Composys Group

Wrocław

Opinie o Composys Group

Ada
użytkownik zarejestrowany

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Composys Group, chciałabym podjąć z nimi współpracę, ale nie widzę aktualnych ofert. Interesuje mnie również atmosfera jaka u nich panuje.

Anonim

Dziwię się, że firma jeszcze istnieje... Zajmuje się niczym innym, jak naciąganiem ludzi na kupno czeku na darmowe noclegi, które wcale nie są darmowe (bywa) przy użyciu sposobów rodem z lat 90 (to gorzej). Druga gałąź działalności to rozsyłanie spamu, przepraszam... ofert handlowych o jakości spamu. Generalnie metody firmy są bardzo archaiczne i niewiele mają wspólnego z nowoczesnym marketingiem. Dodatkowo nie ma żadnej stabilności zatrudnienia: firma zwalnia ludzi (cięcia), zatrudnia nowych (a może się uda rozwinąć czek hotelowy), zwalnia etc. bez żadnych skrupułów i sentymentów, za to lekce sobie waży termin wypłacania pensji. Na początku roku przyjęli kilka osób, by zwolnić je po 3 miesiącach. Przypuszczam, że niestety przy kolejnej rekrutacji będzie tak samo. Najlepiej byłoby, gdyby Composys przestał istnieć, ogarnięci wreszcie zajęliby się czymś wartościowym, a nieogarnięci zderzyli z rzeczywistością XXI wieku. Composysowi potrzeba chyba cudu, a przynajmniej przebranżowienia, ale się na to nie zanosi. Odradzam pracę tam, chyba że ktoś lubi zastanawiać się codziennie, czy jutro jego stanowisko będzie jeszcze istnieć, a rozwój zawodowy to dla niego pisanie seryjnych maili w imieniu Krysi, co ją provident uczynił krezusem.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Composys Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Composys Group: Najbardziej nie podobało mi się w Composys Group:

Zostaw opinię o Composys Group - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Composys Group