counter
4 62 59 5 1

Popularne opinie

Byly przyszly klient

Po tych opiniach rezygnuje z odwiedzin i kupna w tej hurtowni.

Tak2Nie3
Jaaa

Witam odradzam zakup wozka w tym sklepie .Czas realizacji już ponad dwa miesiące jak się dzwoni to nic nie potrafią odpowiedzieć....

Tak11Nie

Radosław

Świetni ludzie, super atmosfera, po 3 latach mogę z czystym sumieniem napisać, że to moja najlepsza praca w życiu jaką miałem :)

Tak3Nie4

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy BOBOLAND zatrudnia studentów?

GOSIA - MAMA 3 LETNIEJ KLAUDII Nowy wpis

ZOSTAŁAM MIŁO ZASKOCZONA MIŁĄ OBSŁUGĄ, NAWET PO ROKU OD ZAKUPU WÓZKA OTRZYMAŁAM POMOC GDY KOŁA SIĘ ZAKLESZCZYŁY. NA PEWNO POLECĘ INNYM MAMĄ.

Iza Nowy wpis
Klient

Nie polecam!!! Obsługa na górze jest niemiła nie potrafi doradzić i robi to w sposób lekceważący klienta. Uzyskać jakąś informację graniczy z cudem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 135 dni.

Jaki dress code obowiązuje w BOBOLAND?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ewa

Bardzo miła i profesjonalna obsługa szczególnie polecam Pana Przemka. Na pewno jeszcze zrobię tam zakupy.

Marta

W sklepie Boboland można spotkać miłą oraz fachową obsługę, zwłaszcza Pana magazyniera, który zaoferował swoją pomoc przy zapakowaniu wózka do samochodu. Polecam zakupy w sklepie Boboland.

Bartosz
@Marta

Twoja opinia jako klientki jest bardzo istotna, bo dzięki temu sklep zyska więcej kupujących osób. Czy prócz wózków jest też inny asortyment dziecięcy taki jak meble, czy zabawki?

Radosław

Tak3Nie4
Niedoszły pracownik

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, pomimo wysokiej gorączki pokechałam na spotkanie ponieważ zależało mi na pracy. O umówionej godzinie nie było kierownika/czki, czekałam przez 15 min w zimie w przedsionku. Pracownicy udzielili mi informacje, że kierowniczka pojechała i nie wiedzą kiedy będzie a ja starałam się dodzwonić do Pani która zaprosiła mnie na rozmowę. Ze względu na złe samopoczucie poprosiłam Panią sprzedawczynie aby przekazała,że byłam z prośbą o telefon. Oczywiście już nikt do mnie nie zadzwonił.

Tak2Nie
Byly przyszly klient

Po tych opiniach rezygnuje z odwiedzin i kupna w tej hurtowni.

Tak2Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z BOBOLAND?

Regina

@NIEZADOWOLNONA To forum dla pracowników, ale firma ma bardzo dobre opinie ,więc konkurencja mocno pracuje żeby zaszkodzić?

NIEZADOWOLNONA

NIE POLECAM...MASAKRA...kupiliśmy fotelik samochodowy....po niespełna dwóch tygodniach oddaliśmy do reklamacji , 1,5 miesiąca dopytywania i proszenia się o jakąkolwiek informację...zbywanie nas na każdym kroku...traktowanie jak zło konieczne, a dziecka nie ma w czym wozić :/....coś okropnego...wydawałoby się że rzetelna firma, aczkolwiek do rzetelnej jej daleko...

Tak2Nie1
Kasia
@NIEZADOWOLNONA

Z tego co wiem, bo też niestety musiałam zareklamować fotelik w Bobolandzie, za reklamację i gwarancję nie odpowiada sklep, tylko producent. Jeśli nadal nie masz odpowiedzi, to pewnie producent dał ciała. My czekaliśmy na fotelik 2 tygodnie. Co to za fotelik jesśli można wiedzieć?

Tak13Nie1
ktoś
@Kasia

Za reklamację na podstawie rękojmi odpowiada zawsze sklep!

Tak3Nie

Czy w BOBOLAND są szkolenia zewnętrzne?

Nie
@Pytanie

Nie

Hanna
@Nie

@Nie A jest jakakolwiek możliwość na awans w BOBOLAND? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Darek

To jest forum pracownicze więc uwagi klientów zostały źle skierowane.

Przyszły tata

Nie polecam. Na na dostarczenie wózka mieli 30 dni roboczych, przyszedł po 38 dniach bez żadnego info ze będzie kurier itd, w dodatku w złym kolorze, słaby kontakt kiepsko oj kiepsko

Nieznajoma
@Przyszły tata

Ja rowniez nie polecam ! Wózka nadal nie mam mimo, ze minął już termin! Nikt nie raczy odebrać telefonu .

Klient

Zamówiłem wózek przez internet brak jakiegokolwiek kontaktu po telefonie do sklepu pani stwierdziła ze wózka nie ma i wyślą najprędzej za 45 dni Nie polecam!

TakNie4

mariusz

Dobre warunki pracy i niezłe wynagrodzenie Moje sugestie dla BOBOLAND: brak Lubię atmosferę w BOBOLAND za: Brak nacisków

Witold
@mariusz

Pracujesz obecnie w firmie BOBOLAND? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat warunków, które oferuje pracodawca. Mógłbyś napisać, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tym miejscu? Pracownik od pierwszych dni zatrudnienia może liczyć na stabilną umowę o pracę? Proszę, abyś wyraził swój wpis bardziej szczegółowo.

Majka

Polecam Moje sugestie dla BOBOLAND: Polecam Lubię atmosferę w BOBOLAND za: Ludzie

OluSsia

NIE POLECAM! KUPUJAC WÓZEK nie mogliśmy sprawdzić jak jeździ bo oczywiście na podłodze jest wykładzina. Sprzedawca wcisnął nam bubla. Pojechalismy po weekendzie do sklepu w celu zamiany na inny model. Odmówili nam, powiedzieli że wózek jest USZKODZONY. My używaliśmy go dosłownie 15min... Z reklamacja też problemy

Tak1Nie2

Witold
@OluSsia

Twoja opinia również pochodzi od klienta, który korzystał z zakupów w firmie BOBOLAND. Może Ty masz jakieś informacje o tym, jak wygląda praca w tym miejscu? W dalszym ciągu brakuje informacji na ten temat, dlatego, jeżeli któraś z osób odwiedzających ten wątek ma na ten temat informację, to zachęcam do ich przedstawienia.

Agnieszka

Większość opinii na forum jest od strony klientów. Jednak dobrze by było, gdyby ktoś również zechciał się podzielić opinią jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o pracę w sklepie BOBOLAND? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak wygląda okres próbny? Wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Jaka jest atmosfera w pracy? Zachęcam do dzielenia się informacjami.

Zostaw merytoryczną opinię o BOBOLAND - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BOBOLAND
4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Bazyliańska 16