to odpowiedzialności. Wiele można było zarzucić właścicielowi firmy ale napewno nie to że kierowca podnosił odpowiedzialność za jakiekolwiek "przecięcia". Od jakiegoś czasu wiele się zmieniło. Według mnie jest to solidna firma, która gwarantuje godne i terminowe wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT - Szczecin

• Jak się pracuje w ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT?

ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT