Opinie o NEWAG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEWAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NEWAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEWAG w Gliwice

newagowiec

witam Pracuje od ponad roku w newagu. na jednym z znizszych stanowisk, jakie? nie podaje tutaj tej informacji. dostaje brutto 2100zł, czyli jak na NS nie ma tragedii. Najgorsza kwestia w tej firmie, sa klany rodzinne na poszczegolnych halach ktore okupuja wszystkie stanowiska kierownicze

Arcadiusz

Tu się wypowiadają jedynie "kandydaci" albo ludzie którzy nie wytrzymali 3 miesięcy. Ja startuję od poniedziałku i nie było ani jednej negatywnej sytuacji opisywanej na tym forum. Brał bym to wszystko z wieeeelkim dystansem. Pozdrawiam !

nica

(usunięte przez administratora).Wielu zatrudniają ale tylko na okres próbny 3 miesięcy ..dlaczego wiadomo..(usunięte przez administratora)Wiele widziałem , ale praca niezorganizowana,brak podstawowych narzędzi , czasami materiału a ty kazują zrobić coś z niczego...Znajomi sami inwestują w podstawowy sprzęt ,śrubokręty itd Żal ściska.Różne delegacje się nie opłacają , trzeba nawet dołożyć do interesu.Buty w którym pracownik chodzi są nie wygodne a po tygodniu nogi chcą odpaść. WIELU LUDZI NA NIE ODPOWIEDNICH STANOWISKACH.Weekendy czasami pracujące ale oszukują na godzinach więc trzeba się pilnować.Jakieś małe niedopatrzenia , nie istotne , za co można dostać wyjaśnienie(usunięte przez administratora)I jeszcze postraszą wyjaśnieniem i zwolnieniem ...paranoja... Dużo pracuje osób ale tak jak ja między czasie szukają czegoś nowego moja pierwsza firma która nie dba o najistotniejsze,oczywiste prawy.

luki.PESA

a myślałem,że w NEWAGU jest lepiej niż w PESIE... a ja narzekam 8 godz dziennie rąk sobie nie pobrudzę i 2500 zł , oczywiście weekendy wolne :)

Spawacz

CV wysłane za pośrednictwem strony po 2 dniach telefon i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

przedstawione warunki. próba spawalnicza pion i sciana(podolna dla pachwin) nie musi to być idealne ale w miarę wyglądać po kursie bez problemu dają rade.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
MrMar

Ja to nazywam bajzel, nie ma komu poprowadzić nikogo, wiekszośc spraw załatwianych na gębę, dużo młodzych ludzi którzy chcą sie uczyć ale nie mają od kogo. Firma dobra na początek ale na dłuższa mete nie polecam

gagatek

witam, mam takie pytanie, czy dalej jest tak źle w tym newagu? Nie mogę się doczytać nigdzie żadnej pozytywnej opinii... I się aż odechciewa tam pracować. A zostałem przyjęty na stanowisko technologa.

zxc

czy mozna dobrze zarobic w biurze konstrukcyjnym? po ile godz sie tam pracuje? a i przede wszystkim mozna sie tam rozwinac??

pesa

Pozdrowienia dla troli z newagu pozdrawia trol (usunięte przez administratora) jak to mowia 1300 robota czysta

Anonimus

Newag wydawał się dobrym miejscem dla inżyniera... ale w praktyce okazało się, że jest inaczej. Inżynierowie super ale kierownictwo zbyt młode i z chorymi ambicjami. Zarobki takie sobie. Rotacja pracowników jest strasznie duża, oznacza to, że firmie nie zależy na stałych pracownikach tylko na taniej inżynierskiej sile roboczej, która odwali robotę w 3-6 miesięcy i zostanie zastąpiona innym świerzakiem. Stanowczo nie polecam, szkoda czasu dla inżynierów.

maniek

Jak bym czytał opinie o Stadlerze:DD:D nie jesteście sami Pracownicy NEWAGA :D

zakwalifikowany

byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie, było bardzo sympatycznie, konkretnie pytali mnie na czym się znam, do tego kiero przepytał mnie z czytania kilku schematów elektrycznych, po zakończonej rozmowie od razu poinformowali mnie, że mnie chcą i do następnego dnia czekaja na moją decyzję. na drugi dzień dostałem skierowanie na badania i od 1 października zaczynam. Na początek sprawili dobre wrażenie. Pożyjemy zobaczymy, jak coś podzielę się spostrzeżeniami

gość

(usunięte przez administratora) po 12 - 14 godzin za marne pieniądze jeden wielki (usunięte przez administratora)

Myślą ze to Chiny

nina

Rotacja pracowników jest bardzo duża. nawet ludzie kierownani przez urząd pracy uciekają

gość

(usunięte przez administratora):) kto im tam pracuje ??

haha

jakie dwa razy tyle.(usunięte przez administratora) praca po 10-12 h,soboty i niedziele.(usunięte przez administratora)

ROBOL

Witam wszystkich w temacie, aktualnie jestem pracownikiem newagu, pracuje od dwóch miesięcy czyli jestem dalej na okresie próbnym co jest związane z brakiem premii,(usunięte przez administratora) praca ogolnie fajna bo jestem zainsteresowany elektryką a przy tym też pracuje, kierownicy beznadziejni...monnitoring czyli klasyczna zabawa w Big brother'a...adekwatne określenie to (usunięte przez administratora) na pracownikach którzy mają nie dyskutować z przełożonymi, moja opinia jest świadoma i nie polecałbym tej firmy, zamierzam odbyć okres próbny i podziękować za współprace bo niestety mojej próby nie przeszli ;)

sdf

Oni od roku szukają konstruktora :) :) kto im przyjdzie na takie (usunięte przez administratora)

do anonim gal anonim

Jak? Jak masz znajomego w firmie to cie wepchną a dlaczego nie zapraszają ludzi z doświadczeniem do pracy to jest dla mnie zagadka. A wiem że jest tam sporo osób prosto po studiach/szkole. Tylko że ich rozczarowanie musi być ogromne.

dete

Panowie a czego się spodziewaliście? Wystarczy poszukać a informacji o newagu jest mnóstwo!! (usunięte przez administratora) 10 - 12 godzin na dobę. Mówię o biurze konstrukcyjno-technologicznym, produkcja podobnie. Ja też próbowałem ale się nie odezwali i to może nawet i dobrze bo po co się (usunięte przez administratora) Za to dostałem prace w Wwa i wkrótce zaczynam na zupełnie innych warunkach tzn. lepszych ale to się w sumie jeszcze okaże. A wy z Warszawy się pchacie do Sącza?? Przecież wiadomo jak płacą na sądeczczyźnie gdzie sporo milionerów haha (usunięte przez administratora) co to chcą uczyć ekonomii i takie tam. Jestem z okolic Nowego Sącza chciałbym tu zostać ale puki co szans na zarobki nie ma i dłuuuuuuugo nie będzie bo jak tak znacie z pewno z autopsji: - Może podwyżka? Uważam że zasługuje. - Na twoje miejsce 20 chętnych. Koniec tematu. Także szkoda czasu i nerwów na tę "firmę" No ale się rozpisałem pora kończyć. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG - Gliwice

• Jak się pracuje w NEWAG?

Zobacz opinie na temat firmy NEWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEWAG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEWAG?

Kandydaci do pracy w NEWAG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEWAG