PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.
counter
2 3 9 5 1
Zibi Nowy wpis

W KRS jest informacja, że firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców w kwietniu 2008 roku

Anatol Nowy wpis

Generalnie trzeba pochwalić firmę jako dobrego pracodawcę!!

dnog

No niby dużej rotacji nie ma @ewelek, ale jeśli wejdziesz na ich stronę internetową to możesz znaleźć ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. No ale wymagają doświadczenia w sprzedaży i w pracy z klientami w branży ogrodniczej oraz wykształcenia ogrodniczego.

BOSS Nowy wpis
@dnog

Ogloszenie na PH jak rowniez inne sa na stronie www od kilku lat dla zasady

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ludzik

Płaci pracownikom. Co do określenia odpowiednio, to bym się kłócił, bo szkoda ludzi, którzy pracują naprawdę ciężko fizycznie za najniższą krajową w delikatnie mówiąc bardzo złej atmosferze.

zainteresowany

czy PNOS nie płaci swoim pracownikom?? chodzi mi konkretnie o PH, proszę o konkret.

KEN

Nie polecam tej firmy ani do zakupów, ani do pracy Uwaga Dostawcy!!!!!!! PNOS nie płaci!!!!!

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

PNOS W OŻAROWIE MAZOWIECKIM S.A.