Agrosimex Sp. z o.o.

Goliany

Agrosimex Sp. z o.o.

Opinie o Agrosimex Sp. z o.o.

Works

Dobre warunki pracy. Praca dla solidnych i uczciwych pb

Przedsawiciel

Firma porządna, solidna i bezpieczna.

Marek

Firma prowadzi dziwną i bardzo zastanawiającą rekrutację. Rekrutowano PH na terenie 16 województw. Złożyłem aplikację, rekrutacja zakończyła się ok.3 tyg.temu. Rozumiem, że mogłem się nie spodobać rekruterowi po przeczytaniu mojego CV, ale moja aplikacja NAWET NIE ZOSTAŁA OTWARTA a pojawiły się już ponownie nowe ogłoszenia na te same stanowiska w całej Polsce. To co-w całym kraju nie udało się znaleźć ani jednego porządnego PH? Czy to jest jakiś pozorowany proces rekrutacji?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Goliany.

@Administrator 06.04.2018 12:16

Praca sama w sobie nie jest zla, tylko ktos z gory kto rzadzi dzialem logistyki po prostu sie nie nadaje do zarzadzania tym. Przyklad... pon dostawy od 7 do 16 non stop wtorek sroda cisza. czwartek znow nie ma jak sie ruszyc. Kolejna sprawa tak jak ktos kiedys napisal pracujesz od 7 i nigdy nie wiesz kiedy skonczysz, moze byc nawet 21/22. Taki maly oboz. Na zleceniu zaplaca za godziny przerobione (tyle ze podstawowa stawka zadnych 50 czy 100%) Jak pracujesz na Umowe o Prace to 2 miesiace w roku zaplaca za nad H a reszta idzie w urlop. Paranoja. Wyplaty tez nie wiadomo kiedy raz ostatniego mc byly nie raz 15 kolejnego mc. Ogolnie dla kogos kto szanuje swoje zycie prywatne to odradzam ta prace. Jak ktos lubi łapac godziny i troche zarobic, to polecam.

@Były pracownik 11.04.2018 14:33

Wiesz co kolego były pracowniku nie dziwię się że jesteś były przedstawiasz czas pracy w sezonie czemu nie powiesz że grudzień styczeń luty i może czasami marzec nie ma jakiegoś szału na magazynie i potem mamy jeszcze czerwiec więc nie narzekaj wszędzie trzeba pracować jak Ci się nie chcę to zapisz się do PiS.Piotr

Stefano
@anonymous 16.08.2018 23:50

Były pracownik przedstawia godziny sezonowe, jak to okreslacie, ponieważ tam dochodzi do łamania prawa pracy: 11 godzinny odpoczynek, 4 miesięczny okres rozliczeniowy itp. W każdej firmie są okresy mniejszej i większej aktywności i to jest normalne. Natomiast odbieranie w grudniu godzin wypracowanych w kwietniu nie jest ok. Dziwne że firma o takich obrotach nie potrafi wprowadzić grafiku w sezonie Np. Cześć pracuję 5-15 A część 10-20. To że ktoś chce znać swój grafik nie świadczy o tym że nie chce mu się pracować. PS. Tylko proszę nie każ mi się zapisywać do pis.

Stefano

Jeśli chodzi o pracę na magazynie to trzeba powiedzieć że jest to partyzantka. Brak systemu magazynowego(WMS), dostajesz kartkę i szukasz towaru. Biorąc pod uwagę wielkość magazynu - zadziwiające. Generalnie od razu rzuca się w oczy że osoby zarządzające nie mają pojęcia o logistyce magazynowej (magazyn z jedną rampą - niewiarygodne!, układ regałów, flota wózków, nie mają pojęcia jak powinna wyglądać preparacja). No ale skoro osoby decyzyjne nie mają doświadczenia w pracy na magazynie (wydawanie towaru ze stodoły to żadne doswiadczenie magazynowe) Jeśli pracowałeś na magazynie zarządzanym profesjonalnie- nie polecam. Jeśli lubisz pracę fizyczną, przerzucanie kartonów czy worków - polecam gorąco.

Barabasz

Jakie warunki PH? Na jaka realna place (podstawe + premie ) mozna liczyc? Jaka flota smaochodowa?

Januzaj
@Barabasz 25.07.2018 16:02

Podpinam sie pod pytanie.

Nina

Jeśli ktoś chce przedstawić firme w złym świetle to zawsze znajdzie powód żeby to zrobić!

francuas
@Nina 21.06.2018 21:31

Praca z Pania B jest wyjatkowo trudna. Kto chce, niech sie przekona. O tym wie cały rynek. Tyle w temacie

Artur

jakie warunki i na jakie zarobki moze liczyć przedstawiciel handlowy?

Norbert

Czasami jeśli trzeba zostać żeby skończyć pracę to się nic nie stanie!!!

Urszula

@Były pracownik Dlaczego użyłeś stwierdzenia "najbardziej przerąbane" w ocenie pracy na magazynie? Czy miałeś na myśli ilość pracy w firmie agrosimex, a może co innego? Jak wygląda system pracy, czy to jest praca zmianowa? Czy pracownik ma wpływ na ustalanie grafiku? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

@Urszula 09.05.2018 19:36

Użyłem takich slow, ponieważ chodzi o godziny pracy że są nie normowane nie można sobie ustawić planów bo nie wiesz o której skonczysz. Nie ma grafiku w tej firmie. Pracy jest dużo ale jest nieład i nieporządek i brak poszanowania masz skończyć dane zamówienia i koniec nikogo nie obchodzi, że skończysz po 14h pracy.

Urszula

@Były pracownik Czy uważasz, że osoba bez doświadczenia poradzi sobie w firmie agrosimex? Czy oprócz wynagrodzenia, pracodawca zapewnia jakieś dodatki pozapłacowe, na przykład opiekę medyczną? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

@Urszula 17.04.2018 09:48

Jak są checi to sobie poradzi. Nie dodałem najważniejszego ja wypowiadam sie tylko o pracy na magazynie tam jest najbardziej przerąbane

Wiktor

Jak ktoś nie poradził sobie w firmie to mógłby darować sobie komentarze pracy innych osób!!

Zainteresowana

Patrząc na forum i tak rzadkie wpisy pracowników to sądzę, że jest dobrze.

anonymous

Dla mnie jako klienta ,są skończeni nigdy już u nich nie zakupię towaru -dziady ,dziady i coś więcej.Wszystkie firmy i klientów idywidualnych ostrzegam nie kupujcie w tej firmie są firmy które mają lepsze oferty.Od wszystkich wymagają a sami co robią tylko się kompromitują wynika to z wszystkich innych opinii tak działa firma która chce zaistnieć na rynku krajowym ,widzę to w czarnych kolorach .Jak tacy są to czym szybciej to lepiej do wszystkich.Cwaniaki jakich mało....................

@anonymous 13.01.2018 20:44

Aktualnie poszukują laborantów i mikrobiologów. Jak atmosera w laboratorum? Opłąca sie aplikowac?

bobo
@anonymous 13.01.2018 20:44

Myślałem że piszemy tutaj o pracodawcy a nie samej firmie od strony klienta, proszę "wypłakiwać" się na forach a nie tu. Zainteresowany jak pracuje się w firmie jako pracownik a nie klient.

Byly Barański

Jestem byłym pracownikiem na własne życzenie. Po roku pracy zwolniłem się na własna prośbę. Na rozmowach o prace jest wszystko ach ech a jak przychodzi co do czego to wielka kicha. Walka z wiatrakami oraz jest człowiek pozostawiony sam sobie. Ponadto pani B. Potrafi zadzwonić i zbluzgac człowieka za to ze o 18 skończył prace. Paranoja . Jak najdalej od tej firmy . Cały czas szukają i będą szukać ciagle ludzi do pracy i nie jest to spowodowane rozwojem a duża rotacja

Kasandraaa

Praca z Panią ......... byla naprawdę trudna do zniesienia. Ale na szczęście to już przeszłość

Michauuuu

Prowizje sa ok, ale takie jak u konkurencji. Praca z Panią Wiesława nie jest najlatwiejsza

praktyk

nie polecam

agroinic

Byłem raz zapytać o pracę- Umowa zlecenie, 10zł/h i od rana do "końca". Kiedy rząd wyeliminuje takie (firmy?) z obiegu?!

On

Juz jakiś czas tu pracuję i widzę że nie tylko klienci uciekają.

MARTUS463
@On 17.03.2016 11:56

Witam, w czym tkwi największy problem jeśli chodzi o pracę w agrosimexie w Golianach? Czy pani Barańska wywiązuje się z obietnic finansowych?

uj

unikajcie tej firmy jak się tylko da. Będziesz się czuł jak w niewoli a właścicielka powinna odpowiedzieć za mobbing... Zresztą nikt tej firmy juz nie "kocha" a klienci uciekają..

kuraś

Z daleka od tej firmy pracownik fizyczny jest dla państwa (usunięte przez administratora). nikim !

oszukany

Dziady i nic więcej , wykorzystywanie pracownika to norma w tej firmie i niewypłacanie uzgodnionego wynagrodzenia !

Zostaw opinię o Agrosimex Sp. z o.o. - Goliany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrosimex Sp. z o.o.