Fabryka Drutu Gliwice Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fabryka Drutu Gliwice Sp. z o.o.

Rysio

Myślę, że niesłusznie negatywnie oceniacie firmę . Nie znamy do końca powodów ani przyczyny działań władz firmy. Ja mam zasadę, że robię swoja robotę jak najlepiej umiem i tyle.

Były pracownik.

Zaczyna się koniec firmy,no chyba sie nikt nie łudził ze będzie inaczej.

sw
@Wojtek 26.02.2016 21:37
Dyrektor handlowy nigdy nie dawał rady, dlaczego zajmował to stanowiski to wielka niewiadoma.

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Ciekawe czy poprzedni też nie dawali rady??? A niektórzy pracowali krócej, może się zorientowali w jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] weszli. Czasem lepiej szybko wyjść z bagienka i szukać normalnego kąpieliska, a inni niech się kąpią dalej, jak im bagienko pasuje :D

Tomek
@ik 15.07.2016 09:18
Pierdzielisz!

Jedyny dyrektor handlowy który się nadawał to I.K.

Ciekawy

Czyli szukając Kierownik Kontroli Jakości szukają zwykłego jelenia? A czemu bywszy kierownik już nie robi? Nie wytrzymał warunków czy kazali mu podpisywać że dobre, a dobre nie było?

aj

Niezależnie od tego jakiego rodzaju jest zawierana umowa @ala, wiadomo, że potrafią zadbać o stabilne warunki finansowe. Ale czy socjale są zapewnione?

Dawkam

Ja robiłem tam i nie polecam jak na cynkownie bo dziennie po 9 prawie godzin a płacili za 8 i jeszcze majster wykozystuje

małpk@

a co się stało z poprzednim dyrektorem?

ik

Powodzenia wszystkim, którzy myślą że to super firma :) prezes i vice to jedna rodzinka, szczerzą tylko kły kasy nie dają, wymagania z kosmosu i dłuuuuuuuugo by pisać o atmosferze, organizacji całej firmy, konkurencyjności na rynku itd. A tak w ogóle, to firma wkrótce zniknie, tylko prezesunio znajdzie jelenia na teren, bądź całą firmę. Good luck!

fdg

jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowiska kierownicze?

ewka

A jak jest ta umowa skoro korzysta??

tch

Widać cenzura działa ta firma to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie ślepi albo głupi kręcą te krążki jak bezmózgie roboty a takie śmiecie jak warzecha wójcik i woźniak tylko zacierają ręce srają pod siebie ze szczęścia bo wykon norma i maszyna jest najważniejsza.

Tomek
@tch 21.07.2014 18:58

Dlaczego zrobili dyrektora produkcji dyrektorem handlowym? Czyżby były handlowy nie podołał stawianym zadaniom?

Zostaw opinię o Fabryka Drutu Gliwice Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Drutu Gliwice Sp. z o.o.