Opinie o NEWAG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEWAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NEWAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEWAG w Gliwice

nomorenewag

Newag to klimaty więzienia w Teksasie :-) Prawdziwie solidarna załoga pracowników i wyjątkowe skur... "klawiszów".Degrengolada i zepsucie moralne młodej kadry kierowniczej. Jedyną obowiązującą zasadą jest brak zasad. Młode i stare szczury zagryzają się nawzajem. Wolna amerykanka w najgorszym wydaniu. Serdecznie polecam :)

Marek 48
@nomorenewag

Gratuluje celnosci komentarza.Pracowalem w Newagu i wiem jak tam jest.Co do solidarnosci zalogi to sie nie zgadzam,kazdy ktory tu ma lepsza czytaj lzejsza prace jest posrany ze strachu aby gdzie indziej nie przeniesli a nowemu nie pomoze .Zamiast unikac nadgodzin to sie "napolaja aby wiecyyyj zarobic" i tyraja jak niewolnicy.Byl raz strajk i na tym sie skonczylo bo nie bylo solidarnosci wsrod zalogi bo wiekszosc sie osrala ze ze ich "zwloniom"Nie zal mi pracownikow Newagu wszyscy cicho siedza i pozwalaja sie szmacic ich sprawa!Robcie tak dalej to pozniej nie narzekajcie ze tak tu jest.

Jolka

Witam. Jak wygląda praca sprzataczek ? Też taki wyzysk i chamienie ?

@Jolka

Nie jest zle.Zarobki dobre a praca lekka.Mozna wyjsc na papierosa,poza tym tu same chlopy sa to ciagle chca pomagac a moze to a moze tamto...Wymagan duzych nie ma tylko tylko trzeba sie ciagle usmiechac i mowic ze jest dobrze... a bedzie jeszcze lepiej.

Stefan
@Jolka

Jest super a bydzie jeszcze lepiiij!!!Kurde atmosfera jak na wczasach jak na Bahama.Bahama.mama,la...la...la.Wczyscy zadowoleni

Galanonim
@Jolka

Sądząc po wypowiedzi to pisał to ktoś z kierownictwa... A drugi komentarz zostawiam bez komentarza Bahama mama lala

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka atmosfera w pracy?

Ms
@Jacek

Aktualne informacje zawsze na stronie firmy :)

@Ms

Pracuje w firmie już kilka lat to spore (usunięte przez administratora) ale można przywyknąć a jak coś potrafisz to nawet można dobrze spędzać czas w pracy z tym że nie licz na to że kierownicy będą mili czy coś zazwyczaj są chamami byle tylko opierdzielić pracownika

konstruktor

Największym problemem tej firmy jest kompletny brak zarządzania i organizacji pracy, w praktyce w zasadzie w ogóle ono nie istnieje. Nikt nic nie wie, komunikacja wewnętrzna jest tragiczna. Mam wrażenie, że osoby na stanowiskach kierowniczych są tylko od opierdzielania pracowników, wyklinania i poganiania a nie od koordynacji zadań. To bardzo utrudnia pracę. Niekiedy zadania do zrobienia na konkretny termin dostajemy po terminie. Wszystko się dzieje w zasadzie z przypadku, w jakimś chaosie i jakoś to idzie do przodu ale nikt na tym nie panuje w rozsądny sposób. Brak szkoleń wewnętrznych powoduje, że nie ma gdzie zdobyć potrzebnej wiedzy i doświadczenia.

dsfsadf
@konstruktor

Witam mam doświadczenie duże, również na stanowisku konstruktorskim, na jakie zarobki można liczyć proszę o informację pozdrawiam

Spawacz

CV wysłane za pośrednictwem strony po 2 dniach telefon i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

przedstawione warunki. próba spawalnicza pion i sciana(podolna dla pachwin) nie musi to być idealne ale w miarę wyglądać po kursie bez problemu dają rade.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Darek

Podobno teraz w lutym bardzo dużo pracy w Newag i szukają pracowników na produkcję!Czy orientujecie się czy bardzo wysokie wymagania?Ja jestem po technikum samochodowym ,mam kurs spawacza mówię dobrze po angielsku ( kilka lat w Anglii), praktykę jako ślusarz i lakiernik samochodowy.Czy mam szanse? Słyszałem że to zakład który bardzo dba o swoich pracowników i dobrze tu płacą.Jak dużo pracy w lutym że nie mogą się wyrobić to może mnie przyjmą?

Hej Mam pytanie czy część pytań na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko młodszego technologa mechanika jest w języku angielskim ? Z góry dziękuję za opinie

gość2
@Gość

Tylko część z HR zawiera pytania po angielsku, rozmowa z kierownikami działu odbywa się zwykle po polsku.

ciekawy

Jak wyglądają zarobki techników?

Mały
@ciekawy

Umowa 2100-2400 plus premia ok.300. Praca w zależności do jakiej drużyny trafisz. Na W2 nie narzekam a przekleństwa słyszę bardziej od pracowników niż od majstra , wszystko zależy od wychowania.

Magda

Cały Newag jest taki, nie tylko biuro konstrukcyjne w Krakowie. Kto nie musi, niech się tam nie pcha. Ja tez uciekam.

Leszek

Józek, oprócz gazetowej erudycji przecież nic o tym biznesie nie wie i juz wiedzieć nie będzie. Tzn status montowni....niestety

Webber

Czesc, jak wyglada praca na stanowisku konstruktora albo inzyniera MES ?

Jozek

200 osób podpisało się pod listem do Gazety Krakowskiej w proteście, gdyż związki zawodowe chcą dla pracowników opieki medycznej a nie karty multisport. Firma, która swoje problemy załatwia w gazetach! Zaplątali się w donosach. Prezes kazał, "dyrektor" kot zadanie wykonała. Dyktatura rulez!!! Taka to firma.

Tom
@Jozek

Co więcej.. wszyscy pracownicy pracujący przy komputerach dostają na bieżąco linki do tych artykułów w gazetach. Też mnie to zadziwiło, że firma zamiast porozmawiać z pracownikami to prowadzi medialną wojenkę i propagandę w gazetach jak za czasów PRL. Ale cóż.... jaka firma takie metody. Zaczęło się od tego, że związki zawodowe rzekomo chcą zabrać pracownikom Multisporta. Ja też tak to na początku zrozumiałem bo nikt nie powiedział, że sednem sprawy jest to, że związki zawodowe chcą wywalczyć i Multisporta i opiekę medyczną. Osobiście i jedno i drugie mam w nosie, wystarczy, że podniosą pensję i każdy wolny człowiek sam sobie zdecyduje na co wyda te pieniądze.

Zbyszek
@Tom

Żenujący spektakl. Newag donosami stoi.

ssss

Bardzo dobra firma i zarobki ...polecam... Ci powyzej to ci co nic nie umieja a duzo by chcieli..Jaka praca taka placa.

Zbys
@ssss

Kto ci płaci za pisanie tych bzdur. Przeczytaj raport giełdowy, odejmij płace zarządu i wybranych, podziel przez ilość pracowników - spawacz poniżej średniej krajowej! To są dobre zarobki? Zapytaj ludzi w Saczu czy chcieliby pracować dla (usunięte przez administratora)? Jak bardzo go cenią i szanują. Miazga.

były

W dobie rynku pracownika trzymaj się z dala od Newagu. Nie marnuj czasu. Idź tam gdzie się czegoś nauczysz i zarobisz.

Go Newag

Witam, mam pytanie odnośnie rekrutacji na takie stanowiska jak konstruktor/technolog. Ktoś miał okazję odbyć rozmowy rekrutacyjne? Co wymagają, o co pytają? Z tego co pisza na stronie jakiś test jest z inventora? Macie jakieś świeże informacje o zarobkach inżynierów w Krk i NS? Szczególnie interesuje mnie właśnie stanowiska konstruktora, technologa czy kogoś z utrzymania ruch. Dziękuję i pozdrawiam.

Gosc

@leszek - nie bredź człowieku. Nerwy, stres, agresja. Ludzie ledwo wytrzymują. Kto nie może odejść bierze L4 i czeka byle do emerytury.

Leszek

@Byly Newag, ...tak tragicznie nie jest....ale kto wie jak będzie...:-)

Były Newag

Ludzie jeżeli ktoś nie jest w sytuacji beznadziejnej tzn nie ma za co żyć i Newag jest ta jedyna firma, która da mu zarobić na chleb, niech się w tej firmie nie zatrudnia nawet za duże pieniądze. Wrzask, stres, nieudolność, sposób zarządzania. Życie ma się jedno. NIE WARTO POŚWIĘCAĆ DLA NEWAGU(usunięte przez administratora). Tam się poniewiera ludźmi, poniża bezpodstawnie.

Nowy Sącz

Historia lubi się powtarzać, wczoraj huśtałmy Hamerlinga, a jutro....:

Jasiok

A ja w Brukalicach pod Sanokiem zarabiałem 800 zł co drugi miesiąc jako inżynier, dlatego jestem tu zadowolony, tymbardziej ze organizacja podobna

zain
@Jasiok

To ile teraz masz ? 1600 co miesiąc ?

Gorol
@zain

W Nowym Sączu zarobki sa marne, ale przynajmniej dojazd dobry a jakie powietrze tu momy, Wiara! Nie czekojcie. Nie Matura lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie managera...

Dyr

Oj, oj, oj,,szczegolnie takich, ktorym na innych montowniach wystarczało 1400, ZAPRASZAMY!!!...Resztę o zbliżonym profilu również...:-)...

Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG - Gliwice

• Jak się pracuje w NEWAG?

Zobacz opinie na temat firmy NEWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEWAG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEWAG?

Kandydaci do pracy w NEWAG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEWAG