agrosimex sp.z o.o.

Goliany

Opinie o agrosimex sp.z o.o.

Byly Barański

Jestem byłym pracownikiem na własne życzenie. Po roku pracy zwolniłem się na własna prośbę. Na rozmowach o prace jest wszystko ach ech a jak przychodzi co do czego to wielka kicha. Walka z wiatrakami oraz jest człowiek pozostawiony sam sobie. Ponadto pani B. Potrafi zadzwonić i zbluzgac człowieka za to ze o 18 skończył prace. Paranoja . Jak najdalej od tej firmy . Cały czas szukają i będą szukać ciagle ludzi do pracy i nie jest to spowodowane rozwojem a duża rotacja

Kasandraaa

Praca z Panią ......... byla naprawdę trudna do zniesienia. Ale na szczęście to już przeszłość

Michauuuu

Prowizje sa ok, ale takie jak u konkurencji. Praca z Panią Wiesława nie jest najlatwiejsza

praktyk

nie polecam

agroinic

Byłem raz zapytać o pracę- Umowa zlecenie, 10zł/h i od rana do "końca". Kiedy rząd wyeliminuje takie (firmy?) z obiegu?!

On

Juz jakiś czas tu pracuję i widzę że nie tylko klienci uciekają.

MARTUS463
@On 17.03.2016 11:56
Juz jakiś czas tu pracuję i widzę że nie tylko klienci uciekają.

Witam, w czym tkwi największy problem jeśli chodzi o pracę w agrosimexie w Golianach? Czy pani Barańska wywiązuje się z obietnic finansowych?

uj

unikajcie tej firmy jak się tylko da. Będziesz się czuł jak w niewoli a właścicielka powinna odpowiedzieć za mobbing... Zresztą nikt tej firmy juz nie "kocha" a klienci uciekają..

kuraś

Z daleka od tej firmy pracownik fizyczny jest dla państwa (usunięte przez administratora). nikim !

oszukany

Dziady i nic więcej , wykorzystywanie pracownika to norma w tej firmie i niewypłacanie uzgodnionego wynagrodzenia !

Zostaw opinię o agrosimex sp.z o.o. - Goliany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agrosimex sp.z o.o.