agrosimex sp.z o.o.

Goliany

Opinie o agrosimex sp.z o.o.

anonymous

Dla mnie jako klienta ,są skończeni nigdy już u nich nie zakupię towaru -dziady ,dziady i coś więcej.Wszystkie firmy i klientów idywidualnych ostrzegam nie kupujcie w tej firmie są firmy które mają lepsze oferty.Od wszystkich wymagają a sami co robią tylko się kompromitują wynika to z wszystkich innych opinii tak działa firma która chce zaistnieć na rynku krajowym ,widzę to w czarnych kolorach .Jak tacy są to czym szybciej to lepiej do wszystkich.Cwaniaki jakich mało....................

Byly Barański

Jestem byłym pracownikiem na własne życzenie. Po roku pracy zwolniłem się na własna prośbę. Na rozmowach o prace jest wszystko ach ech a jak przychodzi co do czego to wielka kicha. Walka z wiatrakami oraz jest człowiek pozostawiony sam sobie. Ponadto pani B. Potrafi zadzwonić i zbluzgac człowieka za to ze o 18 skończył prace. Paranoja . Jak najdalej od tej firmy . Cały czas szukają i będą szukać ciagle ludzi do pracy i nie jest to spowodowane rozwojem a duża rotacja

Kasandraaa

Praca z Panią ......... byla naprawdę trudna do zniesienia. Ale na szczęście to już przeszłość

Michauuuu

Prowizje sa ok, ale takie jak u konkurencji. Praca z Panią Wiesława nie jest najlatwiejsza

praktyk

nie polecam

agroinic

Byłem raz zapytać o pracę- Umowa zlecenie, 10zł/h i od rana do "końca". Kiedy rząd wyeliminuje takie (firmy?) z obiegu?!

On

Juz jakiś czas tu pracuję i widzę że nie tylko klienci uciekają.

MARTUS463
@On 17.03.2016 11:56

Witam, w czym tkwi największy problem jeśli chodzi o pracę w agrosimexie w Golianach? Czy pani Barańska wywiązuje się z obietnic finansowych?

uj

unikajcie tej firmy jak się tylko da. Będziesz się czuł jak w niewoli a właścicielka powinna odpowiedzieć za mobbing... Zresztą nikt tej firmy juz nie "kocha" a klienci uciekają..

kuraś

Z daleka od tej firmy pracownik fizyczny jest dla państwa (usunięte przez administratora). nikim !

oszukany

Dziady i nic więcej , wykorzystywanie pracownika to norma w tej firmie i niewypłacanie uzgodnionego wynagrodzenia !

Zostaw opinię o agrosimex sp.z o.o. - Goliany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agrosimex sp.z o.o.