Opinie o HSV w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HSV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w HSV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSV w Wrocław

Pszemek- kierownik DT

Przepraszam,cały dział techniczny. (usunięte przez administratora) Wracam do praktyki, jako pomocnik elektryka.

Andżej

Mszemek oddaj mi śrubokręt bo go stracisz

Pszemek

Nie, wielkanocny

Andżej

Gwiazdkowy?

Czy po rozmowie w HSV rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w HSV?

kadry

Zależy na jakie stanowisko. jesteśmy firmą produkcyjną - i zalezy nam aby proces produkcji był rozumiany i rozwijany u pracowników. Część pracowników z róznych powodów nie chce się szkolić, zależy im na wykonywaniu swoich obowiązków. ściżka awansu w kierunu asystenta brygadzisty a potem brygadzisty lub kompetencji brygadzisty jest bardzo realna u każdego kto tylko chce się szkolić i uczyć.

Zainteresowana pracą

Dzień dobry, czy wiadomo coś o rekrutacji na stanowisko Specjalisty kadrowo-administracyjnego?

Zainterssowany
@Zainteresowana pracą

Czy cos wiadomo? Ogloszenie wisi juz druga ture

Czy w HSV są szkolenia zewnętrzne?

kadry

Zależy oczywiście jakie są potrzeby danego stanowiska, ale tu możemy każdego zapewnić że jesteśmy bardzo za tym aby pracownicy się chcieli szkolić, wówczas zapewniamy rozwój i go dofinansowujemy.

Stefan
@kadry

Niestety to tylko teoria, w praktyce szkolen nie ma nawet tych niezbędnych do pracy.

..............................

NAJLEPSZĄ ŚCIEMĄ JEST OSTATNIO W OGŁOSZENIU CYTUJE : PRACOWNI BEDZIE OTRZYMYWAŁ GORĄCE NAPAJE I DOSTĘP DO AUTOMATÓW VEIDINGOWYCH -ODP GORĄCE NAPOJE CHYBA JAK SE POSTAWISZ KUBEK I ZE STEROPIANU CI ŚCIEKNIE ALBO POT Z CIEBIE CHBYBA ZE CHERBATA BNA PRZERWIE NA KTÓRĄ NIE MA ZCASU AUTOMATY SĄ TAK DROGIE Ż EPRZY TYCH ZAROBKACH PRAWIE NIE BEDZIEŻ KORZYSTAŁ

Jak szefostwo w HSV? Spoko traktują ludzi?

A Ty nie potrafisz czytać?

Andżej DT (kierownik)

Kożdy y tom coś chicoł,jokieś części czy kup. Codziennie awantura,a ja nie wiem o co chodzi,sam do sprzrfania orzedam odkurzacz,nie wiem czy działa bo nie potrafię tego sprawdzac.w razie pytań dzwoń: ja pracował tam przez zimę i puł lata raz mi sie udolo zaouwil jedzenie z kfc nie doprzyjecjalao.nie wiem dlaczego

Co jaki okres czasu w HSV można ubiegać się o podwyżkę?

waski

podwyzka dopiero przy zmianie umowy badz jak jest sezon i powiesz ze chcesz sie zwolnic dadza ci max 100-150 zl brutto przyjdzie grudzien i cie wywala ...

Zabulka

Dzień dobry czy podejmujac pracę w okresie jesienno zimowym temperatura wewnątrz jest do wytrzymania?pozdrawiam

@Zabulka

dziękuje za Pani pytanie, staramy się, aby pracownicy mieli zapewnioną właściwą temperaturę przez cały rok, rzeczywiście w okresie letnim przy tak dużej ilości maszyn wtryskarek jest duszno i gorąco dlatego montujemy wówczas zraszacze, wiatraki i zapewniamy wodę wzbogaconą w elektrolity itp. obecnie w okresie jesienno - zimowym temperatura jest optymalna do pracy.

Zabulka
@kadry

Czy moglabym podejsc do państwa w czwartek w sprawie pracy,szukam od już????mieszkam w Kiełczowie?mam doswiadczenie produkcje,magazyny etc.

@Zabulka

zapraszamy :) Kiełczowska 56a,

mocny

Czy (usunięte przez administratora)dalej pracuje w Logistyce ? duza rotacja w magazynie ? sami nowi czy ostał sie ktos ze starej ekipy Jelukowa i Oratora?

Sylwia
@mocny

@mocny Na stronie internetowej HSV nie widzę, aby były prowadzone jakieś rekrutacje. Ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem tej firmy. Napisz czy się nie mylę? Czy mógłbyś napisać jeszcze coś na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Byłabym Ci bardzo wdzięczna.

Chciałem się dowiedzieć ile można u was zarobić na produkcji

Produkcja

Ludzie uciekajcie z tej firmy bo mało płacą za taką pracę. Operatorzy w innych firmach mają 4000tysięcy brutto. Praca jest na rynku, jest co przebierać żeby mieć lepiej.

Ala

Odradzam pracę. Dyrektor to zwykły (usunięte przez administratora) kompletny brak kultury . Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Nawet 2 tys nie zarobisz a zaharujesz się na śmierć. To nie praca a (usunięte przez administratora) dla niewolników.

@Ala

Zalecam ostrożność przy wystawianiu opinii gdyż niecenzuralne słowa mogą właśnie świadczyć o braku kultury.. owszem, jeżeli Pracownik nie pracuje cały miesiąc, lub ma nieobecności niepłatne jak np. urlopy bezpłatne lub zwolnienia lekarskie przy nieprzepracowaniu całego miesiąca pracy to nawet nie ma możliwości zapłacenia pracownikowi tych min 2000 zł. W komentowanej fabryce średnio pracuje ok 50 pracowników, a oferta pracy jest bardzo jasna: https://www.olx.pl/oferta/hsv-polska-sp-z-o-o-pracownik-produkcji-CID4-IDtF1lH.html

ffffffffffffffffffffffff
@Ala

nie oferta nie jest jasna nie mówicie ludzią że będą zapitalać na 3 maszynach jednocześnie jedna maszyna to jeden etat chyba że się by tylko 1 śrubkę wkręcało reszta to wyciskanie cytryny razem ze skórą czyli pracownika po 1 przy takiej pracy według kodeksu należą się dodatkowe przerwy i to nie jedna co najmniej 2 bo temperatura przekracza 30 stopni prawie nieustannie po 2 jakieś kary w umowie jak się zwolnisz i nie odpracujesz co najmniej 7 dni ściema nikt nie ma prawo cie karać ze się zwolnisz bo na przykład jest za cieżko

@ffffffffffffffffffffffff

Czy Pani pracowała poprzez jakąś agencje pracy? Przy zatrudnieniu na umowę o pracę nie ma mowy o żadnych karach za zwolnienie się itp, owszem jeżeli jest "obiecywana" premia uznaniowa a pracownik w ciągu miesiąca ma jakieś NN (nieobecności nieusprawiedliwione) czy nieobecności nagłe jak UŻ to nie powinien się spodziewać że po takim miesiącu otrzyma jakąś premie uznaniową. Ale nie ma w żadnej firmie przy żadnym zatrudnieniu o pracę kar za nieobecności. W okresie letnim od razu komunikujemy że jest duszno, niestety jest to hala produkcyjna z wtryskarkami z emisją pary wodnej w zamkniętym pomieszczeniu. Zgodnie z kodeksem pracy jeżeli temperatura przekracza 28 stopni w pomieszczeniach, pracodawca jest zobowiązany zapewnić Pracownikom dostęp do wody. Postaramy się aby dystrybutorów wody w nadchodzącym okresie letnim było jeszcze więcej. Informacja o tym jaka jest to praca wychodzi od nas na samym początku rekrutacji. Praca nie jest lekka, jest to praca fizyczna, stojąca oraz wymagająca sprawności ruchowej (kształtki odkładamy na palety). Kandydatom dajemy możliwość wejścia na halę produkcyjną przed zatrudnieniem i zobaczenia jak rzeczywiście wygląda praca realnie.

............................
@ffffffffffffffffffffffff

PITU PITU PRZERW DODATKOWYCH nie ma a się należą tylko jest 15 min a kary są np w agencji hr work force i w innych też jak słyszałam więc proszę nie kłamać bo wiem co miałam na umowie jak się zwalniałam bo było za ciężko jak nie odpracuje 7 dni to kara z tego co pamiętam około 300 zl ,a jeszcze kara za dzień jesli nie pojawisz się w pracy i nie powiadomisz odpowiednio wcześnie absurd uczciwe firmy tak nie robią zdarzy się że godzinę przed pracą komuś coś wyskoczy więc proszę nie kłamać praca fizyczna informujecie ok ale nie mówicie że będzie się robić na 3 maszynach za 3 biegać 1 maszyna to 1 etat czy ty w biurze robisz za dział hr,kadrową i księgową czegoś takiego nie ma choć dali byście radę

@............................

Jeżeli Pani była zatrudniona poprzez Pracodawcę - HR Work Force to dlaczego Pani kieruje swoje roszczenia wobec HSV Polska? Jeżeli była Pani rekrutowana przez agencję pracy to również nie może mieć Pani mieć pretensji do HSV Polska o przekazanie informacji że 1 etat to 1 maszyna. Obłożenie maszyn zależy od wielkości kształtki, od ilości pracowników na zmianie - np. jeżeli pracownik z dnia na dzień nie przyjdzie do pracy bo coś mu nagle wypadło to inni pracownicy będą musieli przejąć jego maszynę.

..............................
@Ala

TO FIRMA TAKA JAK NP HSV USTALA WARUNKI WSPÓŁPRACY NIE POŚREDNIK WIĘC NIE ŚCIEMNIAJ POŚREDNI TO TAK ZWANY SŁUP TYLKO W TEORII TWÓJ PRACODAWCA taki myk prawny i dobrze o tym wiemy a o wszystkim decyduje ich klient czyli np wy HSV ale tak jest wygodniej żadnych problemów jest na kogo zwalić żaden uczciwy pracodawca nie daje tylko 15 min przerwy i najniższej krajowej prawdy sie nie wybieli w uczciwych firmach nie ma tyle wpisów na forum

JaM
@..............................

Prawdopodobnie HSV jako klient ustala warunki, w których agencja otrzyma kasę za pośrednictwo czyli np. może ustalić, że agencja ma dostarczyc konkretna liczbę pracowników. Może również ustalić kary umowne, jeśli agencja tych warunków nie spełni. I mogą mieć gdzieś, że kilka osób wzięło UŻ czy L4 a wtedy agencja szuka haków na procowników, żeby im tk dk głowy nie przyszło

Kamil

Jakaś totalna masakra. Na zewnątrz 30 stopni, na hali 40, jeden dystrybutor z wodą do tego poza halą i 15 minut przerwy na 8 godzin pracy. Ciągły brak ludzi do pracy, dyrektor łazi po hali i drze japę, totalny psychopata. Idealne warunki jak na pracę za 2200 na rękę z premią, której nikt nigdy nie widział.

Młody
@Kamil

Szczera prawda

Kamil
@Kamil

Opinia prawie sprzed roku a nadal szczera prawda.

kadry

Dzień dobry :) Przypominam że pracownicy we Wrocławiu mają nr telefonu do HR, staram się być raz w m-cu u Was na miejscu więc przychodźcie do mnie z uwagami. Owszem stale rekrutujemy na stanowiska produkcyjne w związku ze stale rosnącą produkcją wystarczy wysłać aplikację na maila rekrutacja@hsv.pl ale dodatkowo co jakiś czas rekrutujemy do logistyki i DT wiec zachęcam serdecznie do kontaktu bezpośredniego a udzielę wszystkich informacji od razu :)

Julita

@Bezrobotny Wnioskuję, że chciałbyś podjąć współpracę z firmą HSV. Pamiętaj, iż jeśli nie uzyskałbyś tutaj odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą https://www.hsv.pl/kontakt/ Na pewno udzielą Ci informacji. Pamiętaj, żeby informować nas na bieżąco o swoich poczynaniach.

Bezrobotny

Jak wygląda praca na wózku widlowym i ile się zarabia na początku albo trochę później jako operator wózka ?

Zostaw merytoryczną opinię o HSV - Wrocław

• Jak się pracuje w HSV?

Zobacz opinie na temat firmy HSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSV