Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Również pracuję w Ambrze i nie narzekam.Chce zarobić to sie staram ,a jak chcesz mieć stawkę podstawową to nikt nie karze ci śpieszyć.A kierowników mamy zarąbistych !!!!!

@pracownik

Ty dupowłazie hahaha

Joanna

@Była pracownica, czy praca w tej firmie możliwa jest wyłącznie na zmianach nocnych? Czy pracownik w firmie AMBRA ma wpływ na kształt ustalanego grafiku? Czy długo pracowałaś w tej firmie? Użytkowniczka @Lizka pytała zapewne o zakres obowiązków, czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

Lizka

Witam, na czym konkretnie polega ta praca. Wiszą ogłoszenia o naborze i trochę mało wiadomości. Nie wiem czy aplikować. Szukam pracy na dłużej .

Była pracownica
@Lizka

Pracy na dłużej to nie polecam w tej firmie, robisz tylko nocki. Albo się sprawdzisz albo nie, jak nie to wypad. Lepiej poszukaj spokojnej pracy. Ja osobiście sama się zwolniłam. Powodzenia.

Joanna

@Beti, może inne osoby mają po prostu wynegocjowaną stawkę, albo większe doświadczenie zawodowe? Czy próbowałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej w AMBRA negocjować zaproponowane warunki? Może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym, który być może wyjaśni Twoje wątpliwości? Transparentność i zaufanie stanowią o jakości współczesnych firm na rynku.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Joanna

@Stefan Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją opinią, jednak jest ona trochę lakoniczna. Czy zatem istnieje możliwość, że rozwiniesz swoją myśl? Pracowałeś w firmie AMBRA? Z tego, co wiem to poszukują oni obecnie nowych pracowników i cały czas prowadzą rekrutację. W związku z tym Twoja opinia mogłaby pomóc osobom, które zastanawiają się nad podjęciem tam pracy.

Hmm ja pracuje już parę miesięcy, na wypłatę nie narzekam, nie wyrabiam normy bo nie będę latać po magazynie jak co niektórzy bo to jest chore. Na wypłatę ponad 2300-2500.Z kierownikami jestem na pan oni do mnie pani, bo nie jestem osobą która podlizuje się władzy. I dobrze mi z tym. 8 godz.i do domu robie swoje i cześć. Jest czasami ciężko ale nikt nie mówił ze będzie lekko.jest dzień lepszy i gorszy.jak wszędzie. A rotacji nie ma jak tu ktoś napisał. Wylatuje jedynie ci pracownicy co nadużywają urlopy na zadania, nie przyjdą do pracy bo im się nie chce, ciągle l4 krótkoterminowe. Albo faktycznie ktoś sobie tylko przyszedł do pracy żeby nic nie robić.

Zainteresowana

Witam,w jakich godzinach pracuje się na magazynie w Pszczynie? Bardzo proszę o odpowiedź ???? pozdrawiam.

@Zainteresowana

Witam, nie polecam tej firmy , rotacja pracowników. Poczytaj komentarze.

Joanna

@Kika, napisałaś o mobbingu w pracy. Jest to poważne oskarżenie, które definiuje Kodeks Pracy. Zgodnie z definicją mobbing ma na celu albo jego skutkiem jest "poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników". Czy właśnie w taki sposób to odczuwasz? @Pracownik, zgodnie z regulaminem forum należy wypowiadać się w sposób kulturalny. To o czym piszesz, jest poważnymi oskarżeniami. Na forum dzielimy się tylko rzetelnymi informacjami. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin @anonymous, czy oprócz nagrody za niechorowanie pracownicy obecnie mogą liczyć jeszcze na jakieś benefity? Są one ważne, ponieważ pełnią funkcję motywacyjną. I jeszcze napisz coś więcej na temat atmosfery pracy oraz relacji ze współpracownikami oraz przełożonymi.

