Opinie o HSV w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HSV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w HSV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSV w Wrocław

A do czego w zasadzie na tej całej produkcji musze się przyzwyczaić? Piszą tu od jakiegoś czasu, że może być chyba ok pod względem warunków jeśli komuś chce się pracować. pod jakimiś względami może być ciężko?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w HSV? Chętnie zatrudniają?

Czy warunki na produkcji po tym minionym roku mogły ulec poprawie? kiedyś w komentarzach pojawiło się stwierdzenie, że nie jest tak kolorowo ale ze można wytrzymać. Ciekaw jestem ile przy tym teraz można zarobić? czy na przełomie roku były jakieś podwyżki?

pracownik Nowy wpis

podwyżki są co roku, warunki pracy różnie, można sie przyzwyczaić jak chce sie pracować

Czy HSV organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, będziesz podnosił styropian i kład go na palete.

Hanna
@Michał

Ciężka ta praca? Ciekawa jestem, czy pani by się sprawdziła. Pracują tam w ogóle jakieś kobiety aktualnie?

Dawid
@Michał

Jak wygląda tam rozmowa o prace? Bez doświadczenia można próbować? Jestem chętny do pracy i niestraszne mi nadgodziny, poradzę sobie? Jak myślisz?

@Dawid

poradzisz sobie, jest to praca stojąca, chodząca są trzy zmiany ale da sie pracować, latem jest duszno i jak to naprodukcji nie ejst kolorowo. jak chcesz pracować to sie da. nadgodizn nie ma

Tak będziesz podnosił styropian, i kładł go na paletę .

Czy po rozmowie w HSV rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nowy pracownik

Byłem w dniu dzisiejszym na rozmowie,razem z kolegą któremu nie udało się wskoczyć na płot w celu przejścia nad 100m kałuża ,błota ponad kostkę..(naprawdę wszyscy pracownicy idący przede mną tak robili !!??) Nie wiem czy dojście ,bądź dojechanie do fabryki odbywa się traktorami ,bo widziałem jakiś po drodze.

NIE

Zakład we Wrocławiu to prywatny folwark Pana dyrektora Sowińskiego. Jedyny człowiek który czerpie jakiekolwiek zyski z wyrabianych norm, czy srodkoe na modernizacje. Przez pierwsza połowę roku nie dostaniecie żadnych dodatków, bo jest mniejsza produkcja, a przez następna połowę nie dostaniecie bo rachunek musi się zgadzać do premii rocznej Pana dyrektora. Ci co pracują tam od kilku lat to ludzie wjebani w komorników albo inne przypadki losowe, przez które muszą mieć jakąkolwiek pracę. Na awans nie ma co liczyć- 15 osób na zmianie - jeden brygadzista- A nad nim już tylko dyrektor A ten to chyba jeszcze sto lat będzie tam pracowal. Przyjechał 30 lat temu z wioski, złapał kość i już nie puści A ludzi będzie dojezdzal do gruntu, bo to podłe bydlę.

Dt
@NIE

Potwierdzam , przez wyżej wymienionego miałem wypadek w pracy bo pajac zaczął straszyć zwolnieniem dyscyplinarnym jak się nie wyrobimy w czasie.

Brak szacunku

Zaklad boryka sie z wieloma problemami. Brak szacunku do pracownikow,(usunięte przez administratora) Pracownicy musza narazac zycie zeby wyczyscic forme, usunac awerie lub przezbroic maszyne. Brak zabezpieczen I woda w instalacjach elektrycznych. Pieniadze. Pfff, troche wstyd za tyle pracowac. Jeszcze wiekszy wstyd tyle placic ludziom. A najwiekszy wstyd uwierzyc w to ze cos sie zmieni. (usunięte przez administratora)

Dt
@Brak szacunku

Wszystko potwierdzam, też tam miałem wątpliwy zaszczyt pracować. Paranoję w stylu wysyłanie pracownika utrzymania ruchu na mróz do odśnieżania placu manewrowego dla tirów. Jako środek rozpuszczający lód dostał do dyspozycji pastylki z soli do uzdatniania wody kotłowej (usunięte przez administratora) Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Po wielu latach dalej wspominam chore sytuacje które tam miały miejsce. Co do ryzykowania życiem również potwierdzam...

Bhp

Zakład ustawowo względem norm bhp kwalifikuje się do zamknięcia.

Irena
@Bhp

A masz na to stwierdzenie niezbite dowody?

