Universo Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Universo Sp. z o.o.

Julita

Dla osób zainteresowanych pracą w marketingu ważna wydaje się być informacja, że obecnie Universo poszukuje młodszego specjalisty ds. planowania i zakupu mediów. Nie jest to stanowisko dla bardzo doświadczonego pracownika, więc każdy może próbować swoich sił w rekrutacji. Jak ona obecnie wygląda?

Julita

@Pola o jakich korporacyjnych trendach praktykowanych w Universo mówisz? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat sytuacji stresujących w pracy, co głównie je generuje?

Pola

Atmosfera była dobra, ostatnio zmienił się cały zespół. Obecnie korporacyjne trendy obowiązują. Praca ciekawa. Generalnie mogę polecić, z zastrzeżeniem, że jak wszędzie stalowe nerwy i mocny kark mile widziane.

Sylwia

Pracowałam dwa lata. Atmosfera jest dobra - bo zespół jest fajny, pracuje się spokojnie. Motywacja dobra, zarobki OK - wiadomo, mogło by być lepiej. Największy plus to elastyczne podejście do czasu pracy. Gdyby nie przeprowadzka, pewnie bym pracowała dalej. Wcześniej firma była na krzykach.

jagoda

swego czasu, musze przyznać że całkiem niedawno widziałam u was w internetach, nowe ogłoszenie o praca na stanowisko asystenta ds. kampanii reklamowych - ktoś już tu tak pracował i opowie szczerze jak jest?

Zostaw opinię o Universo Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Universo Sp. z o.o.