OPAKO Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o OPAKO Sp. z o.o.

Matka-wie-że-ćpiesz?

Głupoty, same głupoty. Nie wiem, ile zapłacili za takie brednie, ale to nie przejdzie a ludzie nie są głupi. Totalny wyzysk, praca 4-brygadowa, brak możliwości wolnych weekendów, więc wiąże się to z obozem pracy. Skoro sami Ukraińcy uciekają, to naprawdę musi być tam źle.

Artturr "Limpi"

Drugi raz tam pracuję (tz pracowałem), i przez 5 lat sporo się tam zmieniło, kasa lepsza, atmosfera się uspokoiła ale szef niestety nie hehee załoga jak zwykle pierwsza klasa, handlowcy również duzy pozytyw,. Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Po paru miesiącach pracy wróciłem do Szwecji bo jednak zarobki większe od tych w PL - tylko daleko od domu... no ale takie czasy że kasa się tylko liczy. firmę oceniam o 2 pkt lepiej jak 5 lat temu. daje 7/10

@Artturr "Limpi" 22.10.2017 16:32

jak czytam te najnowsze opinie to mam wrażenie, że ktoś zapłacił za ich napisanie :) nagle firma zrobiła się super :) z tego co się orientuję to ciągle brakuje załogi...dziurę próbuje się załatać tymi co są a praca na tej wielkiej maszynie do folii to prawie bez przerwy, można zapomnieć o weekendach wolnych i często robota przez 20 dni non stop. Zarobki lepsze bo najniższa krajowa poszła do góry :) i co jest jeszcze ciekawe...nawet ukraincy pouciekali. Wiec jak tam w końcu jest?

Muzukant84

Pracowałem tam jako pomocnik, źle nie było . praca nawet ciężka ale kasę można było zarobic. pomocnik na hali i maszynie do produkcji foli. dziwny szef, reszta załogi spoko.

JożiN11

Iza, odpowiem po kolei i w miarę tego co wiem. Co do doświadczenia to uważam, że można wiele się nauczyć (handel,produkcja). Z technologicznego punktu widzenia jak dla mnie wiele nowości i przede wszystkim bardzo duża "ilość wymogów" spełnianych przez Unię (maszyny, technologia itp). Handel ma dość szerokie pole manewru do popisu. Piszesz czy pracodawca jest otwarty na osoby dopiero zaczynające karierę... Uważam, że tak ale wiadomo wszędzie mile widziane jest zdobyte już wcześniej ;) Wiele osób tutaj zaczynało, wiec uważam że "szef" jest otwarty w tej kwestii (tylko nie oczekujmy kokosów na starcie). Co do systemu pracy to wszystko zależy od stanowiska. Warto na starcie/rozmowie poruszyć ten temat i zapytać. W końcu zawsze to grubszy portfel na koniec miesiąca dla tych co mają możliwość pracy w soboty etc. pozdrawiam

klin
@JożiN11 19.10.2017 21:55

Iza..czy ty tam pracujesz? skąd masz info?

Iza

@JożiN11rozumiem, że odpowiada Ci praca w OPAKO. Wspominasz, że można w firmie nabrać doświadczenia. Czy pracodawca jest otwarty również na zatrudnianie osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową? Mógłbyś również odnieść się do kwestii systemu pracy? Wcześniejsze wpisy mówiły o pracy w weekendy. Jak to wygląda obecnie?

JożiN11

Jak na drukarnie to jest pozytywnie, pieniądze całkiem dobre, można zyskać sporo cennego doświadczenia (mądrzy ludzie tam pracują ). Osobiście daję 4 na 5. Warto.

andrzej

potwierdzam wszystkie negatywne opinie halas przekraczajacy normy i ciagle wdychanie rozpuszczalnikow acetonow i kwasow siarkowych wlasciciel spi w zakladze czlowiek oderwany od rzeczywistosci nie przegada go nikt ogolnie firma to straszny syf szkoda zdrowia i nerwow nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie i nerwy.

@andrzej 10.03.2017 15:48

Tak chyba jest w każdej drukarni, nie ma co narzekać :)

mozna wirzyc w te opinie ktore ludzie tu pisza lub nie ale wszystko co tu jest napisane to prawda nie polecam w okolicy ma zla opinie, nikt nie chce tu pracowac, wyplaty nie na czas, wlasciciel spi w zakldzie wiecej ludzi sie przewinelo niz zostalo. wiecej info pytac odpowiem

kamil

a czy teraz beda poszukiwali nowych pracowników? wczesniej widzialem wiele ofert pracy na Magazyniera np

nowy

Szansa jest zawsze, są głodni kadry więc wysłanie CV nic Cię nie kosztuje a możesz tylko zyskać.

Nowy

Wyślij na ich adres w-mail ja tak zrobiłem i sie odezwali. biuro@opako.com

Exe

Istne kino - brak słów aby opisać rzetelnie sytuację w tej firmie! opary , weekendy w pracy non stop [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] konfidencji szefa , brak wody do picia , hałas jak na lotnisku , ogólny nieogar produkcyjny ... Pieniądze owszem im bardziej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wejdziesz tym więcej bez szału!

rzulw

Pamiętam właściciela, który krzyczał na lampy (lol), pamiętam swój wypadek przy pracy i to, że grosza nie dostałem (kazali podpisać wszystkie formularze, potem zabrali, że niby do podpisu szefa - a gdy przyszedłem odebrać, to grali głupa, że przecież już mi dali), pamiętam wylewanie rozpuszczalników do wykopanych w trawie dołów, pamiętam brud i puszki po piwie walające się wszędzie..... Pamiętam jeszcze "Titanica" - maszyna drukarska czy laminiarka, która chyba Guttenberga pamiętała. Jak ją włączano to się trzęsła ziemia na Kozanowie no i oczywiście pamiętam extruder i 40 stopniową temperaturę przy jego obsłudze, bez napojów regeneracyjnych. Polecam tą firmę, zwłaszcza inspektorom pracy.

nowy

Hej, pomyliły ci się firmy :) Cały czas mowa o firmie z Wrocławia.

kaskader

Firma jak firma ekipa na produkcji ciekawa i życzliwa, śmieszna rozrywkowa nienawidzą szefostwa, no cóż tu mówić prezes firmy to kaleka nigdy się do błędu nie przyzna, a wytknij mu coś to od razu cie zjebie. ale teraz już nie ma wyboru. pensja jak koledzy mówią trochę przesadzone te opinie pensja bez nadgodzin z premią to około 1600 zł a z nadgodzinami to około 1900-2000 zł netto obecnie jest nabór na ludzie którzy będą szkolenie przez ludzi na produkcji samo szkolenie nic nie kosztuje a jeszcze ci za to zapłacą wada nie zdasz egzaminu nie zarobisz więcej nigdy wiec wtedy jedyny wybór to zmiana pracy

Sylwek

nowy pisał w czerwcu cos o szkoleniu sie na operatora maszyn... To w firmie jest możliwość bycia pomocnikiem i podniesienia swoich kwalifikacji na opertatora? Jak to wygląda? Za takie szkolenie chyba trzeba wybulić z własnej kieszeni co?.... Kurcze ale jakby sie dalo to nigdzie jeszcze nie mialem takiej mozliwości :) i z checia bym skorzystał

nowy

Jeśli do pracy przychodzisz z założeniem, że 8 godzin robisz co do ciebie należy to nie ma żadnego problemu. Jak ktoś przychodzi z myślą, że się pokręci, pogada z kumplami i jakoś wytrzyma do końca zmiany to zawsze będzie miał pretensje że się od niego oczekuje więcej niż chce dać. Dla mnie to logiczne, że praca to praca a nie kącik wzajemnej adoracji.

nowy

podobno 1/3 - 1/4 wynagrodzenia to premia, ale trzeba nieźle zawalić żeby jej nie dostać.

nowy

pomocnik ma najniższą + premie, ale jeśli będziesz szkolił się na operatora to w zależności od maszyny jest to od 2-2,5tyś netto. Umowa o pracę na czas określony, później na stałe.

nowy

Jak dla mnie, firma jak firma. Na rozmowie byłem z kilkoma innymi kandydatami... towarzystwo mocno zmanierowane, brak doświadczenia a wysokie oczekiwania. Pewnie że nikt nie da mi na początek tyle co operatorowi - bo niby za co? (usunięte przez administratora)

daj sobie spokoj

meczarnia a nie praca pomocnik z nadgodzinami ok 230 h w sumie zarabia 2000 zl placa mu 10 za nadgodzine!!!! ja najwiecej zarobilem 1670 mialem 40 nadgodzin...skandal!!!! operatorzy maja lepiej zalezy od umiejetnosci i stażu pracy...najwiecej zarobi 3200 podstawowej pensji +nadgodziny...pracujesz niekiedy w ciagu nawet 3 tygodnie bez dnia przerwy....a sprobuj powiedziec ze chcesz wolne..albo ze Cie nie bedzie...powodzenia:) wole byc bezrobotny niz tam wrocic...nie polecam

wkurw....

dzizes ludzie umawiam sie na rozmowe w sprawie pracy na dana godzine jestem na czas nawet wczesniej czekam 15min idze szefo mowi do mnie zebym jeszcze chwilke poczekał bo musi pogadac z kierownikiem produkcji ok poczekam po 54min wyszedłem to jakas kpina jeszcze tekstem do mnie ,,rozmowa nie kiełbasa\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' moze jestem robolem ale swoj honor mam odradzam i jeszcze raz odradzam a po za ta firma to odradza kazda co daja zarobek ponizej 2000zł na reke uwierzcie mi tyle mozna zarobic pracujac po 8h dziennie od pn-pt tylko musimy mowic stanowczo nie kazdemu pracodawcy co proponuje nam smieszne pieniadze jak np 1500zł it to jeszcze brutto jak kazdy powie nie to wreszcie musza podniesc stawke no mam racje czy nie?

eks-opakowiec

Zgadzam się całkowicie, że szef to prawdziwy psychopata! Zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]! Pracując na trzy zmiany zarabiasz 1600zł i ciągle obiecują, że będzie lepiej! Do tego szef zabiera pieniądze za byle [usunięte przez moderatora] więc w rzeczywistości możesz zarobić tylko 1200zł za 176godz pracy. Dużo stresu i nerwów! Pracując w OPAKO można dosłownie wylądować w wariatkowie!

trust75

czemu nie polecacie tej firmy co tam się dzieje jakie zarobki

elżbieta20

Nie polecam!Nawet iść na rozmowę kwalifikacyjną!Nie profesjonalne podejście z każdej strony.

były opakowiec

[usunięte przez moderatora] zarozumiały, bezczelny i chamski, ale jak nauczysz się go znosić to w innym wariatkowie będzie Ci łatwiej... Uwaga na żonkę szefa, miła, ale wredna i może "wkopać"... bo nie ma tam nic do powiedzenia.

były pracownik

Na pewno jest nerwowo. [usunięte przez moderatora] choleryk, święcie przekonany o swojej racji, zwłaszcza kiedy jej nie ma, ale można się wiele nauczyć i mocno uodpornić... zarobki - średnio ok, ale okupione łzami, krwią i potem ;)

pamiętam

[usunięte przez moderatora] znerwicowany choleryk,żona smutno-rzadząca, sekretarka ok, pracownicy zestresowani, ale dobrzez arabiają

Zostaw opinię o OPAKO Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPAKO Sp. z o.o.