Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Artur

Już prawie koniec lutego a tu ani widu ani słychu pitu 11 jak długo czekać

@Artur

No zgadza co tak ciezko wyslac pity? Niektorzy zastrzegali nawet ze chca pita na adres mailowy i wiem ze takich osob sporo a tu syndyk kase co mial podzielil i znowu cisza,niech sie ta farsa z ta firma od 7 bolesci juz zakonczy bo zal...

damian

Pracowałem za pośrednictwem tej agencji w Neupack przez 3 miesiące, teraz już jestem pracownikiem u nich. Bez większych problemów przetrwałem te 3 miesiące, nie działo się nic przez co byłem niezadowolony. Nie trzeba latać co chwila po umowę bo sa na 3 miechy, a po tym czasie juz jest umowa o prace bezpośrednio. Przelewy na czas i w odpowiedniej wielkości, wiec na poczatek polecam ale wiadomo najlepiej jednak szukac od razu w firmach ale niestety nie zawsze można.

Bolo
@damian

Ty człowieku chyba jesteś z tej Firmy, bo piszesz bzdury, jakie przelewy na czas?????? Wstydź się, że kryjesz ludzi, którzy bogacą się na czyimś nieszczęściu, jak tak można?? Dostałeś za to dodatkową kasę żeby tak pisać???

Anka
@Bolo

Ja pracowalam tam 5 tygodni i wyplaty tez mialam w terminie, jednak teraz nie moge sie do nich dodzwonić, nie wiem co sie dzieje a nie dostalam jeszcze PITu!

@Anka

Też pracowałam półtorej miesiąca przez ta agencję ( sierpien i wrzesień 2017 ) i też wypłata nie była na czas. A PiTu nadal nie dostałam. Do firmy nie idzie się dodzwonić pod żaden numer.

Witam . Pracowałam w firmie Time Work od września do października 2017r i nie dostałam jeszcze świadectwa pracy .Nie mogę się z nikim skontaktować .Proszę o pomoc

Anka
@anonymous

Ja pracowałam w wakacje 2017 i również nie dostałam PITu jeszcze

Na początku roku , czyli od stycznia do kwietnia 2017 pracowałam przez agencję time work w Bydgoszczy.Nie dostałam PITu -11 a agencja nie odpowiada, z kim mam się skontaktować w tej sprawie .Z wpisów wynika że agencja ogłosiła upadłość.Prosze o kontakt w tej sprawie.

@Ania

Szanowna Pani, otrzyma Pani PIT pocztą do końca lutego.

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Oburzony

Dlaczego pracownicy ze statusem studenta nie dostali wynagrodzeń???

@Oburzony

Pracownicy-studenci nie są objęci FGŚP, ponieważ ich wynagrodzenia z umów zlecenia nie były objęte składkami na ubezpieczenia społeczne. Ustawa nie przewiduje ochrony roszczeń z takich umów.

Michal

Mimo zapewnien syndyka ze pieniadze dostane do dn 12.02 brak jakiegokolwiek przelewu, syndyk telefonu nie odbiera ....

Xyz
@Michal

Najprawdopodniej tak jak w moim przypadku nie został pan ujęty w wykazie ponieważ kadrowa "przeoczyła" ok 6 osób. Trzeba się kontaktować z urzędem pracy w Toruniu by złożyć wniosek indywidualny. Pani zajmująca się tą sprawą w urzędzie jest bardzo miła i udzieli wszelkich informacji.

Michal
@Xyz

Dziekuje za informacje ,moglbym prosic o nr tel do tej miłej pani ?

Xyz

56 669-39-10 lub 56 669-39-92

@Michal

Szanowny Panie, Na liście osób nie objętych przez kadry wykazem przesłanym do Funduszu nie ma osoby o imieniu Michał.

Paula

Witam w zeszłym roku pracowałam na zleceniu przez firmę Time Work, pieniądze dostałam terminowo lecz mam pytanie odnośnie PITu. Nie wiem czy go dostane czy nie. Próbowałam dzwonić i pisać do nich i nic.. Może wie ktoś z was coś więcej? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Paula

formularze PIT11 zostaną wysłane do końca lutego.

Szczęśliwy student

Rzucę taka luźna informacje ze Ci co pracowali na stawce studenckiej wynagrodzenia nie otrzymają ;) Chętnie podejmę się współpracy z ludźmi którzy na takiej składce pracowali w celu znalezienia rozwiązania.

M
@Szczęśliwy student

To by wyjaśniało czemu nie dostałem jeszcze wynagrodzenia :)

Szczęśliwy student
@M

Zostawię swój tel 690879496 jeżeli komuś zależy a mam taka nadzieje to fajnie by było gdybyśmy się zebrali na np. Grupie fb i złożyli pozew zbiorowy do sądu, koszta tez się wtedy rozkładają i razem więcej zdziałamy ;)

Poszkodowany

Mi są winni za pażdziernik 1500 zl i do tej pory nie ma.

Pati
@Poszkodowany

Rozmawiałam dziś z miłą panią w urzędzie pracy w Toruniu. Bo to oni się zajmują. Mówiła, że wciąż sprawdzają bo jest tego bardzo dużo i będą wypłacać jak skończą. Tylko niby jest problem z umowami które były zawierane przez firme timework. z pracownikami. Mówiła że jakieś dziwne umowy i to z tego wynika cały problem. Nie z tego co złożył syndyk a z umów co podpisywaliśmy.

Poszkodowany
@Pati

Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Pełnomocnik
@Pati

Umowa jest prosta i czytelną stawka i dodatki np za nocki , zero dziwnych zapisów tylko nigdy nie było wypłacone jak się należy tylko w połowie . Dlatego sporządzenia pismo i wraz z dokumentacją oddam sprawę do prokuratury o przywłaszczenie przez firmę moich dóbr. Będzie złożone w prokuraturze Bydgoszcz .

@Pełnomocnik

Jeżeli otrzymał Pan zaniżone wynagrodzenie proszę o kontakt

M
@Syndyk

Można w takim razie prosić o numer kontaktowy?

Am

Otrzymałem calutkie pieniądze dziś o 15.00. Pracuje dla firmy opakmet

Pieniadze dostalem co do grosza

Fhfy

Ja wraz z kolezanka przed 11 dostalysmy wynagrodzenie :)

Ewelia

Tez pracowałam w Time work nadal czekam na pieniążki za październik oszukali na całą Polskę w jakich firmach pracowaliscie w w jakim mieście. My w zakładzie myślimy nad wnioskiem zbiorowym

@Ewelia

Ja. PPracowałe. Metalkas Bydgoszcz. I też czekam na pieniądze za pazdziernik bi to ok 1600zł

Pełnomocnik
@Andrzej

Ponoć za październik nie dostanie się kasy. Proponuję szukać ludzi oszukanych i złożyć doniesienie do prokuratury o przywłaszczeniu a następnie sprawa do sądu. I następstwem komornik.Zbiorowo się uda.Sad zajmie majątek założyciela .

@Pełnomocnik

Szanowny Panie Pełnomocniku. Wypłaty z FGŚP zostały zrealizowane w całości w dniu wczorajszym i dzisiejszym. Są to wynagrodzenia za okres 1.10.2017-23.10.2017.

Syndyk

Jutro zostaną wysłane pieniądze, najpóźniej będą w poniedziałek.

@Syndyk

proszę się nie podszywać. Przelewy są w tej chwili na bieżąco akceptowane.

Pelnomocnik
@Syndyk

To jest część pieniędzy co z resztą . Umowa pracownika wskazuje inna kwotę i dodatki

killer
@Pelnomocnik

mi nic nie doszło jeszcze

Oszukany

Nie wiem jak Państwo ale ja pieniądze mam już na koncie dziś doszedł przelew

De

Mbank

@De

Mbank

Karol

dajcie CYNK jak ktoś już dostanie pieniadze......

Aan
@Karol

Przecierz 12 miały być to jak ma ktoś dostać wcześniej?

@Aan

Nie 12 a do 12 max najdalej a w tym wszystkim ponad 300 osob wiec logiczne ze wszyscy tego samego dnia nie dostana... mysl dziewczyno troche!

omg

Do 9 coraz bliżej :)

Hsba

Wiadomo coś już?

@Hsba

Syndyk dostal w piatek kase i w kazdej chwili powinny byc pieniadze o ile syndyk znow numeru nie wywinie

Asia
@Oszukany na 1520 zl

No właśnie, o ile.. A ten cały syndyk to bardzo niemiły człowiek...

@Asia

Niech oddaje nasza kase i zapomina sie czlowieka bo fakt bardzo nie mily osobnik....masakra ze tacy chodza po ziemi

@Beti

Szanowni Państwo, Środki z FGSP rzeczywiście trafiły na rachunek masy w piątek 2.02.2018. Zostaną zatem wypłacone do piątku 09.02.2018r. Jeżeli zwykła informacja o stanie postępowania i oczekiwaniu na środki z funduszu jest byciem niemiłym to niestety w tym zakresie nic nie zmienimy. To wyłącznie kwestia odbioru otrzymywanych informacji, które, co zrozumiałe, były same w sobie niemiłe.

Oszukana
@Beti

Wy naprawdę zapominacie, kto nas okradł. Syndyk tylko "sprzata" po tych ... wlascicielach timeworku

@Syndyk

Raczej ich przekaz w dosc opryskliwy i czesto grubianski sposob nic dziwnego ze ludzie maja o Panu takie zdanie!

Print Group
@Syndyk

A wiec czekamy do piątku na swoje pieniądze

Oszukany na 1600zl

56 669 39 00 nr tel do funduszy gwarantowanych swiadczen pracowniczych Bardzo mila babka ktora udzieli wszelkich informacji przy okazji sprawdzi wasze dane czy znajdujecie sie na liscie osob oczekujacych na wyplaty zaleglosci z tego co mi powiedziala ze pieniazki sa przygotowane do wyslania syndykowi tylko czekaja na ostatni potrzebny dokument. Zostal on zobowiazany do dostarczenia go do ostatniego stycznia i na poczatku lutego beda wyplacac nam zalegle wyplaty

@Oszukany na 1600zl

Dzwonilem do urzedu i faktycznie maja byc pieniadze ale jak chcialem sie dowiedziec czy jestem na liscie to powiedziala ze nie moze udzielac takich informacji. Ciekawe czy wszyscy dostana pieniadze czy tylko czesc.

@Oszukany na 1520 zl

Wszyscy objęci wykazem. W całości.

Oszukany na 1600zl
@Oszukany na 1520 zl

Mi kazała podac imie nazwisko i pesel i podala takiejak info

Lukas

Ktoś otrzymał może z was PIt

adam
@Lukas

Jeszcze nie + brak jakiego kontaktu

MM
@Lukas

na PITy jest czas do końca lutego

@MM

Pity maja byc od syndyka slane

AA
@Lukas

? WTF Jak do Lutego ? Płatnik (pracodawca), który zdecyduje się na formę papierową, ma czas do końca stycznia na dostarczenie tego dokumentu do urzędu skarbowego - w 2017 roku do 31 stycznia.

Lukas

Syndyk ? A co to za nowa firma

@Lukas

Dali byscie juz sobie spokoj,bo Tatuaz pier... ze nie wiecie kto zajmuje sie teraz cala dokumentacja po Time Work juz troche wkur... A Syndyk jak bedzie mial PITY to rozesle wszyskim zainteresowanym! Proste

MM
@AA

pity dla pracownikow sa do konca lutego, do US od pracodawcy do konca stycznia

@MM

Szanowni Państwo, Formularze PIT-11 za 2017r. roześlemy Pracownikom do końca lutego br. Osobom, które pracowały w 2018 roku formularze za ten rok roześlemy na przełomie marca i kwietnia br.

Środki z funduszu syndyk dostanie w piątek 2.02 i ma 7 dni na wypłacenie ich

Khgbgv

No ciekawe, bo dziś byłam chwile po 11 w timeworku i przemiły pan, który zatrzasnął mi drzwi przed nosem, zanim to zrobił dał mi jasno do zrozumienia, że nie wie o co chodzi. :) pozdrawiam

Khgbgv

A, wiedział tyle, że w lutym. W grudniu mówili że do 24 grudnia, 4 stycznia że do dwóch tygodni ;) oby nikt nie oszukiwał tak ani Was, ani Waszych dzieci czy innych członków rodziny.

@Khgbgv

To ja Pani uprzejmie potwierdzam powyższą informację. Wypłaty powinny zostać zakończone do 9.02 czyli środków na koncie można się spodziewać najpóźniej 12.02.

@Khgbgv

W Bydgoszczy?

wiki
@Syndyk

Kochany Panie syndyku oby oby...

Killer
@Syndyk

Trzymam pana za słowo o ile Syndyk to naprawde jest ten syndyk. Ile można czekac na soje pieniadze...

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.