Opinie o Stan S Autoserwis Stanisław Skrobol w Katowice

counter
Nie zadowolony Klient Nowy wpis

Stan Serwis to porażka!!! Ato miało być naprawione szybko obiecali, że w tydzień potem musiałem czekać 3 tygodnie. Nie odbierają telefonów, żeby coś ustalić musiałem tam jechać. Zgubili też osłony silnika dostałem je jak pojechałem kolejne 3 razy żeby się upomnieć

Piotr Nowy wpis

Informujemy że nigdy się nie zdarzyło by pracownik oczekiwał na wynagrodzenie. Niestety pracownik ma obowiązki wobec pracodawcy w tym wykonywać jego polecenia, przychodzić punktualnie do pracy. Niestety niektórzy nie potrafią się dostosować do reguł i zasad panujących. Na dowód tego niech świadczy że duża część załogi pracuje od kilkunastu lat !! Nie życzymy sobie takich uwag w szczególności nie prawdziwych w razie pojawienia się ich sprawę skierujemy do administratora celem usunięcia obraźliwych wypowiedzi.

Marek Nowy wpis
@Piotr

Zgadzam się

Maciek Nowy wpis
@Marek

A może przed usunięciem warto to zweryfikować czy to prawda?

bolo...

witam. Omijajcie szerokim lukiem ta firme i tego pracodawce !!!! [usunięte przez moderatora], nie płacą na czas!!!!! warunki jakie na poczatku uzgodnisz ulatują w powietrze.... obiecują a potem lipa. Szkoda straconego czasu. Barany chcą sie dorobic na okradaniu pracowników. Jest tam jeden wielki [usunięte przez moderatora] i jego żona [usunięte przez moderatora] Odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stan S Autoserwis Stanisław Skrobol - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.