Uzin polska

Legnica

Opinie o Uzin polska

Ja

Firma przeszła od przedsiębiorstwa rodzinnego do koncernu. I praca przypomina koncernową.

~Y

Firma zdecydowanie wyróżnia się na plus, Stałe umowy na czas nieokreślony, wypłaty zawsze w terminie, zgrany zespół ludzi, ale co najważniejsze to dobry towar i znana marka. Warto próbować bo to Samograj i Numer 1 w swojej kategorii. Niestety już bez mojego udziału, ale trzymam kciuki za byłych kolegów !!!

Nick

W 2013 to moze i tak bylo ale czas leci.

Fajna atmosfera, zgrany zespół ludzi (dają radę). Ogólnie ciekawa praca za w sumie przyzwoite pieniądze. Ciężko się załapać, ale pozniej jest OK. Na tle branży zdecydowanie się wyróżniają.

Zostaw opinię o Uzin polska - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzin polska