Bochemie Poland Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Bochemie Poland Sp. z o.o.

Natalia

@rejmer widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Bochemie Poland Sp. z o.o.?

rejmer

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakiegoś typu dodatki też są tu częścią wynagrodzenia? Bo 2 tysiące @miasia na początek to nieźle .

basienka

oo to rozmowa kwalifikacyjna składa sie z kilku etapów jak to wyglada blizej ktos podpowie jak wyglada pierwszy etap i co pytaja na rozmowie czy trzeba przygotowac sie solidnie ...dlaczego Aga twierdzisz ze wlasciciel nie miły jest co tam takiego sie dzieje niedobrego moze doswiadczona osoba podpowie wiecej ....

Agnieszka

Kochani ...byłam na rozmowie w Lublinie, nie zgadzam się z Waszymi opiniami! faktycznie rozmowa krótka, ale na temat a Pani Dominika sympatyczna osoba i dobrze ,że Was nie posłuchałam i pojechałam.Nie zakwalifikowałam się nawet do drugiego etapu(no cóż byli lepsi )ale rozmawiałam z osobami , które pracują w tej firmie,są zadowoleni,pracuja po kilka lat, wiec nie piszcie bzdur, jak Wam sie nie udało.!!!!

virus

potwierdzam większość informacji zawartych w wypowiedzi kolegi Emila z tym, że: rozmowa prowadzona bardzo nieprofesjonalnie. rekrutujace jakby z łapanki. tak na prawde nie wiedziały do konca o co chca zapytac. rozmowa krótka- ok 15min. bezsensowna ale dośc miła. bywało gorzej ale i bywało lepiej. do mnie się nie odezwali ale i tak podziekowałbym za następny etap gdyż nazajutrz na kandydatów czekał assesment center. ja za taki sposób rekrutacji z gory dziękuję.

Emil

Przed rozmową kwalifikacyjną trafiłem na to forum. Obecnie jestem już po kwalifikacjach w Lublinie więc postanowiłem odpisać. Dwie bardzo miłe panie przeprowadzały ze mną rozmowę około 30 minut. Oczywiście ankieta jest do wypełnienia i zajmuje 5 minut. Tego typu ankiety wypełniałem w niejednej poważnej instytucji. Do drugiego etapu przechodzi tylko 8 osób z nich jedna wygrywa pracę. Nie mam się do czego przyczepić. Moim zdaniem jak na wstępną rozmowę selekcyjną bardzo profesjonalnie.

Michał_TL

widzę, że sporo nas będzie jutro w Lublinie, ciekawe ile czasu poświęcą na jednego kandydata. Jeśli będzie tak jak piszecie to na koniec chyba powiem im to prosto w twarz, że nie warto było jechać i tracić czasu na 5 minut rozmowy

virus

do Lublina mam kilka km więc się pojawię bardziej informacyjnie. nie nastawiam sie zbytnio. Mogę napisać jak było pzdr 10.12

lala

witajcie dziesięciogrudniowcy ja też chciałem się pochwalić że też 10.12 jestem zaproszony do Lublina ,ale mocno się zastanawiam wychodzi na to co mówili poprzednicy zrobili jakiś totalny spęd,i pewnie szukają kogoś co ma 2 lub 4 fakultety i znajomość 5ciu języków porażka jakaś,ale dajcie znać jak wam poszło i jaką kasę się tam zarabia no i jakie auto dają.

kielce

to by się wszystko zgadzało ja zostałem zaproszony 10,12 na godz 13,15 szkoda kasiorki chyba że sie jakoś zgadamy i razem pojedziemy ,zresztą nie wiem czy warto

taki jeden

Ja tez dostalem telefon. Nie wiem czy jechac z Kielc. Jak cos to prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Gosia

Ja po zastanowieniu nie jadę, mam 200 km do Lublina. A na dodatek dowiedziałam się, ze na 2 woj. Jest jeden wakat, czyli dwa województwa do obskoczenia. To mało optymistyczne.... a zima idzie.

kielczanka

telefon od faceta dzisiaj spotkanie 10 w lublinie jechac z kielc czy nie jechac?

Gosia

hej, ja dziś dostałam zaproszenie do Lublina 10.12 na 13ą. Raczej nie pojadę, oczywiście po przeczytaniu opinii na tym forum, pojawiło się sporo wątpliwości. ja ja jestem z okolicy Kielc....

anja

hej, ja również wybieram się 10.12 do lublina, chociaż po przeczytaniu opinii mam spora wątpliwości, może ktoś z okolic kielc też jedzie?

Natalia

Hej ja też mam rozmowę 10.12 w Lublinie i zaczynam się zastanawiać czy warto...

kasia

hej wczoraj do mnie zadzwoniła Pani z firmy i zaprosiła mnie na rozmowe 10.12 2013 do lublina na 11.30. Kurczę teraz się zastanawiam czy jechac , daleko nie mam do lublina ;/

lukas

Hej ja również mam rozmowę w Lublinie 10-tego, ale po przeczytanych komentarzach mocno się zastanawiam czy warto... Moja prośba o wstawienie opinii po lubelskiej rekrutacji czy faktycznie tak to wygląda... POZDRO

virus

10.12.2013 w godzinach południowych mam spotkanie w Lublinie. Na szczęście nic nie ryzykuje bo mam kilka kilometrów do Lublina. Zobaczymy co będzie... Jak ktoś cos to psac...

Victus

Ja jadę w grudniu do Lublina...jak się rozmowa nie sklei to chociaż Moje Kochanie odwiedzę w pracy :)Jakby ktoś się wybierał od strony Wa-wy 10 grudnia na rozmowę to chętnie zabiorę aby tylko godzina pasowała. Pisać na ojtam76@znajomi.pl Pozdrawiam!

Figo

Ja jadę, mam trochę bliżej. Jak zauważyłem to na tym portalu większość firm jest opisywana negatywnie... Szukam pracy więc nie zrażają mnie niektóre opinie

dddd

byłem dziś w siedlcach na rozmowie(jak można to tak nazwać)... otóż jechałem 234km w jedno stronę... ku mojemu zdziwieniu zostałem zaproszony na jutrzejszy drugi etap znowu w siedlcach na 9rano znowu 234km w jedno... niech ktoś coś napisze bo od czytania negatywnych komentarzy boli już mnie głowa....pozdrawiam

?

Ludzieee....przepraszam ,że nie posłuchałem tych co odradzali i bardzo krytycznie się wyrażali o tej ''firmie''....to co zobaczyłem i przeszedłem ( 3 min rozmowy ) to była żenada...nigdy, zaznaczam nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu i olewającym podejściem do kandydata. ( usunięte przez administratora ). Jeżeli ktoś w przyszłości będzie się wybierał na rozmowę rekrutacyjną to tej ''firmy'' i nie będzie z miasta w którym będzie przeprowadzana ta żałosna rekrutacja to szczerze odradzam-strata czasu, pieniędzy na dojazd i nerwów- .....ŻENADA! Pozdrawiam wszystkich.

milo

Chyba czytają te opinie, bo widać że nastąpiła zmiana i zaprosili nas tym razem na różne godziny. Wiecie coś więcej? Kasa? Jaka fura?

Mar

Ja też mam spotkanie w Siedlcach na godz 9,00. Czy wszyscy zostali zaproszeni na tą samą godzinę?

milo

też się wybieram do Siedlec 25.09.13. Masz już może jakieś dodatkowe informacje - jak z kasą? jakie dają narzędzia? itp.

gulu

mam umówione spotkanie w Siedlcach 25.09 jestem ciekaw czy też będzie taki spęd czy coś się zmieniło. jakie zarobki czy ktoś coś wie ?

Toruniak

Byłem na rozmowie w Toruniu. Spęd, co 5 min nowa twarz, nowy człowiek, nowa ankieta. Totalne olewactwo, Ankieta to żenad, pytania w niej maja w CV i LM, Zachowuja się jak "Przedstawiciel Handlowy" dbający o "pieczątki" a nie wyniki. Brak planu rozmowy, koncepcji i jak sądzę zaangażowania. Państwo raczej wyskoczyli na zwiedzanie w swoim towarzystwie a nie do pracy..

gft

skoda octavia combi ;)

sarda

A jakie są zarobki w tej firmie i jaka jest flota?

kolo28

Kolo - 2013-05-28 13:32:46 Muszą być niezłymi desperadami jak skrencają z takimi barmankami emertykami z PSS HAHA. Poziom rozmowy bez szału ale widziałem kolesia którego chyba wybrali. Niech mu robota u nich lekko będzie !kolego weź słownik ortograficzny do ręki jak nie umiesz pisać poprawnie podstawowych wyrazów, wstyd, bez szału to Ty jestes....

hahaha

faceta powiadasz??? zmien okuliste kolego :)))))))))))))))))) :-D

Kolo

Neo

Cześć Ja też byłem na "rozmowie" w Gdańsku, czyli w skrócie żenada roku. Panowie zorganizowali spotkanie na terenie hotelowej restauracji ... oczywiście nikt się z nich nie przedstawił, ( usunięte przez administratora ) Szkoda czasu

KK

ktos - 2013-05-24 20:00:37 przerażony - 2013-05-22 19:28:16 Ja się przejechałem kawałek na rozmowę do Gdańska. Niestety potwierdzam wszystkie wypowiedzi. Spęd ludzi, wypełnianie ankiet i 5 minut rozmowy. Strata czasu i pieniędzy. ( usunięte przez administratora ). Szczerze odradzamwidzę że kolega powinien startować na stanowisko jasnowidza skoro jest w stanie przewidzieć po 5 min rozmowy jak firma potraktuje swojego pracownika po przyjęciu do pracy, zabawni jesteście ludzie...nie trzeba być jasnowidzem. Przyszły pracownik ma zrobić dobre wrażenie jak to Panowie ujęli "trzeba ich sobą zainteresować" ale to też tyczy się ludzi z którymi się rozmawia. Popieram w 100% negatywne wypowiedzi. Panowie przeprowadzający rozmowę zero przygotowania. Zadają te same pytanie z wcześniej wypełnionej ankiety?! Nawet nie potrafią się przedstawić.Śmieszne:) Rozmawiając z nimi odnosi się wrażenie, że zaraz usną. Odradzam faktycznie szkoda czasu i pieniędzy.

ktos

przerażony - 2013-05-22 19:28:16 Ja się przejechałem kawałek na rozmowę do Gdańska. Niestety potwierdzam wszystkie wypowiedzi. Spęd ludzi, wypełnianie ankiet i 5 minut rozmowy. Strata czasu i pieniędzy. Firma, która już na wstępie pokazuje, że ma pracownika w głębokim poważaniu później potraktuje go jeszcze gorzej. Szczerze odradzamwidzę że kolega powinien startować na stanowisko jasnowidza skoro jest w stanie przewidzieć po 5 min rozmowy jak firma potraktuje swojego pracownika po przyjęciu do pracy, zabawni jesteście ludzie...

harvester

Ja też byłem dzisiaj na tym "spotkaniu rekrutacyjnym". Na szczęście połączyłem to z wyjazdem służbowym.( usunięte przez administratora ). W moim przypadku to była kwestia 380 km w jedną stronę i jakbym poniósł koszty takiego wyjazdu na 5 minutową rozmowę to bym się wściekł. Z rozbrajającą szczerością poinformowali mnie, w dniu dzisiejszym mają 100 spotkań i mają mało czasu. Super organizacja, ale mogli by uprzedzić o tym w trakcie pospiesznej rozmowy telefonicznej. Kompletny brak poszanowania dla ludzi bez pracy, kt wydadzą ostatnie pieniądze na bilety. ( usunięte przez administratora )Serdecznie odradzam - uważajcie [usunięte przez moderatora]

przerażony

Ja się przejechałem kawałek na rozmowę do Gdańska. Niestety potwierdzam wszystkie wypowiedzi. Spęd ludzi, wypełnianie ankiet i 5 minut rozmowy. Strata czasu i pieniędzy. Firma, ( usunięte przez administratora ). Szczerze odradzam

zrezygnowałem

Dzięki za opinie. Za tydzień miałem jechać na rozmowę do Gdańska, ale widzę, że na darmo bym przejechał w dwie strony 240 km. Nie skorzystam. Jeszcze raz dzięki za opinie. Ku przestrodze przeczytajcie opinie o Orapi Transnet z Mosiny.

AM

mes - 2012-10-26 15:35:24 Byłem wczoraj na rozmowie regionalny ..... w łodzi w camponaile ......powiem tak - takiej zenady w zyciu nie widzialem ......troche juz rozmow przeszedlem ......zero rozmowy ....... a jechac tylko po to by ankiete napisac ? ci co byli z lodzi lub bliskiej okolicy to oki, a ja musialem jechac 55 km ( usunięte przez administratora ).... i to ma byc firma ? rekrutacja ? nie polecam nikomu ? strata czasu i kasy .........dzięki stary.. miałem zamiar 200km przejechać.. zaoszczedziłem czas i pieniądze.. pozdrawiam

mes

ja

Zostałem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego w tej firmie do działu Dezynfekcja.Chciałem sie dowiedziec czego się mogę spodziewac w tej firmie:jakie zarobki ,narzędzia,atmosfera,czy warto?Dajcie znac proszę.

Zostaw opinię o Bochemie Poland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bochemie Poland Sp. z o.o.