Opinie o Bochemie Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bochemie Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bochemie Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bochemie Poland Sp. z o.o. w Katowice

caminero Nowy wpis

Bochemie Poland Sp. z o.o. już nie istnieje. Bochemie PL Sp. z o.o. to inny zarząd, inni ludzie, troche inna oferta choć to też firma powiązana kapitałowo z Bochemie a.s Czechy.

PH Endi Nowy wpis

Witam. Czy posiada ktoś aktualną wiedzę na temat rekrutacji i pracy w firmie Bochemie PL ? Warunki finansowe? Flota? GPS? Kadra kierownicz :) ? Warto aplikować , brać udział w rekrutacji ? Z góry dziękuję za pomoc

Natalia Nowy wpis

@rejmer widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Bochemie Poland Sp. z o.o.?

rejmer Nowy wpis

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakiegoś typu dodatki też są tu częścią wynagrodzenia? Bo 2 tysiące @miasia na początek to nieźle .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bochemie Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
basienka

oo to rozmowa kwalifikacyjna składa sie z kilku etapów jak to wyglada blizej ktos podpowie jak wyglada pierwszy etap i co pytaja na rozmowie czy trzeba przygotowac sie solidnie ...dlaczego Aga twierdzisz ze wlasciciel nie miły jest co tam takiego sie dzieje niedobrego moze doswiadczona osoba podpowie wiecej ....

Agnieszka

Kochani ...byłam na rozmowie w Lublinie, nie zgadzam się z Waszymi opiniami! faktycznie rozmowa krótka, ale na temat a Pani Dominika sympatyczna osoba i dobrze ,że Was nie posłuchałam i pojechałam.Nie zakwalifikowałam się nawet do drugiego etapu(no cóż byli lepsi )ale rozmawiałam z osobami , które pracują w tej firmie,są zadowoleni,pracuja po kilka lat, wiec nie piszcie bzdur, jak Wam sie nie udało.!!!!

virus

potwierdzam większość informacji zawartych w wypowiedzi kolegi Emila z tym, że: rozmowa prowadzona bardzo nieprofesjonalnie. rekrutujace jakby z łapanki. tak na prawde nie wiedziały do konca o co chca zapytac. rozmowa krótka- ok 15min. bezsensowna ale dośc miła. bywało gorzej ale i bywało lepiej. do mnie się nie odezwali ale i tak podziekowałbym za następny etap gdyż nazajutrz na kandydatów czekał assesment center. ja za taki sposób rekrutacji z gory dziękuję.

Emil

Przed rozmową kwalifikacyjną trafiłem na to forum. Obecnie jestem już po kwalifikacjach w Lublinie więc postanowiłem odpisać. Dwie bardzo miłe panie przeprowadzały ze mną rozmowę około 30 minut. Oczywiście ankieta jest do wypełnienia i zajmuje 5 minut. Tego typu ankiety wypełniałem w niejednej poważnej instytucji. Do drugiego etapu przechodzi tylko 8 osób z nich jedna wygrywa pracę. Nie mam się do czego przyczepić. Moim zdaniem jak na wstępną rozmowę selekcyjną bardzo profesjonalnie.

Michał_TL

widzę, że sporo nas będzie jutro w Lublinie, ciekawe ile czasu poświęcą na jednego kandydata. Jeśli będzie tak jak piszecie to na koniec chyba powiem im to prosto w twarz, że nie warto było jechać i tracić czasu na 5 minut rozmowy

virus

do Lublina mam kilka km więc się pojawię bardziej informacyjnie. nie nastawiam sie zbytnio. Mogę napisać jak było pzdr 10.12

lala

witajcie dziesięciogrudniowcy ja też chciałem się pochwalić że też 10.12 jestem zaproszony do Lublina ,ale mocno się zastanawiam wychodzi na to co mówili poprzednicy zrobili jakiś totalny spęd,i pewnie szukają kogoś co ma 2 lub 4 fakultety i znajomość 5ciu języków porażka jakaś,ale dajcie znać jak wam poszło i jaką kasę się tam zarabia no i jakie auto dają.

kielce

to by się wszystko zgadzało ja zostałem zaproszony 10,12 na godz 13,15 szkoda kasiorki chyba że sie jakoś zgadamy i razem pojedziemy ,zresztą nie wiem czy warto

taki jeden

Ja tez dostalem telefon. Nie wiem czy jechac z Kielc. Jak cos to prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Gosia

Ja po zastanowieniu nie jadę, mam 200 km do Lublina. A na dodatek dowiedziałam się, ze na 2 woj. Jest jeden wakat, czyli dwa województwa do obskoczenia. To mało optymistyczne.... a zima idzie.

kielczanka

telefon od faceta dzisiaj spotkanie 10 w lublinie jechac z kielc czy nie jechac?

Gosia

hej, ja dziś dostałam zaproszenie do Lublina 10.12 na 13ą. Raczej nie pojadę, oczywiście po przeczytaniu opinii na tym forum, pojawiło się sporo wątpliwości. ja ja jestem z okolicy Kielc....

anja

hej, ja również wybieram się 10.12 do lublina, chociaż po przeczytaniu opinii mam spora wątpliwości, może ktoś z okolic kielc też jedzie?

Natalia

Hej ja też mam rozmowę 10.12 w Lublinie i zaczynam się zastanawiać czy warto...

kasia

hej wczoraj do mnie zadzwoniła Pani z firmy i zaprosiła mnie na rozmowe 10.12 2013 do lublina na 11.30. Kurczę teraz się zastanawiam czy jechac , daleko nie mam do lublina ;/

lukas

Hej ja również mam rozmowę w Lublinie 10-tego, ale po przeczytanych komentarzach mocno się zastanawiam czy warto... Moja prośba o wstawienie opinii po lubelskiej rekrutacji czy faktycznie tak to wygląda... POZDRO

Zostaw merytoryczną opinię o Bochemie Poland Sp. z o.o. - Katowice

Bochemie Poland Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Bochemie Poland Sp. z o.o.