Opinie o Pamacolor Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pamacolor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pamacolor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamacolor Sp. z o.o. w Katowice

Oszukana Nowy wpis

Zaproponowano mi tam pracę,wręcz nalegali obiecujac cuda na kiju ponieważ szukali osoby doświadczonej do biura...po mimo moich wachań ponieważ miałam fajną pracę..zgodziłam się bo skusiły mnie "niby"lepsze warunki...Przydupasik Szefa okazał się zakłamany do szpiku kości,mialam obiecaną prace minimum na rok,umowę..a potem zostawili mnie na lodzie bez slowa jakiegokolwiek wyjaśnienia..nagle przestają odbierać telefony,odpisywać na sms-y..jednym słowem DRAMAT takie moje ostrzeżenie...

kesz Nowy wpis
@Oszukana

o jaki oddział Ci chodzi dokładnie? Z ciekawości pytam bo interesuje mnie kto jest tym (usunięte przez administratora)czy mysle o tej samej osobie :)

hmm Nowy wpis

@Adam piszesz o samochodach dostawczych? Nie są odpowiednio serwisowane?

Adam Nowy wpis

Dramat pod każdym względem, pseudo szef chcący dorobić się cudzym kosztem, samochody to stare szczerupy którymi strach jeździć, skąpi kasy na ich naprawy, cały czas brakuje towaru, przeklejaja etykiety lepszych produktów na te jakościowo gorsze. Nie ma się co dziwić ze nikt tego (usunięte przez administratora)nie chce kupować. Ogólnie odradzam pracę. Magazyn to stara stodoła bez ogrzewania. Najśmieszniejsze jest biuro zbudowane z płyt osb. Szkoda zdrowia i czasu

Igor

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pamacolor Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Pamacolor Sp. z o.o.?

daj spokoj

jaki awans ? na jakie stanowisko? Tam wszystko robisz za marne grosze

Staszek

Wiecie czy potrzebują ludzi? Słyszalem, że spoko praca.

dajcie spokój

witam wszystkich Pan Tomasik, który jest "szefem" tej firmy to zwykły buc , daje minimalna na umowie reszta pod stołem, a tych pod stołem pieniędzy to można nie zobaczyć, tak jak ktoś tu pisał stanowisko kierowca-magazynier odnosi się do rozlewania rozpuszczalników w stodole (bo to nie magazyn) dostawy z włoch to rozładunek ręczny całego tira ... dramat ! Pan Pawe ł jest szefem bo wkupił się w bogatą rodzine i tylko tyle, a sam sobą reprezentuje poziom dna mułu, sam wybudował sobie wielgachny dom w Katowicach a pracownikom skąpi normalnego wynagrodzenia... ciekawe czy dalej gdy braknie towaru przepłaca za niego u konkurencji i przekleja swoje logo na nie by sprzedać je klientowi... smiech na sali firma kogucik. radze omijać z daleka. dziadosto !!!

Tymoteusz

Słyszałem, że to fajna firma i warto spróbować dostać się do pracy. Może ktoś podpowie mi coś istotnego?

mesnaer
@Tymoteusz

a od kogo takie rzeczy slyszales? :)

irog

Jakies opinie na temat oddziału w okolicy Rzeszowa, Zaczernie?

PH
@irog

Nie dawno widziałem ze na nowo kogoś szukają gdzie we wrześniu kogoś mieli przyjąć wiec wydaje się ze ktoś musiał im zrezygnować skoro na nowo szukają przekonał się ze nie jest tak kolorowo jak było mówione na rozmowie i podziękował :) Duża rotacja jest więc wydaje mi się ze jakiś % prawdy jest w tych komentarzach poniżej.

Halina
@PH

Rozumiem, odnosząc się do treści Twojego wpisu, że jesteś pracownikiem Pamacolor. Czy w związku z tym, mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami swoim doświadczeniem z tym pracodawcą? Jakie warunki zatrudnienia są przyporządkowane do Twojego stanowiska? Mam na myśli tutaj np. typ umowy, wynagrodzenie itp.

Romek
@Halina

Wynagrodzenie to jest dopiero porażka, dostajesz najnizsza krajowa a do ręki resztę, XXI wiek się kłania..

arturr

Bardzo fajna firma, polecam desperatom i tym, którym się nudzi i chcą poznać przez chwilę, jak rozlewa się rozpuszczalniki w stodole. Magazyn - porażka. Dostawy - porażka. GPS - idealny , zawsze chroni twoją (usunięte przez administratora) żeby nie pojechała super zjebanym autem do sklepu 500 metrów.

Poprawiły się warunki pracy?? Jak jest naprawdę w tej firmie bo widzę że strona www jest bardzo biedna, informacje też jakie dostawałem na rozm są skąpe jak i wcześniej przez telefon. Byłem na rozmowie o pracę i zastanawiam się czy jest wgl sens?? Proszę o rzetelne opinie :)

@Adas Czy próbowałeś zgłaszać swoje zastrzeżenia i uwagi przełożonemu? Może przełożeni nie wiedzą o zaistniałych problemach i warto im o tym powiedzieć. Na jakie warunki może liczyć przedstawiciel handlowy w tej firmie? Czy można liczyć na premię za dobre wyniki?

Adas

Dokladnie tak jak pisza poprzednicy, zbyt wysokie ceny, wiecznie brak towaru, kiepskiej jakosci produkty, samochody zniszczone, zarobki kiepskie. Ogolnie szkoda czasu i zdrowia

@Kameleon Pisząc słaba firma, co miałeś dokładnie na myśli, czy chodziło Ci o poziom organizacyjny czy warunki wynagrodzenia? Może warto było porozmawiać o zarobkach z przełożonym. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy, jeżeli nie, to dlaczego zrezygnowałeś? Napisz proszę coś więcej, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Kameleon

Słaba firma, brak perspektyw, auta dojechanie i zarobki śmiechu warte...a i najważniejsze produkty kiepskiej jakości...

ad

zgadzam się z poprzednim wpisem , pracowałem długo za długo , totalna porażka zmarnowany czas ale trudno , kompletny brak perspektyw i rozwoju nie polecam strata czasu ,

łeb

krótko i na temat, w tej firmie zamiast iść do przodu człowiek tylko sie cofa, i chodzi tu i o zarobki i o wszystko......

Zostaw merytoryczną opinię o Pamacolor Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pamacolor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pamacolor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pamacolor Sp. z o.o.
  • Ks. Bp. Herberta Bednorza 49