Dawno mnie tutaj nie było, zastanawia mnie tylko skąd tyle jadu w ludziach? Wiadomo że nie ma co liczyć na to że będą płacić za free, są normy do zrobienia i można fajnie zarobić, teraz (od nowego roku) podstawa poszła w górę, nagroda za niechorowanie została podniesiona do 350 zł, przeszliśmy na nowy magazyn gdzie warunki są dużo lepsze choć są jeszcze pewne problemy z panami na wózkach to uważam że zakład pracy jest ok, atmosfera też na normalnym poziomie :) Polecam.

@anonymous

A ty napewno pracujesz w tej firmie? Wyzysk pracowników, latasz po magazynie jak głupi. W okolicy jest dużo spokojniejszej roboty za lepsze pieniądze.

Iza

Jaką macie atmosferę w pracy?

pracowity

Moim mniemaniem jest dobrze, jak dobrze pracujesz nie jesteś przysłowiowym ,, lebrem" to idzie całkiem dobrze zarobić. Jeżeli się starasz, robisz coś ponad swoje obowiązki i jesteś rzetelny w tym co robisz możesz piąć się w górę, robię tam przez 2 lata wiele osób co zemną pracowało jest już kierownikiem czy szefem ekipy, albo poszło do biur, bo firma się rozwija i potrzebuje coraz więcej pracowników. Nie wiem co masz do tych kierowników, ja jestem mężczyzną nie mam biustu a bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje, ooo jacie może to pedałki :P oczywiście żartuje i nikogo mam nadzieje że nie uraziłem, tylko że w internecie można wszystko powiedzieć nawiązując do tych dekoldów, dla mnie to śmieszne, a osoba pisząca o tym jest niepoważna. ...Jeżeli dziewczynie trafi się ciężka Wz-ka, jest przekazywana panom, albo cała bądź też w połowie, tak aby kobieta robiła tylko lekkie pozycje z niej.

Beti
@pracowity

No chyba że jest w cholerę wydawania i ściągający również robią wz-tki, to wtedy zapiernicza SAMA....

Artur
@pracowity

To ile wyciągasz za miesiąc pracy ,oczywiście bez nadgodzin ?

@pracowity

(usunięte przez administratora) prawda jak w (usunięte przez administratora) nie włazisz, albo lodów na imprezie logistykom nie robisz to ch.. masz a nie dobre warunki pracy...

Pracownik2
@pracowity

Ruchoma premia magazynowa sprawia że możesz mieć mniej jak na umowie, któremuś coś się nie spodoba i (usunięte przez administratora)

Lola

Najłatwiej obrażać kogoś na forum i w Internecie pod pseudonimem myśląc ze jest się anonimowym. Porażka

@Lola

A Ty napewno w liście obecności jesteś Lola????????

Obozowiczka

Nie polecam pracy w tej firmie, omijać szerokim łukiem . Wyścig szczurów...

Daniel

W dobrej firmie trzeba być dobrym i pracowitym pracownikiem.!!!

Mig

Nie polecam pracy w tej firmie, z każdym rokiem jest coraz gorzej, teraz firma znajduje się w Pszczynie. Praca nie jest lekka bo w akordzie, zapierdzielasz z motorkiem w (usunięte przez administratora) niektóre wz są ciężkie bo ściągający nie zawsze mają czasu żeby pomóc . Omijać ten zakład.

lolik

czy może ktoś wypowiedzieć się o pracy w biurze?

A wypowie się ktoś o pracy kierowcy w tej firmie? oraz jak działa logistyka?

Fizyczny

2300 za nic nie robienie? Chyba ktoś sobie firmy pomylił. Tam zapierdzielasz z motorkiem w d...e! !!! Wyzysk pracowników, latasz po tym magazynie jak głupi, za 2300 to jest w pierony pracy spokojniejszej. A stare pracownice. ...szkoda gadać za karton cie zlinczują, chory zakład. Nie polecam.

Pumpalumpa

Nie ma źle! Nie wiem dlaczego narzekacie na tonarz pracę nocna itp idąc da Ambry wiesz jak będziesz pracować po 3 ms nie pasuje to nara nie ma co nigdzie nie dadzą 2.300 za leżenie i nic nie robienie !

DoWydajacej

proszę wstawiać opinie o pracy jeśli nic na ten temat nie masz do powiedzenia to proszę nie zaśmiecać strony

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice