Opinie o Uzin Utz Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Uzin Utz Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Uzin Utz Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzin Utz Polska Sp. z o.o. w Legnica

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Uzin Utz Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jaka atmosfera jest między działami w Uzin polska?

@Pytanie

duże ciśnienie pomiędzy kierownikami a przedstawicielami wynika z tego ze kierownicy byli kiedyś przedstawicielami. Z tego powodu kilku fajnych kolegów odeszli do branży wykładzinowe lub otworzyło swój biznes

Mark. Nowy wpis
@Były pracownik

Były pracownik - Kolego, jak nie znasz firmy to po co piszesz. Ilu fajnych Kolegów odeszło do branży wykładzinowej i stworzyło swój biznes? Ilu jest kierowników a ilu przedstawicieli? Jak nie wiesz to nie pisz bzdur. Tu pracują (Doradcy Techniczno-Handlowi ).

Sam Nowy wpis

@Były pracownik a to tak jakby ci przedstawiciele chcą 'wygryźć' kierowników i sąd ta kiepska atmosfera?

Klient w temacie Nowy wpis
@Sam

Wszyscy w firmie wiedza ze przedstawiciel z Opola chce wygryźć Małego z Poznania. To nie jest tajemnicą. Ten gość z Opola naprawdę się stara i jest jednym z lepszych w firmie.

Jerzy Gdansk

Gdzie mogę zadzwonić by dowiedzieć się lakierach do parkietu

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SZKOLEŃ w firmie Uzin Utz Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwo

Najważniejsze, że firma to bardzo dobry pracodawca i dużo można się nauczyć pracując tu, polecam.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Uzin polska?

Właściciel
@Pytanie

Tak . Firma dobra na pierwsze 2 lata kariery dla studenta. Można się dużo nauczyć a potem zostać właścicielem swojej firmy. Ogólnie ujmując to coraz większe KORPO. GPS w aucie i jazda po terenie. Rozmowa kwalifikacyjna jak zawsze miło i serdecznie. Polecam dla młodych zaczynających pracę .

Ja

Firma przeszła od przedsiębiorstwa rodzinnego do koncernu. I praca przypomina koncernową.

~Y

Firma zdecydowanie wyróżnia się na plus, Stałe umowy na czas nieokreślony, wypłaty zawsze w terminie, zgrany zespół ludzi, ale co najważniejsze to dobry towar i znana marka. Warto próbować bo to Samograj i Numer 1 w swojej kategorii. Niestety już bez mojego udziału, ale trzymam kciuki za byłych kolegów !!!

Nick

W 2013 to moze i tak bylo ale czas leci.

Fajna atmosfera, zgrany zespół ludzi (dają radę). Ogólnie ciekawa praca za w sumie przyzwoite pieniądze. Ciężko się załapać, ale pozniej jest OK. Na tle branży zdecydowanie się wyróżniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzin Utz Polska Sp. z o.o. - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uzin Utz Polska Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jaworzyńska 287
    59-220 Legnica
  • NIP: 9720050752 REGON: 630733746 KRS: 0000125433
Uzin Utz Polska Sp. z o.o.