Castorama
counter
3 3 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Castorama?

Dev Nowy wpis

Teraz już jest tragedia. Atmosfera jest taka że powoli przeradza sie w psychozę. Już tylko czekasz do czego się przyczepią. Czy o klienta który poszedł na skargę bo nie bylo towaru lub czekał zbyt długo gdyz jest mała obsługa. Czy o nie położony towar. Czy jeszcze o coś innego.

Xxx Nowy wpis
@Dev

A teraz jeszcze powie że go zaraziles a pani dyrektor przyzna mu rację i tak się porzegnasz z pracą bo klijent jest na pierwszym miejscu jak ci napluje dwa razy w pysk to za trzecim razem poproś o chusteczkę

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Castorama. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Odpowiedź
@Pytanie

Przepraszam .... czego?? Gros kierowników nie zmieniło się od kilkunastu lat.Nawet nie ma rotacji kierowników pomiędzy działami więc się zasiedzieli. Zastępcy również bardzo rzadko się zmieniają.. Nawet awanse na kolejne stopnie doradców trwają po kilka a czasem kilkanaście lat. Jedyne co to czasem jest szkolenie z obsługi klienta lub produktowe. No i szkolenia na wózki. Teraz musi wydawać uprawnienia UDT więc to jest jakaś korzyść bo są to uprawnienia państwowe ważne w całej UE które możesz zrobić i się zwolnić jak dostaniesz w innej pracy lepszą kasę.

Szyszka
@Pytanie

Są szkolenia, możliwości awansu, więc szanse rozwoju są.

Mirosław
@Odpowiedź

Uprawnienia na wózki widłowe, o których wspominasz są opłacane przez pracodawcę? Ciekawi mnie, czy takie atrakcyjne i kosztowne szkolenia wymagają podpisania przez pracownika umowy lojalnościowej. Liczę na Twoją odpowiedź.

DH Nowy wpis
@Mirosław

Nie wymagają. Możesz zrobić i od razu jak tylko odbierzesz dokument pokazać środkowy palec i się zwolnić. Kartę z UDT dostajesz do ręki więc nikt nie może Ci jej zabrać.

Xxx
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje tam 4 miesiace nie mam pojęcia o co chodzi niektórym pracownikom nie powiem jest czasami co robić ???? bo nie powiem że ciężko praca miła mam tylko takie wrażenie że pracownicy którzy pracują tam ponad 15 lat myślą że samo przyjście do pracy to wszystko załatwia

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gal anonim
Nazwa działu: Handlowy

Tragedia. Zmuszają do wykorzystywania urlopu na żądanie, ciągłe zastraszanie naganami, nie można rozmawiać z innymi pracownikami, chyba, że kierownik pozwoli a do tego małe zarobki. Pracowni jak i klient traktowani są jak śmieci. Nie można pójść do toalety bez poinformowania kierownika bo można dostać nagane, jak za długo jesteś w toalecie to też afera. Wszystko co robisz jest robione źle i ciągle powtarzają Ci, że zostaną wyciągnięte konsekwencje. Krótko mówiąc panuje tam (usunięte przez administratora).

AB

Wszystko zmienia się na gorsze. To co kiedyś robiło 8 osób na dziale teraz musi robić 5. A realnie jeszcze mniej bo ktoś jest chory albo ma urlop. Oczywiście że wzrostem obowiązków nie idzie proporcjonalny wzrost wynagrodzeń. Gdy ktoś się zwolni to jest blokada etatu. I jeszcze mniejszy zespół do zadań. Gdy nie da się wyrobić że wszystkim to jest szukanie czy aby ludzie się nie obijają bo przecież na komputerze w centrali wszystko jest ok. Tam nawet cienkie trawersy na regałach się nie uginają pod ciężarem towaru. Przebudowy tej samej części sklepu po 2 lub 3 razy do roku. Jest słabo. Ludzi jest mało A są wykorzystywani nieefektywnie.

andrzej

nie polecam pracy w castoramie tam maja pracownikow a zwlaszcza z firm zewnetrznych swiadczacych uslugi dlanich za smieci

TakNie

Macie jakieś aktualne info o pracy w przedsiębiorstwie Castorama w mieście Szczecin?

Zostaw opinię o Castorama - Szczecin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Castorama