PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.

Toruń

Opinie o PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.

dnog

No niby dużej rotacji nie ma @ewelek, ale jeśli wejdziesz na ich stronę internetową to możesz znaleźć ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. No ale wymagają doświadczenia w sprzedaży i w pracy z klientami w branży ogrodniczej oraz wykształcenia ogrodniczego.

ludzik

Płaci pracownikom. Co do określenia odpowiednio, to bym się kłócił, bo szkoda ludzi, którzy pracują naprawdę ciężko fizycznie za najniższą krajową w delikatnie mówiąc bardzo złej atmosferze.

zainteresowany

czy PNOS nie płaci swoim pracownikom?? chodzi mi konkretnie o PH, proszę o konkret.

KEN

Nie polecam tej firmy ani do zakupów, ani do pracy Uwaga Dostawcy!!!!!!! PNOS nie płaci!!!!!

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.