Stan S Autoserwis Stanisław Skrobol

Katowice

Opinie o Stan S Autoserwis Stanisław Skrobol

Nie zadowolony Klient

Stan Serwis to porażka!!! Ato miało być naprawione szybko obiecali, że w tydzień potem musiałem czekać 3 tygodnie. Nie odbierają telefonów, żeby coś ustalić musiałem tam jechać. Zgubili też osłony silnika dostałem je jak pojechałem kolejne 3 razy żeby się upomnieć

Piotr

Informujemy że nigdy się nie zdarzyło by pracownik oczekiwał na wynagrodzenie. Niestety pracownik ma obowiązki wobec pracodawcy w tym wykonywać jego polecenia, przychodzić punktualnie do pracy. Niestety niektórzy nie potrafią się dostosować do reguł i zasad panujących. Na dowód tego niech świadczy że duża część załogi pracuje od kilkunastu lat !! Nie życzymy sobie takich uwag w szczególności nie prawdziwych w razie pojawienia się ich sprawę skierujemy do administratora celem usunięcia obraźliwych wypowiedzi.

Marek
@Piotr 22.04.2013 14:09

Zgadzam się

Maciek
@Marek 14.01.2014 18:29
Zgadzam się

A może przed usunięciem warto to zweryfikować czy to prawda?

bolo...

witam. Omijajcie szerokim lukiem ta firme i tego pracodawce !!!! [usunięte przez moderatora], nie płacą na czas!!!!! warunki jakie na poczatku uzgodnisz ulatują w powietrze.... obiecują a potem lipa. Szkoda straconego czasu. Barany chcą sie dorobic na okradaniu pracowników. Jest tam jeden wielki [usunięte przez moderatora] i jego żona [usunięte przez moderatora] Odradzam!!!

Zostaw opinię o Stan S Autoserwis Stanisław Skrobol - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan S Autoserwis Stanisław Skrobol