Quay BHU Sp. z o.o. Szczecińskie Biuro Sprzedaży

Opinie o Quay BHU Sp. z o.o. Szczecińskie Biuro Sprzedaży

Romek

Janusz
@Romek 12.04.2011 00:34
Ciekawe co to za źródło... praca może być w tej firmie przyjemna w każdym oddziale prócz szczecińskiego....

Ja szukam pracy w w firmie technicznej na terenie Szczecina i zastanawiam sie do jakiej firmy aplikowac.Piszesz ze Quay nie bardzo,czy moglbys mi podpowiedziec jaka firma jest przyzwoita?

Zostaw opinię o Quay BHU Sp. z o.o. Szczecińskie Biuro Sprzedaży - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quay BHU Sp. z o.o. Szczecińskie Biuro Sprzedaży