Opinie o SOLVEN Finance sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SOLVEN Finance sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOLVEN Finance sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLVEN Finance sp. z o.o. w Szczecin

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SOLVEN Finance sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Obecny Nowy wpis

Opinia byłej jest nieprawdziwa, nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem .

Była

Ta firma to kabaret, zwalniają ostatnich ludzi którzy maja pojęcie o robocie. Tną koszty aby było taniej nie patrząc na to ze z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej... nowy główny kierownik nie ma pojęcia o firmie i ludziach. Wisiało mi to do czasu gdy miałam wypłatę na czas teraz standardem jest nie płacenie. Kpina

kandydat Nowy wpis
@Była

o jakim dziale mówisz ? czy co całej firmie ? ciekawe

Obecny Nowy wpis
@Była

@BYŁA, jako obecny pracownik firmy Solven, chciałbym odpowiedzieć na Twoje zarzuty. Nie będę ukrywał, że wolałbym zrobić to osobiście, a nie na forum publicznym, lecz po umieszczeniu takiego komentarza nie mam innego wyboru. Nie zgadzam się z argumentem, że nasza firma to żart. Może i dużo żartujemy podczas pracy między sobą czyli współpracownikami, podtrzymując przy tym luźną i otwartą atmosferę, którą zespół sobie ceni, lecz do działań związanych z pracą podchodzimy jak najbardziej serio. Okres, w którym znalazła się nasza branża, jak i wszyscy Polacy jest bardzo trudny. Aby zapewnić stabilne zatrudnienie oraz płynność finansową firma musiała wprowadzić restrukturyzację. Pracownicy tak jak ich wypłaty dla naszej firmy były, są i będą na pierwszym miejscu i to nigdy się nie zmieni. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zapraszamy do kontaktu osobistego. Zawsze jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, natomiast nieuzasadnionego hejtu nie tolerujemy.

kika

masakra jakas...czyli nas w szczecinie tez czekaja zwolnienia ;/

@kika

To tam ktoś jeszcze pracuje? Mają kogo zwalniać? Myślałam że już dawno tej firmy nie ma.

Łukasz
@Była

Widzę że pracowałaś w tej firmie. Możesz mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie można liczyć w SOLVEN Finance i czy pracodawca oferował jakieś szkolenia dla pracowników? Liczę że niedługo dasz mi znać.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLVEN Finance sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Niedoszły pracownik

Najbardziej niepoważna firma z jaką miałam doczynienia. Pierwsza rozmowa odbyła się w środę. Miałam dostać telefon dnia następnego. Pani odezwała się do mnie po przypomnienie jej o sobie. Oferuje pracę, ale na inne, niż omawiane wcześniej stanowisko. W związku z tym odezwie się do mnie na dniach umówić kolejna rozmowe. Dziękuję, informuję tylko że nie mogę rozmawiac w środę po 14. Telefojndzeoninwlasnie w środę po 14. Odbieram, umawiamy się na jutro. (usunięte przez administratora) Dostaje pracę. Zostaje poproszony o odwołanie innych rozmów skoro pracę już dostałam. Tak też robię. Odmawiam rozmowy, nie idę na nie + odmawiam nowym potencjalnym pracodawca którzy do mnie dzwonili tego dnia. Następnego dnia dostaje telefon, że jednak zarząd zmienił zdanie i nie mogą mi zaoferować całego etatu a jedynie pół i oni zdają sobie sprawę, że to mnie nie satysfakcjonuje. Ręce mi opadły. Zero tłumaczeń. Ja zostawi ona na lodzie. (usunięte przez administratora) Nigdy nikt tak mnie nie potraktował. Jestem pełna podziwu, że w czasach kiedy o dobrego pracownika jest tak ciężko, można sobie pozwolić na takie sytuacje. Z każdej sytuacji można wyjść z twarzą, ale totaj nikt nawet nie podjął takiej próby. Serdecznie odradzam pracę w tej firmie! Chyba że ktoś jest tak samo niepoważna jak ta firma. Wtedy istnieje szansa, że się dogadacie.

Beka
@Niedoszły pracownik

I co teraz szanowna (usunięte przez administratora)W która pisze wszystkie pozytywne opinie na tej stronie, nie odniesie się do zaistniałej sytuacji?

Nie40
@Niedoszły pracownik

Praca w tej firmie to kpina... jedni traktowani są lepiej od drugich. Niby poważna firma a jest do bani. Robienie głupków z potencjalnych pracowników

@Niedoszły pracownik

Nie pierwsza taka sytuacja i nie ostatnia. Wiem z doświadczenia. Tam plany zmieniają się z minuty na minutę. Zdziwilabym się gdyby niepoważna firma miała normalne podejście

Głupia

Głupia bo tam pracowałam...jak ktoś wierzy w te pozytywne komentarze to tylko pogratulować naiwności. wszystkie pozytywy są wpisywane przez pracowników jako polecenie służbowe. Z obecnym zarządem nigdy tam nie będzie normalnie. Ewidentnie brak im doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Cały czas mam chęć odgryźć się za to jak zostałam potraktowana. Wskaźnik rotacji pracowników mówi sam za siebie. Proszę tylko o jedno, jak chcecie mieć zdrowy umysł to omijajcie solvenika szerokim łukiem.

Aneta

Czy firma SOLVEN Finance sp. z o.o., planuje w najbliższym czasie nabór na nowe stanowiska sprzedażowe? Będę wdzięczna za informacje.

KERI

Ja rowniez nie polecam tej pseudo firmy. Tyle osob zwolnionych, a kazdy udaje ze nic sie nie stalo. Zdecydowanie odradzam komukolewiek prace tam. Nie zapoiwada sie zeby cokolwiek sie poprawilo. (usunięte przez administratora) Bez powazania, byly pracownik.

Z niewiadomych do dzisiaj przyczyn, zwolniono prawie polowe, jak nie więcej kadry, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, Z DNIA NA DZIEŃ!!! Przy tym nikt niewyjaśnił reszcie pozostałym co się tak naprawdę stało... a ludzi wysłano na przymusowa prace zdalna, zostawiajac garstkę ludzi których posłano do nowego biura o wielkości ZWYKLEGO pokoju!?

Aneta

Witam,czy ktoś z pracujących napisze gdzie można znaleźć aktualne ogłoszenia o nowych rekrutacjach? Na stronie niestety nie ma żadnych informacji.

Xxx
@Aneta

Dopiero co cała firmę wywalili strasząc dyscyplinarkami, wiec niedługo powinny pojawić sie jakieś nowe oferty pracy hahahha

UWAGA

Jeśli ktoś byłby zainteresowany praca w tej firmie to proponuje aby przestał się nią interesować. Ostatnio niezły teatrzyk był. Prezes wyrzucił prawie wszystkich pracowników ostatniego dnia miesiąca(usunięte przez administratora)Trzeba ponosić konsekwencje takich zachowań.

Młoda

Pracowałam w Solven 2 lata i powiem, że pozostawiam im dobrą opinię. W firmie pracuje dużo młodych osób i być może rządzą hormony i to jest jak komentarze o hotelach. Jak jest dobrze to zostawiamy 6* a jak widzimy garstkę kurzu bo od razu dajemy 1 * i dawkę hejtu. Ogólnie jak w każdej firmie są i plusy i minusy. Plusy to fajne miejsce w Szczecinie, biuro ok, atmosfera ostatnio znacznie się poprawiła między młodszymi, wypłaty na czas, dodatki, owoce, kawa, i inne benefity. Wyjazd integracyjny mega. Minusy to jak zawsze nawał pracy, czasem można dojdzie do jakiś nieporozumień, ale to chyba normalne w firmach. No i jak się nie pracuje a potem wyrzuca fochy po zwolnieniu - to trzeba mieć pretensje do siebie. W poprzedniej widziałam dużo więcej minusów. Ogólnie polecam pracę tutaj jesli chcesz mieć prace na dłużej w dobrych warunkach.

A.m
@Młoda

Hahaha jaka Magda?

A
@Młoda

Serio?Z byłą już Kierowniczką Windykacji po znajomości dało się wytrzymać? No chyba kpisz. Firma jak każda inna, ale tu jest kółko adoracji na wysokich stanowiskach, było.

Klaudia

(usunięte przez administratora) Może wystarczy zatrudnić kompetentny zarząd, (usunięte przez administratora) i nie trzeba będzie zmuszać pracowników do wystawiania fałszywie pozytywnych opinii? Jak długo będzie jeszcze trwała ta farsa?

obecna pracownica

Tak na prawdę nie zapomnijmy o tym, ze firma ma swoje plusy. Pensja jest na czas, mamy do wyboru benefity które nas najbardziej interesują są tez premie i szkolenia. Na święta dostaliśmy bony a co tydzień do firmy są dostarczane owoce dla wszystkich pracowników. W pracy też nie siedzimy do 22. Dodatkowo są spotkania integracyjne co jakiś czas mamy pizze w pracy. W firmie jest kila działów, kilku kierowników którzy zarządzają swoim zespołem. Dla mnie atmosfera w pracy jest na prawdę dobra chociaż charaktery ludzi są bardzo zróżnicowane. Zdarzają się miedzy nami potyczki słowne bo jesteśmy tylko ludźmi ale nie spotkałam się nigdy z brakiem szacunku od kierownika, zarządu czy kolegów/ koleżanek. Nie zawsze odpowiadają nam zmiany które są wprowadzane, ale w każdej firmie się one zdarzają. Jeszcze na koniec dodam te zmiany które myślę każdemu przypadły do gustu:1. z każdą sprawą z którą idziemy do zarządu nie zostaje bez echa. 2. Jedna z lepszych zmian jest to ze zlikwidowali weekendowe zmiany a praca w tygodniu została skrócona. Zawsze możemy doszukiwać sie miliona minusów ale w każdej pracy jakieś są wiec skupmy się na plusach. Wiadomo, ze negatywne opinie dodają osoby które tu nie pracują ( osoby które się zwolniły/ zostali zwolnieni. )

Beka
@obecna pracownica

Ewidentnie w dwóch nowych opiniach widać ogromną flustracje (usunięte przez administratora). W która za wszelką cenę pragnie udowodnić, że firma jest solidna. Jest to tylko dowodem na to, że negatywne opinie mocno ją poruszają. A dlaczego? Bo to wszystko prawda. Zamiast tracić czas na wypisywanie tych bzdur, zacznijcie coś zmieniać.

Buhaha
@obecna pracownica

(usunięte przez administratora) Nie (usunięte przez administratora)w ogłoszeniach, że proponują Państwo umowę o pracę od pierwszego dnia, bo wszyscy wiemy że jest to umowa zlecenie. Może czas najwyższy podwyższyć swoje kompetencje?

Roman
@Buhaha

Jakie Twoim zdaniem powinny zapaść decyzje, aby poprawić atmosferę, która aktualnie panuje w firmie SOLVEN Finance? Myślisz, że pracodawca powinien organizować wspólne spotkania z pracownikami, aby rozmawiać z nimi o problemach, które w ich ocenie występują w tym miejscu pracy? Gdybyś miał możliwość wprowadzenia zmian, to co takiego zrobiłbyś w pierwszej kolejności? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

Jasna Strona Mocy
@Roman

Zmieniłabym zarząd, ponieważ te(usunięte przez administratora) niestety robią to regularnie. Podobno ryba psuje się od głowy...

Solven to koszmar

Również pracuje w Solven. Koszmar, koszmar, koszmar! Gdybym miał jak, od razu bym uciekł! Szylam czegoś żeby móc stąd uciec. Atmosfera tutaj jest straszna!(usunięte przez administratora) Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby tu pracowac. Ja chyba jestem. Nienawidzę tej pracy. Marzę o tym, żeby stąd uciec. A dla innych zainteresowanych tym (usunięte przez administratora) polecam zastanowić się, skąd nagle wzięło się tyle pozytywnych opinii od obecnych pracowników. Zarząd ma tutaj duży wpływ. Otrzymaliśmy nowe "polecenie służbowe". Ja nie zamierzam się do niego stosować! Nie po tym go ta oseuda firma wyprawia!

Pracuję w firmie Solven już ponad 2 lata. Możliwości jakie daje firma swoim pracownikom są spore. Ilość wiedzy zdobyta w tej firmie ma znaczący wpływ na mój dalszy rozwój. Solven nie tylko przekazuje ogrom wiedzy swoim pracownikom, ale również nakierowuje ich pod kątem dalszego rozwoju w danym obszarze. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Jestem bardzo zadowolona i polecam firmę z czystym sumieniem.

Aktualny Pracownik

Bądźmy sprawiedliwi, jest kilka minusów, ale w każdej firmie są. Nie ma pracy gdzie wszystko jest super.. Odniosę się najpierw do atmosfery. Każdy ma inny charakter i inaczej odbiera polecenia czy uwagi od przełożonych. Czasami zdarzy się, że ktoś jest nie w humorze, bo ma po prostu gorszy dzień, ale to nie znaczy, że odbija się to na każdym z nas. Jest kilka działów w firmie i każdy podlega innej osobie więc nie wrzucajmy też wszystkich do jednego worka. Moje relacje z każdym z pracowników jak i z zarządem są wg mnie dobre. Nigdy nie odczułam ataku czy złości z ich strony. Może ktoś ma z kimś jakiś konflikt i tutaj próbuje mu zaszkodzić? Nie wiem. Ludzie są młodzi i mamy naprawdę fajny zespół. Nigdy nie zostałam odesłana z kwitkiem jak do kogokolwiek zwróciłam się o pomoc. Poza atmosferą praca jest przyjemna, mamy szkolenia, które podnoszą nasze kwalifikacje, więc to jest duży plus, że możemy się ciągle rozwijać. Wspominając o ciągłym rozwoju zaznaczę, że równoznaczne z tym są awanse. Pensja zawsze jest na czas, dodatkowo jest premia adekwatna do wyników, która nie jest pod stołem tylko wszystko jest na umowie. Nie oszukujmy się, ale to naprawdę rzadko się zdarza. Poprzeczka do premii również nie jest ustawiona tak, aby nie dało się doskoczyć tylko faktycznie jest przyznawana praktycznie co miesiąc. Dodatkowo każdy może wybrać sobie jakiś benefit- kartę multisport lub opiekę medyczną.

A.

Nie polecam, (usunięte przez administratora) a tam można się najeść tylko stresu. (usunięte przez administratora)

Iwona
@A.

Nie tylko sam Zarząd składa się na całkowity obraz danej firmy - powinieneś mieć na uwadze ten mały szczegół. SOLVEN Finance - jako firma - ma doświadczenie na rynku finansowym i na pewno wie, na czym zależy nie tylko ich klientom, ale i pracownikom. Jeśli jednak twierdzisz, iż stosowany jest tam mobbing, to należałoby zgłosić ten fakt jakimś wyżej postawionym instytucjom. Rozważałeś takie wyjście?

XXX

Pracuje w tej firmie już trochę i ok zgadzam się z tym że nie wszystko jest idealne i nie zawsze tak jakbyśmy chcieli, ale też nie przesadzajmy z tymi wszystkimi minusami. Atmosfera w pracy jest ok, jest kilka fajnych dodatków które pracę umilaja więc bądźmy sprawiedliwi w ocenie. Czasami coś Cię zirytuje, coś się nie spodoba ale to tak jak w każdej pracy.

A.
@XXX

Atmosfera w pracy wcale nie jest ok. Jest okropna. Ciągły stres. Pracownicy nie mogą rozmawiać między sobą bo zaraz jest im zwracana uwaga. (usunięte przez administratora).

Iwona
@A.

Wyraźnie widać, że zupełnie inaczej postrzegasz atmosferę, która panuje między pracownikami firmy SOLVEN Finance. Oczywiście masz prawo do takiego zdania i my je całkowicie tu respektujemy. A może chociaż nam podpowiesz, czy prowadzą tam obecnie rekrutację? Na ich stronie nie znalazłam takiej informacji, wiec bylibyśmy Ci wdzięczni za w miarę szybką odpowiedź. Dasz radę?

P.

Od czasu zwolnienia kilku osób wiele się zmieniło, wcześniej faktycznie myślałam o odejściu. W końcu wiem jak mam pracować i co z tego będę miała. Na święta dostałam bon na zakupy. Mam opiekę medyczna.

Zostaw merytoryczną opinię o SOLVEN Finance sp. z o.o. - Szczecin

SOLVEN Finance sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 39 ocen.

SOLVEN Finance sp. z o.o.