EX-Calibra

Toruń

Opinie o EX-Calibra

Pracodawca

Panie Arturze-Edwardzie, Jeśli się przyszłego pracodawcę okłamuje w kwestii swoich kompetencji, to dość naturalnym wydaje się sytuacja, że taki pracodawca raczej wcześniej niż później podziękuje za współpracę. Odwracanie kota ogonem przez zarzucanie pracodawcy braku uczciwości jest zagraniem na poziomie piaskownicy, co akurat w pana przypadku nie dziwi.

Edward

Ogólnie nie polecam. Jeśli chodzi o pracę to nic zachęcającego. Pracodawca nie do końca uczciwy.

Zostaw opinię o EX-Calibra - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EX-Calibra