Opinie o NEWAG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEWAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NEWAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEWAG w Gliwice

Jeanette Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Kpina i żenada!!! Newag niby taki nowoczesny zakład a nie ma możliwości wjazdu lub zostawienia gdzies w bezpiecznym miejscu środku transportu do pracy (np hulajnoga) musisz sam się martwić co zrobić bo mają (usunięte przez administratora) i mowia to wprost to jest 21 wiek ? No brawo!!!!! jak to stwierdzili możesz sobie iść na piechotę jak się nie podoba, i tak jest ze wszystkim - CAŁY NEWAG

Czy w NEWAG zatrudniani są obcokrajowcy?

To prawda ze pracownicy maja zły kontakt z kierownikami? Czy to jednorazowy przypadek?

Agata Nowy wpis
@Michał

Gdzie szukać lepszej pracy : manpower.de ranstad.de wpisujesz elektryk lub monter i pokazują się ogłoszenia w języku polskim lub Allpersona gmbh Quip AG Agnes Malinowska, praca np w Siemens (Aachen)

Zawleczka

Panie prezesie, jak wszystko jest tak dobrze co pan opowiada w RK , to dlaczego wstrzymał pan podwyżki w firmie?

Agata Nowy wpis
@Zawleczka

Elektryk (k/m) pod Berlinem Alstom (Bombardier) Przeprowadzanie prac montażowych, mechanicznych i elektrycznych na podstawie rysunku w pojazdach szynowych Stawka godzinowa brutto od 17€, ddatki branżowe i zmianowe Dla osób z poza regionu dieta (14€/28€) oraz bezpłatne zakwaterowanie Opiekun polskojęzyczny Ukończone wykształcenie jako elektryk (k/m) lub pokrewne Doświadczenie zawodowe, gtowość do pracy na 3 zmiany Znajomość języka niemieckiego mile widziana Agata Wolk-Artomska, Am Rathenaupark 1, Gebäude 47 , 16761 Hennigsdorf +49 1511 6766563

Spawacz

CV wysłane za pośrednictwem strony po 2 dniach telefon i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

przedstawione warunki. próba spawalnicza pion i sciana(podolna dla pachwin) nie musi to być idealne ale w miarę wyglądać po kursie bez problemu dają rade.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Tulejusz

Bartosz Krzemiński doprowadził do plajty firmę 100 letnią. Nie wiadomo, czy na zlecenie Niemiec. Za to powino być siedzenie, ale pewnie juz zarządza następną firmą i czeka na upadek.

Agata
@Tulejusz

Monter (k/m) przy produkcji pojazdów szynowych / Bautzen Wynagrodzenie od 13,53 € brutto/godz. Dodatki branżowe (po 15. mies. 22,32€ brutto/godz.) Premie zakładowe Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik (k/m), ślusarz (k/m), stolarz (k/m) etc. Porządne doświadczenie zawodowe, gotowość do pracy na 3 zmiany Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem Agata Wolk-Artomska, Steinstraße 8, 02625 Bautzen, +49 1511 6766563

Mów mi mistrzu

@Gregory napisałeś już wypowiedzenie?to na co czekasz? Kozak jesteś? To się podpisz bo anonimowo to każdy mocny (usunięte przez administratora))

Zibbi

Czy ktoś wie jak wyglada praca spawacza w firmie newag i jakie wynagrodzenie miesieczne i ile godzin sie pracuje i mozna pracowac na nadgodziny

Książę
@Zibbi

Aktualnie na kursie 2 stopnia proponują 3400 do tego premia. A co do nadgodzin to zależy od widzi mi się kierownika w-3 jeśli jesteś Ukraińcem to po 12 codziennie możesz pracować i w soboty też a jak polak to różnie to wygląda

Krystyna
@Książę

Szczerze mówiąc takie wynagrodzenie jest już całkiem w porządku - dla wielu osobom na pewno okaże się wystarczające. I to dobrze, że w NEWAG można liczyć także na premie - to na pewno dodatkowo motywuje pracowników. A co z benefitami pozapłacowymi? Macie jakieś?

The best of Silesia!

Witam. Pracowałem w tej firmie przez przyszło 3 lata. Jeśli chcesz: być zmieszany z błotem, dostawac tak niska wyplate ze tylko mozesz wygrzebywac jadło ze śmietnika oraz niemal codziennie przychodzić do burdelu-to proszę baaardzo! Do piekla z Newagiem-jedno wielkie kłamstwo i wyzysk!!! Ci co jeszcze tam pracujecie-nogi za pas! Nie marnujcie życia! Życzliwy magazynier z Sącza, mieszkajacy i szczesliwy na Śląsku.

Świeżak

Chciał bym się dowiedzieć jak wygląda praca serwisanta. Mam niedługo rozmowę. Z tego co się dowiedziałem telefonicznie, praca 6 dni w delegacji, 6 dni w domu. Czy mógł by mi ktoś przybliżyć z czym to się je i jakich zarobków się spodziewać?

@Świeżak

Kiedy jesteś umówiony na rozmowę?ja też mam niedługo iść na rozmowe.wiesz coś więcej o firmie?

edeg

Zgadzam sie z Zawleczka, niech wprowadza czterobrygadowke na calym wydziale 3 a nie tylko w druzynie 317. Wtedy ludzie przekonaja sie jak to jest pracowac w niedziele i soboty za normalne pieniadze, anie jak teraz maja placone 100% za nadgodziny. To jest wlasnie sprawiedliwosc wedlug kierownictwa wydzialu 3. Zobaczymy czy tak chetnie beda przychodzic do pracy w niedziele i soboty wtedy .

Aneta
@edeg

@edeg Jak wygląda sytuacja Newag S.A. w chwili obecnej? Czy coś się zmieniło od poprzedniego wpisu na forum? Aktualnie firma szuka elektromechanika https://www.newag.pl/kariera/oferty-pracy/. Co możesz napisać na temat atmosfery pracy w tej firmie?

produkcyjny
@Aneta

Tylko nie na W-2. Tam jest normalny mobbing. Praca po 12h , stres ,przekleństwa i liderzy którzy nie mają pojęcia o robocie tylko wykonują polecenia kierowników. Jak nie musisz to szukaj innego pracodawcy.

Przemysław
@produkcyjny

Jeśli w Newagu występują sytuacje, które polegają na zastraszaniu bądź znieważaniu pracowników to powinny one zostać zgłoszone do PIP. Czy informowaliście o takich wydarzeniach kierownictwo wyższe rangą? Co oni na to?

zawleczka

wprowadzic czterobrygadowke na calym wydziale 3, a nie tylko w druzynie 317. albo wszyscy albo nikt.

Jero

Rozmowa na stanowisko Konstruktora-Inventor zostala przeprowadzona w biurze konstruktorskim w Krakowie. Wrazenia mozna opisac krótko ...tragiczne. (usunięte przez administratora) podczas testu z wiedzy technicznej rzucal ze swojego biura, które znajdowalo sie za sciana, nieprzyjemnymi epitetami. Po tescie pisemnym oraz z Inventora(podstawowe zagadnienia) zostala przeprowadzona rozmowa, która nie mozna nazwac rozmowa. Szybka ogólnikowa ocena czlowieka bez mozliwosci obrony swojego zdania. Docinki w kierunku umiejetnosci oraz brak mozliwosci wykazania sie zdobyta wiedza. Nie polecam szkoda czasu!

Rudy

@Jf. Dobra wazelina jesteś :)

@Rudy

To nie wazelina, to PR Newagu.

ABC

@Jf. Rozumiem, że jest Pan pracownikiem krakowskiego biura - nie wstyd Panu wstawiać tu takiego żenujacego komentarza? Nie jest to działanie na szkodę firmy? Jest pan dorosły i wyksztalcony i to trochę wstyd poniżać człowieka na rozmowie kwalifikacyjnej i "mieć z niego bekę". Jeśli komuś ewidentnie nie idzie to prostu dziękuje się mu w kulturalny sposób bez względu na to jaki poziom prezentuje. Tyle Pan wie, a tego Pan nie wie?

Rudy
@ABC

@ABC obawiam się ze JF nie zrozumie. Wystarczy spojrzeć chociażby na warunki panujące w toalecie, jak dla kogoś to normalne... to widać że nigdy nie widział normalnego punktu odniesienia. Co dopiero odczuwał "wstyd".

mobingowany

W całym zakładzie panuje jeden wielki mobing. Są kierownicy którzy nie robią nic poza patrzeniem w kamery kogo dziś uklepać. Zatrzymaj się na 10 sekund, podaj ręke koledze na dzień dobry to już poniesiesz tego konsekwencje. Prezes mowil ze kazdy dostanie premie świąteczną. Okazało się że niemal w każdej drużynie / komórce są osoby które nie dostały tej premii w ogóle. Majster mowil ze dal, kierownictwo mowi ze dało a pieniedzy jak nie ma tak nie ma. Pogłoski mówią że winna jest temu osoba (której nazwiska nie wymienie)(usunięte przez administratora) Podobno nakazała całkowite ucięcie tej premii losowym osobom. Ponadto: -Godziny potrzebne na wykonanie pracy są źle policzone przez co gdybyśmy nawet biegali zamiast chodzic do i tak nie zrownamy sie z czasem który nam dają -Ostatnim czasem kierownictwo nie stosuje sie nawet do przeprowadzanych standaryzacji - dają jeszcze krótsze terminy niż przewidziano -Brygadziści (nie wszyscy) traktują podwladnych jak smieci oraz faworyzują niektórych pracownikow - zwlaszcza tych ktorzy lubują sie w donoszeniu na innych -Przymusowe nadgodziny których ilość przekracza dopuszczalne normy więc na kwitku nie są wykazywane poprzez wrzucenie ich do "nagrody kwotowej" Serdecznie odradzam prace w tym zakładzie

Kierownik
@mobingowany

Złożyłeś już wypowiedzenie ? Zakładam, że tak. Bo jak taka atmosfera jak piszesz to co tam jeszcze robisz ? Albo rzucasz błotem po firmie nie mając żadnych podstaw do tego.

nomorenewag
@Kierownik

Prawdę pisze ot i wszystko. I jestem pewien, że jak tylko znajdzie inną robotę to pójdzie stamtąd w cholerę. Wiem, bo byłem i mogę potwierdzić, że jest jak napisał.

Zygmunt

Jak wygląda sytuacja na stanowiskach spawalniczych? Chciałbym się zatrudnić chociaż na rok, by zdobyć cenne doświadczenie w tym fachu. Warto?

aaaaa
@Zygmunt

Jesli chodzi o nauke to polecam ale nie licz na kokosy itd No i trzeba miec dobre nerwy do tej calej firmy.

Zygmunt
@aaaaa

Tak, chodzi głównie o naukę. Nie liczę na kokosy, ponieważ w obecnej chwili bardziej zależy mi na zdobyciu doświadczenia. Dziękuję za odpowiedź.

aaaaa
@Zygmunt

Jesli o nauke chodzi to warto, duzo mlodziezy tak robi, porobia te dwa lata nabiora wprawy i jada za granice

mobingowany

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie zezwalać na mobing

romek

Jak mniej więcej wygląda praca i jakie są warunki i atmosfera pracy na stanowiskach technicznych? np. technologi ds. klejenia, który obecnie widnieje na stronie firmy.

Edeg

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt bożego narodzenia, dla wszystkich robotników i nie robotników, i dla chłopaków z drużyny 317 co jeszcze są w pracy i dla tych co będą jeszcze w pracy dzisiaj. Życzy edeg.

@Edeg a czym się będą w gazetach chwalić jak przestaniecie tyrać. Przecież teraz mają jazdę na przekazanie pociągów przed czasem.

Edeg

Do kierownictwa wydziału trzeciego!. Nie zabierajcie nam , wolnych niedziel i wolnych sobót w przyszłym roku. Pracownicy czterobrygadowki z drużyny 317 .

Kuba

Witam, jak wygląda tam praca elektromechanika? Ile się zarobi? Warto tam iść?

@Kuba

Jak ci odpowiada po 12h za 2100zł to warto. Gratisowo nerwica. Polecam

Henry
@Marek

Aż tak źle? :O

Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG - Gliwice

• Jak się pracuje w NEWAG?

Zobacz opinie na temat firmy NEWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEWAG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEWAG?

Kandydaci do pracy w NEWAG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEWAG