Opinie o NEWAG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEWAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NEWAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEWAG w Gliwice

worker

A w Maspexie zarabiałem na produkcji ponad 1400 netto a duża firma.

Kolega

Kochani Koledzy i tzw. Dyrektorowie, chyba umknęło waszej uwadze i inteligencji, iż opisy zachowań przełożonych oraz natychmiastowe wpisy przełożonych o pracownikach, nie tylko świadczą o braku sensownych zadań i nadmiarze wolnego czasu ale i o poziomie waszej profesjonalności. Zakład potrzebuje fachowców lub narybku, który czytając te wasze wypociny, być możne nie powierzy Wam swojej przyszłości...stracimy wszyscy..przemyślcie..

gosc
@Kolega

@kolega Zakład potrzebuje fachowców, ale tymi metodami zarządzania i płacenia ich nie zdobędzie. Na szczęście na rynku brakuje specjalistów. Newag chcąc przetrwać będzie musiał zweryfikować swoje podejście do ludzi - i inżynierów i tych na produkcji. Duża zmiana. Wymaga jednego pokolenia.

Zibi
@Kolega

@kolega - A moze powiedz swoim pracodawcom żeby inaczej traktowani ludzi to wtedy nie bedzie hejtu na forum. Ludzie piszą co czuja i myślą. Sa poniewierani, wiec o tym mówią.

Zadowolony Pracownik

Brawo Panie Konieczek za imprezę (było super , każdy to mówi wśród robotników ) kolejny plus wędruje za podwyżki ... teraz nie trzeba będzie kamer ani bata nad pracownikiem sam się będzie pilnować bo na Sądeckiej ziemi nie znajdzie innej tak płatnej legalnej pracy. Podsumowując pozdrowienia dla Pana Prezesa i gratulacje za mądre rządzenie !

cesar
@Zadowolony Pracownik

Chleba i Igrzysk. Co się dziwisz? Standardowe działanie jak chce się na chwilę uspokoić załogę. Durny naród to kupi. Metoda sprawdzona od czasów Cesarstwa Rzymskiego.

Strategia implozji

Pan M to tchórz i intrygant. To wynalaza SIP czyli tzw. strategii implozji przedsiębiorstwa. Podwaliny tej strategii to intrygi i pełne gacie...

Spawacz

CV wysłane za pośrednictwem strony po 2 dniach telefon i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

przedstawione warunki. próba spawalnicza pion i sciana(podolna dla pachwin) nie musi to być idealne ale w miarę wyglądać po kursie bez problemu dają rade.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Juwe

Oh...wyglada na to że kadry zachęcają perspektywą wyższej gratyfikacji.. niż u konstruktorów obecnie zatrudnionych...no to po tym wpisie, niektórzy zgłoszą się o podwyżkę....

Jak wielu innych

..srednia krajowa, rowniez pod kazdym innym wzgledem...zreszta zapytaj kolegow z Gliwic..

RH
@Jak wielu innych

2800-3000 na rękę. Bez rewelacji, zwłaszcza jak na tak dużą firmę. No cóż...

Prostamol
@RH

Takie zarobki są śmieszne jak na przemysł kolejowy. Chłopaki że Sącza dawajcie do Alstom w Chorzowie :)

RH

Jakie zarobki na stanowisku konstruktora ? Średnia krajowa ?

Facet

@kobieta...Michalik intrygował przeciwko tobie od początku...a już dawno z tym pajacem Engelem jego twoje stanowisko miedzy siebie podzielili. Ale nie martw się, Engjelek narobi im tylko kosztów, (ale przynajmniej się trochę podzieli ;-) ...Jak jesteś głupia, to za dwa lata wrócisz, jak już słuch po Engelku zaginie... Jak jesteś mądra to ich zostawisz tych tzw strategów bezpiecznego przetrwania...

@Facet

Michalik intryguje przeciw każdemu, za plecami, ale jak przyjdzie CBA to odpowiada jak prymus pod tablica. Tchórz.

Kobieta

...dla mnie przygoda z Newagiem, to koszty przeprowadzki i astronomiczne koszty zerwania umowy przedwstępnej zakupu nieruchomosci w Nowym Saczu. Atmosfera i współpraca na dobrym poziomie. Żal mam tylko do inscenizacji wypowiedzenia stosunku pracy, argumentacja pozbawiona logiki a forma to po prostu skandal. Powiem tak, prawdziwego mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna..

Obserwator
@Kobieta

Jak długo mozna było płacić za pilnowanie biurka. I tak długo to trwało. "Zdrajców" zwalnia sie wcześniej.

zadowolony pracownik
@Kobieta

Kobieto najlepiej zamilcz. Przyszłaś do Newagu wprost z Pesy, bez zakazu konkurencji. Miałaś przyprowadzić gigantyczne przetargi. Co robiłaś? Kontaktowałaś się z niemieckimi klientami Pesy plując na nich, wysyłając im artykuły tłumaczone na język niemiecki, oczywiście tylko te o kłopotach. Śledziłaś pilnie każde potknięcie Pesy i gnałaś z tym do Konieczka. Żałość. Nie skarż się, bo takich ludzi nikt nie szanuje. Etyka, lojalność w Newagu jest tylko na papierze, tym dla inwestorów. Na co Ty liczyłaś?

Byly
@zadowolony pracownik

Nie robiła tego bez zgody przełożonych!!! Każdy kto chce podjąć prace w Newagu niech sie dobrze zastanowi. Tam panują folwarczne metody zarządzania. K...... jest słowem dominującym w rozmowach z pracownikiem. Wyszkoleni do asertywnej arogancji przez kolczerke, ktora pracownika sprowadza do maszynki do zarabiania pieniędzy, nie wiedza ze mozna inaczej i cywilizacja zaczęła inaczej postrzegac pracownika. Mówiąc krótko - nie musisz, nie zatrudniaj sie w firmie bez jakichkolwiek zasad, w której ważne jest kolesiostwo i lubię nie lubię a nie kompetencje. Zniszczyli firmę w Gliwicach, pozbyli sie inżynierów, którzy stanowili realne, metytoryczne zagrożenie dla Nowego Sacza. Przejęli ich projekty. Dziki zachód. Jeżeli chcesz pracowac wsród normalnych ludzi, w normalnej, życzliwej atmosferze. Chcesz być częścią twórczego zespołu trzymaj sie z dała od Nowego Sacza.

AS

Nowy członek Zarządu jest na rynku kolejowym złośliwie i kłamliwie oceniany jako osoba o brakach kompetencji i nadmiarze tchórzliwości. Kariera została zbudowana na inscenizacji walk z konkurencją i otaczaniu się wyłącznie słabymi podwładnymi, słabymi projektami lub słabymi pośrednikami. Jest to oczywiście nie prawda. Dzięki takim ludziom, firma nie jest montownią a Zarząd jest odważny i nie boi się nikogo, w szczególności nie boi się silnych podwładnych. Dlatego Zarząd stać na to, aby mówić jak jest i Zarząd, szczególnie ten nowy, nie musi kryć się za kłamstwami i intrygami. Inaczej Zarząd nie byłby Zarządem, firma nie byłaby konkurencyjnym graczem ale montownią dla drugoligowych projektów a intrygi w stosunku do konkurencji i wewnętrznej i zewnętrznej byłyby jedyną strategią. A tak zdecydowanie nie było, nie jest i nie będzie. Wyjątki mogą stanowić jedynie sytuacje wyjątkowe, które nigdy nie miały miejsca.

Obserwator
@AS

Niestety pierwsze dwa zdania to prawda. Intrygi w stosunku do konkurencji i wewnętrznej i zewnętrznej są jedyną strategią. Donosów na Pesę i PKP już się nie wyprą. Tchórze nie przewidzieli, że rzecznik Prokuratury powie kto złożył donos. Działanie zza pleców to norma całego zarządu nie tylko nowego.

...

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!! przywłaszczyliście sobie Nasze projekty Dragon i Gryffin a teraz pindolicie że Gliwice są nierentowne.... to że zarząd da (usunięte przez administratora) w Gliwicach to nie powód by likwidować ponad stu-letnią historię firmy!!!

Koleś

A ta nowa Pani na recepcji to skąd nagle z utrzymania wzięła się na ,,szczytach,,?

kpina

Niestety na Sądeckim rynku NEWAG jest kojarzony z niskimi stawkami, wyzyskiem i kolesiostwem. (usunięte przez administratora) ... Konieczek gdy ruszy praca pełną parą nie będzie miał ci kto pracować, bo wszyscy już uciekają szczególnie młodzi ... wyzysk!!!

Wideo

Już to widzę w NEWAGU podwyżki hahah najwyzej 100 zł brutto po 5 albo 10 latach pracy..... śmiech na sali ...mogli by już tą firmę zamknąć to przynajmniej ludzie nie mieli by złudzeń z będzie lepiej.

Podwyżka

Konieczek kiedy będą obiecane podwyżki ???

Gosc

Osoba pisząca pod pseudonimem beka to prawdopodobnie kadrowa Newagu

Buuuu

Beka - kadrowa z Sacza zadbana ale madra nieszczególnie wiec reguły nie ma.

beka

W sumie macie racje... Bycie zadbaną i zgrabną kobietą to w dzisiejszych czasach grzech, w dodatku wykluczający inteligencję tych Pań. Lepiej wyglądać jak obdartus w rozciągniętym po babci swetrze i z krzywymi zębami. To naprawdę jest miarą profesjonalizmu? Ładna i zadbana znaczy głupia? Najlepiej jakby jeszcze śmierdziały. Ktoś zarządzał Gliwicami wcześniej i doprowadził do tej sytuacji. To nie stało się z dnia na dzień. Tak właśnie kończy się samowolka, na którą pozwolili dwaj Panowie, do których nikt teraz nie ma pretensji. Wręcz przeciwnie. Wina jest wszystkich innych. Najpewniej tych ładnych...

ZNLE GLIWICE
@beka

do sytuacji w gliwicach nie doprowadzil byly dyrektor Krzeminski bo przeciez nic nie moglo sie dziac bez zgody z NS przeciez oni zarzadzali tym zakladem przez swojego przedstawiciela a wiec napewno nie jest to wina Gliwic . Poprostu brak pomyslu na funkcjonowanie tylko chodzilo o projekty ktore NS przejac chcial. Maja wielkie kompleksy ze nie dzialaja tak jak konkurencja ktora ma tez swoja filie i wszyscy radza sobie tam i wszystko sie oplaca gdyby do wszystkiego tam dokladali to by juz dawno nie istnieli ,a w NS nic sie nie oplaca , przetargi prawie wszystkie przegrywaja bo sie nie oplaca albo nie startuja a konkurencji sie oplaca . ostatnie wycieczki pracownikow z NS do Gliwic to tez jakas zagadka przyjezdzaja mimo ze w Gliwicach nie ma duzo roboty ,twierdza ze u nich tez nie ma dlatego do nas przyjezdzaja ,hotele maja nie pozalatwiane pelna wolna amerykanka jeden wielki haos takze najlepiej i w NS sie nie dzieje ,podejrzewam ze to samo sie stanie co z Gliwicami ,ktos tylko czeka by akcje spadly do minimum i to wszystko wykupi za grosze i to bedzie koniec SWIETLANEJ PRZYSZLOSCI NEWAGU

liza

Zarządzające mądre głowy to w Gliwicach są

xxxxxx

masz racje kolego ZNLE Gliwice góra!!!!!! nie dosyc ze niszcza nas to jeszcze przez swoje pomysly w zarzadzaniu i siebie ale to nie wina zwyklych fizoli tylko menadzerow.Propaganda sukcesu w nowym sączu musi byc przeciez to firma ktora jest na gieldzie a akcjonariusze lubia slyszec o sukcesach

Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG - Gliwice

• Jak się pracuje w NEWAG?

Zobacz opinie na temat firmy NEWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEWAG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEWAG?

Kandydaci do pracy w NEWAG napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEWAG