Meden Sp. z o.o.

Gliwice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Meden Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Meden Sp. z o.o.

Monika

Jeżeli chodzi o przychodnie MEDEN niegdyś bardzo dobra placówka o świetnych lekarzach .... a dziś? niestety spotkałam się już nie raz z brakiem szacunku do pacjenta . Lekarz który z łaską przyjmuje pacjenta i kierując swoje niezadowolenie "ze nie ma obowiązku przyjmowania pacjentów " ... raczej jest jego obowiązkiem! A na pewno praca do której takie obowiązki należą. Lekarz który nie chce skierować pacjenta na podstawowe badania i wysyła go proponując badania na własną rękę - no coś jest chyba nie tak z personelem! Ja rozumiem ze pacjentów jest więcej jak lekarzy że każdy chce byc przyjęty i żeby każdemu pomogli., ale takie zachowanie jest skandaliczne. Jestem bardzo rozczarowana w jaki sposób podchodzi się do ludzi !! Lekarze uważają że młodzi ludzie nie mogą chorować albo symulują !!!

admin

Znasz dobrze firmę Meden Sp. z o.o.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw opinię o Meden Sp. z o.o. - Gliwice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meden Sp. z o.o.