@Irena

Tak. A kim ty jestes

Ja potwierdzam, stan BHP wg normy ISO 45001 jest na poziomie zerowym. Wątpię żeby ktoś w ogóle tam o tej normie słyszał. Namawianie pracowników do wykonywania prac na wysokościach bez zabezpieczeń (paleta na wózku widłowym i podnoszenie na niej pracownika na wysokość 4-5 m) Do tego nie trzeba być specjalistą żeby wiedzieć że z żadnymi normami to nie ma nic wspólnego. Ja pracowałem tam już jakiś czas temu (parę dobrych lat temu) ale stan BHP był tragiczny. Było to jednym z powodów mojego zwolnienia się. Pozostałe to: warunki pracy - po zakończeniu zmiany byłem styrany jakbym pole orał - najcięższa praca jaka miałem. Akurat nie było to stanowisko układania styropianków. Praca w temperaturze czasami powyżej 40 stopni, bród, zaświadczenia o przeglądach podbijane bez przeglądów. Byłem świadkiem wypadku w pracy a sam tez jednego doznałem na skutek mobbingu i straszenia szanownego Pana dyrektora (nie pozdrawiam Pana A.) zwolnieniem dyscyplinarnym w razie niewykonania polecenia w określonym czasie. Wizyta w szpitalu, szycie i dwa miesiące L4. Jeszcze inny kolega mówił o zdarzeniu potencjalnie wypadkowym - prawie spadła na niego 300 kilogramowa forma - efekt "przeglądów" wyciągarek ręcznych. Na szczęście skończyło się jedynie stłuczeniem barku. Gdyby nie zdążył odskoczyć skutek byłby śmiertelny. Jeśli Pani Irena jest z PIP-u to nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzić tam niezapowiedzianą kontrolę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Może wyjść parę ciekawych rzeczy. W takich zakładach raczej wiele się nie zmienia. I żeby nie było - pracowałem tam ponad dwa lata ale w tym czasie nie było nic innego- a już byłem gotów iść gdziekolwiek byle nie tam. Nie powiem, parę rzeczy się nauczyłem ale to akurat zawdzięczam byłemu kierownikowi technicznemu (pozdrawiam Pana W. który tam już na jego szczęście nie pracuje) i paru kolegom. Płaca na granicy minimalnej krajowej. Generalnie nie piszę takich opinii ale czytając o tej firmie obudziły się we mnie demony przeszłości. Najgorsza praca jaka kiedykolwiek miałem. Nie polecać nawet wrogowi. Mam nadzieje że teraz wygląda to lepiej bo jeśli nie to szczerze współczuję pracownikom. Jeszcze jedna pozytywna rzecz która która była owocem pracy w tym zakładzie to moje głębsze zainteresowanie bezpieczeństwem i higieną pracy, prawem pracy a w konsekwencji wykształcenie w tym kierunku i teraz praca.

HAHA

Wpiszcie sobie hsv w przeglądarkę - juz pierwszy link idealnie opisuje tą "wspaniałą firmę"

&&&

Kombinacje alpejskie umowa zlecenie stawka 21 brutto a dniowke ci płacą 70 zł z hakiem czyli jakieś 9 zł na godzinę odsylaja jak roboty mało a jak jest to robisz za trzech warunki skandaliczne . miesiac jeden (usunięte przez administratora) miesiąc drugi i się kręci a że zlecenie mimo że w ogłoszeniu umowa o pracę to do nikogo nie pójdziesz o pomoc bo nie obejmie cię kodeks pracy . Radomsko hsv hańba

Hej ,nie orientujecie się może czy pracodawca zapewnia obuwie ortopedyczne?

Znacie legendę o niemym Michałku, który tam żuł gumę, że oślepł?

dzial techniczny

jestem starym pracownikiem , Bogu dzieki bylym. I teraz z perspektywy rozwoju siebie i swojej kariery zawodowej , powiem krotko ,,spi...uciekajcie,,. to jest paranoja , to jest lamanie wszystkich zasad. Tam sie do tej pory takie historie dzieją , ze zakład powinien być zamknięty.

whoknows

Jesli ktos lubi prace za 2 czy nawet 3 osoby,to moze aplikowac,dla mnie ta praca to nieporozumienie,ze jedna osoba ma pracowac nawet na 3 maszyny,bo firma nie chce zabardzo zatrudniac nowych osob,ja nie polecam

@whoknows

Dokładnie tak jest w Radomsku, na jednego pracownika 3 maszyny i szybkie tempo plus gorąc.

Wiarus

Czy dalej pracuje w logistyce Marcin Nowak?

prac
@Wiarus

tak pracuje

Fly

Najgorsza rozmowa rekrutacyjna w jakiej przyszlo mi uczestniczyć, a sporo tych rozmów mam za sobą. Pan dyrektor nie ma szacunku do człowieka, podczas rozmowy odbiera telefon, przerywa wypowiedź, atakuje słownie i podnosi głos. Przyszło mi na myśl żeby z rozmowy zwyczajnie wyjść, ale zaczęło mnie bawić to co się działo i po wyjściu z tej firmy było się z czego pośmiać. Po przeczytaniu opinii i komentarzy o firmie podpisuje się pod nimi, bo jest w nich 100% prawdy! A panu dyrektorowi współczuję życia, ja na szczęście mam wybór i nie muszę być częścią jego częścią. Chce jeszcze dodać, że wymaganie przynoszenia na rozmowę rekrutacyjna poprzednich świadectw pracy jest praktyką nielegalną, gdyby ktoś nie wiedział, to uprzedzam. A pan dyrektor takowych papierów wymaga i je na miejscu przegląda wydzierając sie bez powodu. Powodzenia szukającym pracy.

Stefan

Czy warto starać się o pracę? Czy trudno jest przejść rekrutację?

kadry
@Stefan

rekrutacja@hsv.pl są stale prowadzone rekrutacje na stanowiska produkcyjne, logistyczne i do działu utrzymania ruchu. zapraszamy :)

............................
@Stefan

bardzo łatwo tak łatwo jak z niej zrezygnujesz po paru dniach nawet na początku nie dostajesz umowy bo i tak wiedzą ze 95% rezygnuje góra po mieś jak za takie warunki i to że robisz za 3 powinni płacić 5000 a nawet 2 nie zarobisz

Młody
@kadry

Nie polecam utrzymania ruchu. Na umowie pracownik działu technicznego, wieczny brak części zastępczych, o dyrektorze nawet nie wspomnę, zarobki 2200 na rękę. Jak by ktoś chciał zrobić pozew zbiorowy w sprawie dyrektora To się dopisze, prawdopodobnie posiadam nawet gdzieś kilka nagrań na których słychać jak dyrektor traktuje pracowników :-)

Haga
@............................

A są tacy (usunięte przez administratora) co bez umowy pójdą do takiej pracy wspolczuje

Myślalem ze praca w Amazonie jest zla a tu jak czytam to jest jakis koszmar plusy pracy zatrudnienie pod amazon - Umowa stała - Multisport za 30 zl -prywatna opieka zdrowotna 24h/dobe - social i bony swiateczne mega - po roku pracy pracodawca daje 24.000 zl na kursy i rozwój ktory do niczego nie zoobowiazuje - ubezpiecznie na zycie

zal
@anonymous

w amazon jest przesrane duzo chodzenia,ale tam to luz wporownaniu do tej pracy,3 maszyny naraz musisz zrobic a one zapieprzaja nie masz chwili odechu

Julita

Jeżeli jesteście zainteresowani rozpoczęciem pracy w HSV, to w internecie traficie na oferty pracy w firmie na stanowiska produkcyjne. Pracodawca umożliwia swoim pracownikom rozwój zawodowy. Czy ten rozwój jest równoznaczny z późniejszym awansem. Jeżeli tak, to na jakie stanowisko można awansować będąc początkowo pracownikiem produkcji?

Bobek
@Julita

Mozna np awansowac na dzial techniczny lub logistyke pod warunkiem odpowiedniego wykształcenia. Mozliwy awans ale jak awansujesz jest bardzo ciezko na poczatku

Zainteresowana
@Julita

Powiedzcie proszę czy dużo kobiet pracuje jako pracownik produkcji?

Adiii
@Zainteresowana

Julitka

Adiii
@Zainteresowana

Ja.jutro ide na rozmowe

............................
@Adiii

napisz jak na rozmowie i wrażenia pierwszych dni pracy czy na prawdę leje się z ciebie jak

HS-wał
@............................

Na rozmowie bd strasznie mili i wciskali super baje co oni nie oferuja na poczatku dostaniesz 1 maszyne zeby cie zachecic a na nastepny dzien juz 2 potem 3 zapamietaj to bo wspomnisz moje słowa pozdrawiam ...

....
@HS-wał

znam to.napoczatku luz 1 maszyna na 3 dzien juz 2 a potem chcieli 3,to juz zrezygnowalem

Julita

@.............................., pisząc, że są gorsze fabryki, chcesz dać tym samym do zrozumienia, że polecasz zatrudnienie w HSV? Jeżeli tak, głównie jakie plusy tego pracodawcy mogą na to wpływać? Każda Twoja merytoryczna uwaga jest ważna z perspektywy tego forum.

..............................
@Julita

zatrudnienie bezpośrednio jeśli zasuwasz za 3 a tak to nic bo dziś prawie każdy daje bony na św i wakacje jedni więcej drudzy mniej ale dają to żaden przywilej wręcz obowiązek pracodawcy choć dziś nie ma tego w kodeksie kiedyś każda firma wysyłała na wakacje multi sport w wielu firmach to ściema koszt 90 zl około za to też płacisz podatek a w takich firmach jak hsv nie będziesz miał siły go wykorzystać uczciwa firma daje coś od siebie poza wypłata np większą wypłatę większą przerwę ni15 min wymagane powinni im w biurach wprowadzić 15 min nawet kawy nie zdążyli by wypić o fajce nie wspomnę wmawianie ludziom że trzeba tyle i tyle wyrobić to ściema kazdy poczeka np na pralke kiedyś czekało się ro na samochów i było dobrze skoro ma zamówienie na 100 szt kwestia jest złych negocjacji kosztem ludzi

....
@Julita

pracowalem w roznych firmach,ale nigdzie nie bylo tak,ze trzeba zapieprzac za 3 pracownikow,bo ludzi nie ma i 3 maszyny trzeba zrobic jednoczesnie i to przy tak marnej pensi,1 etat 1 maszyna to by dalo sie robic,ale na 3 zmiany to praca dla (usunięte przez administratora)tylko co sie ciesza,ze cos zarobia

Ile jest zmian w HSV?

kadry

3 zmiany, 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00

Zostaw merytoryczną opinię o HSV - Wrocław

• Jak się pracuje w HSV?

Zobacz opinie na temat firmy HSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSV