Green Company

Wrocław

Opinie o Green Company

Agata

@Nissa dziękuje za odpowiedź. W takim razie coś organizacyjnie nie funkcjonuje prawidłowo. Czy ktoś z pracowników próbował w takim razie wpłynąć na zmianę tej sytuacji? Dajcie znać jak Green Company zachowuje się w takich sytuacjach.

Ada

syf i tyle. zdecydowanie odradzam. chyba, ze ktos lubi byc ponizany i czuc sie jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Agata

@Eldritch firma wysyła pracowników na bezpłatne urlopy? W jakim celu? Możesz opowiedzieć coś więcej? Większość pracodawców wskazuje, że szkolenie nowego pracownika to dodatkowa praca i czas jemu poświęcony, dlatego często zależy pracodawcom na wieloletnich współpracach z osobami z doświadczeniem. Jak to funkcjonuje w tej firmie?

Nissa
@Agata 01.08.2017 06:50

Bezpłatne przymusowe wolne jest, bo niby ludzi za dużo... tak za dużo, że trzeba robić za dwie osoby i kierownictwo musi często pomagać.

Eldritch

Kierownictwo niekompetentne, traktują i poganiają ludzi jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przymusowej, na siłę wysyłają na bezpłatne urlopy, a ciągle zatrudniają nowych ludzi. Większość nowo przyjętych rezygnuje po kilku dniach, często już po pierwszym dniu pracy to wiele mówi o tej firmie i podejściu do pracownika.

miśka

Żenada!!! Bierzesz wolne i nie dostajesz zgody nawet, jeżeli potrzebujesz, a niektórzy biorą wolne na dwa tygodnie. Wpisują w grafik kogoś kogo nie ma, a innym dają przymusowe wolne.

buniek

Pani Wioletta to porażka. Drze mordę bez powodu i ma wieczne pretensje. Ludzie przez nią odchodzą. Pracy dużo, ludzi coraz mniej.

r

potwierdzam, w krsie firma jest nadal aktualnie aktywna

ja

Firma Green Company nie jest w upadłości, nokik masz nieaktualne wiadomości i podajesz nieprawdziwe informacje.

ja

Ludzie zanim zaczniecie pracowac w tej firmie zastanócie sie 1000 razy nad tym i przy tym dokonajcie wyboru,albo bedziecie na ich zawołanie przez cały tydzien badz was zwolnia, bo wystarczy 2 nieobecnosci i juz was nie ma,mimo ze cos waznego wam wypadnie , powiadomicie przełozonego on wam pozniej powie ze nic nie wiedział , kasa nie wypłacana na czas niby ma byc kazdego 10 ale kiedy bedzie to juz nie wiadomo . Co do ludzi tam pracujacych nie ma zastrzezen kazdy jest wporzadku , sympatyczni ludzie . Ale kierownictwo to jedna wielka pomyłka.

m

bez przesady,ludzie!! pracuje juz tam jakis czas,atmosfera spoko,ludzie mili,wiadomo ze zawsze bedzie ktos kto nie bedzie nam odpowiadal itd ale nie jest zle,pracuje sie dobrze,nikt na nikogo sie nie drze,wystarczy pracowac a nie sie lenić jak niektorzy,kase nie wyplacaja na czas to fakt ale wielkiej tragedii nie ma,a wyglad jak wyglad,pracujemy na produkcji,na hali a nie w apartamencie...

corvax

w poniedziałek ide tam pierwszy dzien do pracy...po waszych opiniach widze ,że nie wygląda to zachęcająco...dam znać jak jest teraz:)

Hala Produkcyjna

Do bani, zwalnianie z pracy bo nie ma roboty, śmiech w wielkim mieście. Nie polecam tej firmy pod żadnym pozorem. Problemy nawet ma firma znalezieniem szafki w szatni damskiej. Każdy patrzy się na ciebie jak byś był/a gorsza/y. Katastrofa nigdy bym nie chciała już więcej tam pracować ani polecać komuś.

Ktośtobie bliski.

Zasady w tej firmie panują jak w czasach komunistycznych. Każdy każdego sprzedaje, prezes im. [usunięte przez moderatora] jest to informatyk który niby pełni ważną funkcję a przelewa pieniądze kiedy mu się zachce. Przyszłość tej firmy daje na pół roku. Tak upadnie. Firma nawet nie wypłaca pieniędzy swoim współpracownikom bo nie mają z czego. i[usunięte przez moderatora] proszę wziąść pod uwagę, bo inaczej pracownicy zaczną odchodzić a bez pracowników firma nie będzie istniała. Nie będę dodawał wiecej komentarzy na temat tej firmy bo jest to żałosne. [usunięte przez moderatora] studentów, uczniów a nawet osób które sie nie uczą i podpisywanie z nimi Umowy Zlecenie. Porażka przez duże P.

sonyy

niewyplacaja pieniedzy

Jacek

Witam niepolecam tej firmy hah jak to mozna nazwac firma,produkuja tam same pierdoly,maszyny stare jak swiat,detale brudne a wiecie czym trzeba wycierac ...(prontem do mebli) normalne uzywa sie plynu typu esso a nie pronto,wyglad srodka produkcji jak w starej piwnicy to samo szatnia

Zostaw opinię o Green Company - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Company