HIPPOKRATES24

Gliwice

Opinie o HIPPOKRATES24

Welur
użytkownik zarejestrowany

No powiem Wam, że widziałem w życiu dużo, ale muszę śmiało przyznac, że u nich było najzabawniej, dobra firma, świetne umowy o prace, doskonałe paczki pracownicze i atmosfery każdego dnia, moim zdaniem fantastyczna sprawa i szczerze polecam ich już teraz

fakt

Hippokrates ,pozniej inne firmy legalne i nie legalne. Ale oszusci ci sami , chorzy i chciwi ....Potrzeba czasu, w ten czy inny sposob zmieni sie KIJ MA DWA KONCE Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy. oni sie boja i uciekaja przed ludzmi , po co inna sprawiedliwosc ich siegnie .wszystko w temacie

anonimu

KAROLINA - 2010-11-23 19:35:12 FIRMA PRZYJAZNA DLA PRACOWNIKA, JESTEM MILE ZASKOCZONA Wez dziewczyno !

stokrotka

słyszałem o nich, niewypłacaną całych delegacji czyli tak naprawdę największej części tego po co się jedzie zagranice. Ostrzegam przed Panią (usunięte przez administratora)

condrat

(usunięte przez administratora)wogóle telefonu nie odbierają zerowy kontakt...tak samo z kasa nie wypłacają wymyślił sobie jakieś zawiłe procedury o których nie mam on bladego pojęcia i musie sie wypytywać znajomych mam dobrą rade dla tych państwo że jeśli nie potrafią prowadzić prowadzić firmy to może niech sie wezmą za zamiatanie ulicy to im pójdzie chyba sprawniej... P.S. dobra rada dla kobiet które chcą pracować w Niemczech jako opiekunki trzymajcie sie z dala od tej firmy !!!!!!!!

KAROLINA

FIRMA PRZYJAZNA DLA PRACOWNIKA, JESTEM MILE ZASKOCZONA

Zostaw opinię o HIPPOKRATES24 - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIPPOKRATES24