Opinie o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT w Szczecin

Owca

Dlaczego usunąć komentarz ? Może czas załatwić prawnie tych śmiesznych "kierowców",którzy krytykują każdą możliwą firmę na internecie a wylatują głównie za złodziejstwo albo swoją pazerność...

Andaro

Proszę podać swoje prawdziwe dane. Jeśli wypłata nie była wypłacona na czas to prosimy o kontakt z biurem. W przeciwnym razie sprawa zostanie przekazana do prawnika jako pomówienia.

Romeo
@Andaro

Nie łatwiej usunąć zbędny komentarz tak jak to zwykle bywa?

Kacper

Ja pracowałem w tej firmie od 2 miesięcy, do dziś czekam na obiecaną mi wypłatę. Firma jest nieterminowa i wykorzystuje młodych kierowców. Zdecydowanie odradzam, ja straciłem tam swoj czas, wszystkie negatywme komentarze są na bieżące usuwane przez biuro, zwykli OSZUŚCI

Janusz

Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku oraz podwyżek dla wszystkich Kierowców życzy Janusz:). Szef Wam nie złoży dlatego ja wam życzę:))

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Polecajacy

Tak tak ja też polecam hihihi

Fabio

Ogólnie firma ok. Jak każda ma plusy i minusy. Jak już ktoś wyżej napisał, jak się słyszy jak jest w innych firmach to w porównaniu z tamtym jest extra. plusy; Nowe zestawy, kasa na czas, czasami więcej postojów jak jazdy, dowolny system pracy, ogólnie szef i spedycja ok Minusy: W cholere przepinek, zmiana decyzji spedytorow w ciągu 15 min.3 razy, koledzy z Ukrainy czasami nie mający pojęcia o jezdzie, dzień wejścia i zejścia płatny połowę dziennej stawki bez względu duży wyjeżdżasz godzinę na dzień czy 23,5 h Ogólnie? POLECAM

Spotkajmy się w weronie

3,5k na start bez doświadczenia. A podwyżki już dalej zależą od tego czy mają braki wśród kierowców. Jednych na skoka trzymaja 3msc i połówka a innych dłużej.

xxx

Witam. Szukają bez doświadczenia. Napisali że atrkacyjne wynagrodzenie. Prawada to? Bo jak daja na poczatek 3,5tysia jak wyzej ktoś napisał to wcale takie atrakcyjne to, to nie jest.

Typowy Janusz

Dziwne że kilka komentarzy zniknęło. Czyżby biuro maczalo w tym palce bo prawda w oczy kole?

Robol

No bazy bazami i przepinki przekinkami w trybie express hehe, ale trzeba to zniesc ale jako na skoka lub poczatkujacych to firma ma dobre warunki. Ale na dluzsza wspolprace bym sie zastanawial ze 10 razy bo po praktyce rynek jest otwarty... Najlepszy plus to trza chwalic ze kaska na czas zawsze. Firma do nagorszych nie nalezy tylko glupkowaty system maja, skok, polowki i glowny i przepinki;D. I pól dniowki jak wchodzisz w trase glupota totalna... Plus za stale trasy dania, wlochy, czasem hiszpania belgia sie trafi. I lauritzen na norwegie. Reszta tematu jak wyzej. Pozdro

Typowy Andrzej

100% Prawda co napisał Maciek z Dafa. Ja też coś dorzucę. No zapomniałeś dodać że jeszcze na ringu Berlina na Esso CPN'nie podmiany są:D. Jak wchodzisz w trase to Padbrog lub Berlin i dzida. Padborg to najgorsza meliniarnia obcokrajowców. Krzaki pod tym nawozem ludzi to niedługo przemienia się w Palmy hehe. Do kibelka trza cisnąc do firmy BlueWater. Większość kierowców jest naprawde spoko, ale zawsze znajdą się też odrzutki. Tak ten system trochę dziwny, skoczek,połówki i główny przecież robimy tą samą robotę ehh szkoda gadać. Ale dla początkujących szoferów firma może być. Ze zjazdami to ja nie miałem problemów zawsze na ringu berlina zjeżdzałem. W piątek lub sobotę i o 16 już w domu, w tym przypadku miałem farta bo jak zjezdzasz z Padbarga o 18 to w domu na śniadanie hehe tak jak kolega wyzej napisał. No i na koniec te przepinki w 3tyg w trasie chyba ze 10 przepinek jak nie wiecęj hehe. To jest plus dla początkujących kierowców. No i koledzy z Ukrainy:)) Ogólnie to nie narzekałem zawsze to czas szybko leci. Minusy to jak wyzej i Plusy też jak wyżej no i :D. Pieniążki na czas zero problemów

Szofer

Ktos tam pracuje?? Warto tam isc?? Bo rozne opinie widze na forum...

Kiero

@były A możesz coś więcej powiedzieć więcej? Jak 4 lata spędziłeś w tej firmie to chyba znośna firma?

były

ciekaw jestem czy w ogóle któryś tam pracował bo czytam takie bzdury ze aż głowa boli. no ale może trzeba osobiście się przekonać jak tam jest. spędziłem tam 4 lata . fakt wypłata na czas, ale zawsze cos się nie zgadzało. naprawdę trzeba być odważnym żeby polecać firmę ANDARO.

Obecny

5k jako główny;) no ale wiesz.... zależy nakogo trafisz w tej podwójnej;)

Kiero

@Obecny no wiem bo dzwoniłem i mówiła Pani ze 3,5k-4k. Ja wole w podwójnej śmigać bo już też jeździłem, więcej pracy ale raźniej:P. A po okresie próbnym 4-5k?:P. Pozdro

Obecny

Na start bez doświadczenia(skoczek) masz 3500 później już lepiej;) no ale podwójna obsada;) kasa zawsze na czas,Czas pracy w miarę. U innych bywa gorzej;)

Kiero

Tak się zastanawiam czy do nich iść popracować na chłodnie. Czy pracować na miejscu za 2300netto

Budapren

6000? Proszę was. 6000 to mają Ci którzy pracują tam kilka dobrych lat. Nie licz że po roku czy 2 dostaniesz 6000. Praca nie jest zła, czasami faktycznie się więcej stoi niż jeździ. Z biurem różnie, bywa że źle traktują kierowców (suche teksty), lecz nie wszyscy(Gracjan mega spoko). Wypłaty zawsze były na czas. W ostatnim czasie w tej firmie trochę zarobki psują kierowcy z Ukrainy którzy jeżdżą za niższe stawki przez co ciężko o podwyżkę. Ale suma sumarum gdybym miał wrócić na miedzynarodówke poszedł bym do nich. Dlaczego? Dobre, sprawne auta i co najważniejsze WYPŁATA zawsze na czas!!!

Dekiel

No pewnie że można przełknąć. W sumie właściciel dba o swój biznes i kasę. Ale z tym paliwem czasami przesadzał. Jeżeli przez Europę zachodnią przechodzą silne wiatry, auto ma nowe opony i na dodatek ładunek jest źle rozłożony albo przeładowany to chyba wiadomo, że tej normy nie będzie. Dołóżmy do tego takiego żółtodzioba jak ja za kółkiem i norma leci w górę. Nie wiem jakie nowe dafy mają skrzynie, ale moją pierwszą trasą były Alpy w manualnej skrzyni więc chyba nie muszę mówić jaki był wir w baku. Ale panowie w obecnej pracy często mam do czynienia z kierowcami. Gdy mi opowiadają na jakich warunkach pracują, jak widzę ich zestawy itp. to na andaro nie ma co narzekać. Jak to się mówi wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT - Szczecin

• Jak się pracuje w ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT?

ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT