Opinie o Wumed (Warszawski Uniwersytet Medyczny) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawski Uniwersytet Medyczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawa

siema

Jak jest w IT? Może ktoś się wypowiedziec? Jest beton, jak wszędzie indziej, jak napisali koledzy niżej? technologicznie wygląda to spoko w ofertach co wystawili

benek

Pracowałem kilka lat w WUM i miałem do czynienia z ludźmi z działu IT i wiem co mówię nie wiem jak jest teraz .

Ktos
@benek

O co chodzi z ludźmi z działu IT?

Varroc

Dzień dobry, szukają pracownika inżynieryjno-technicznego do Zakładu Biofizyki i Patofiziologii, czy warto aplikować? Na jakie zarobki można liczyć?

Jak w Warszawski Uniwersytet Medyczny wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Odradzam

Jaki awans? Niekompetentni kierownicy tępią każdego, kto wie więcej, a promują miernoty. I pociotków. I te miernoty tak trwają. Straszne miejsce do pracy. Kto ma trochę oleju w głowie, ucieka.

Lelum
@Odradzam

Każdy mądry anonimowo. Na awans możesz liczyć jak masz układy, jesteś w układzie i masz kolesiów. W administracji królują starzy wyjadacze, przeciętny Kowalski może liczyć tylko na uznanie i poklepanie po ramieniu. Panie w kadrach miłe, w płacach pomocne, choć zdarzają się i inne zakały. Awans otrzymują i głowę zadzierają

Oooo

Wygląda to następująco: 1 Donosisz na wspolpracownikow 2 Przytakujesz kierownictwu 3 Zostajesz po godzinach pracy i ćwiczysz migdałki z kierownikami To jest droga do sukcesu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warszawski Uniwersytet Medyczny na stanowisko Specjalista w Dziale Księgowości? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Czy w Warszawski Uniwersytet Medyczny jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

xc

Tak zawsze, większość z byłych pracowników wiała szybko jak się tylko dało, ze starej kadry nie ma prawie nikogo. A teraz jeszcze czyszczą, poleciało wiele osób. Stanowczo nie polecam , odradzam , traktowanie pracownika jak służbę, albo i gorzej. Praca 8 godzin- zapomnij, nadgodziny już od kilku lat, bo nieudolnie wdrażany system kadrowo-płacowo-księgowy, bo nadmiar pracy przełożony na kilku pracowników. Urlop- zapomnij, a jakby coś to wyżebrany, najlepiej mieć wygląd lichy i durnowaty to wtedy ok. Pracowałam kilka lat, szkoda, że dopiero tak późno dojrzałam do odejścia, zryli nam banie i długo człowiek dochodził do normalności. Mam wrażenie, ze na stołkach pracują uciekinierzy z wariatkowa.

Bylypracownik

W tym miejscu pracy, wszystkie problemy chowane są głęboko do szafy. W czesci administracyjnej suedza pracownicy starej daty, którzy daja przyzwolenie na nękanie nowych i młodych pracownikow. Sa oni zastraszani, a hak ktos wychodzi przed szereg nie dostaje podwyżek, ma problemy przy staraniu sie o urlop, sa robione pod jego adresem różne komentarze. Najgorsze miejsce pracy jakie można spotkać w Warszawie.

@xc

Ucieklam z tego wariatkowa kadrowo placowego, przypłaciłam terapia i lekoterapia. Wszystkie problemy sa chowane pod dywan, taaak, dobre okreslenie, ze trzeba wygladac jak sierota. Jeszcze dodam, ze nalezy uprawuac (usunięte przez administratora) i wazeliniarstwo.

Były

Tak, jeśli zaproponujeszz rozwiazanie wygodne dla kierownika %).

Były

Przepracawalam tam kilka lat, potwierdzam to (usunięte przez administratora). Zastraszanie, wyzysk, upodlenie..... Omijajcie!

NOWY

WCZORAJ ODEBRAŁEM UMOWE Z DZIAŁU KADR, NASŁUCHAŁEM SIĘ POZYTWYNYCH OPINII O PRACY NA UCZELNI. PEŁEN NADZEI NA LEPSZE JUTRO WYCHADZĄC NA KORYTARZ SŁYSZAŁEM JAK JAKIŚ (usunięte przez administratora) KRZYCZAŁ W POKOJU OBOK NA INNEGO PRACOWNIKA. PO TYM INCYDENCIE MAM MIESZANE UCZUCIA, KTO Z KIM PRACUJE, JAK SIE ZACHOWUJE WOBEC INNYCH I DLACZEGO POZWALA SIE NA TAKIE ZACHOWANIE WOBEC INNYCH PRACOWNIKÓW? CZY NORMALNY CZŁOWIEK KRZYCZY W MIEJSCU PRACY? WPISY LUDZI ZDESPEROWANYCH I (usunięte przez administratora)PRZEZ PRACODAWCĘ NIE KŁAMIĄ, LEPIEJ OSTROZNIE OBSERWOWĆ WOKÓL OTOCZENIE I NIE POZWALAC NA TAKI TERROR PSYCHICZNY.

Ozor
@NOWY

Kierownicy lekceważą zgłaszane problemy, umywaja ręce nic nie pomogą,

Patrycja

Osobiście jestem zniesmaczona. Po rozmowie rekrutacyjnej zero odzewu mimo zapewnień, że zadzwonią nawet jeśli się nie dostanę. Jak dla mnie to mało profesjonalne. Stracony czas.

@Patrycja

Przynajmniej oszczędzisz sobie zdrowia. Powodzenia w poszukiwaniu pracy.

ktoś

Podsumowując jak nie jesteś (usunięte przez administratora)lub człowiekiem z tak zawianego polecenia jesteś bardzo źle traktowany. (usunięte przez administratora) Na stanowiska takiej jak dyrektor czy kierownik chyba jeszcze nigdy nie był ogłaszany otwarty konkurs aby wyłonić najlepszego kandydata .Kierownik lub dyrektor powinien być wybrany z pośród pracowników poprzez głosowanie jeśli nie ma odpowiedniego kandydata to zatrudniony z konkursu na otwartym rynku pracy.

Witam, jakie są zarobki na stanowisku laborant jeśli chodzi o pracownika nie będącego nauczycielem akademickim?

Pani Kadrowa powinna dawno wylecieć za to, że jest objęta tajemnicą zawodową, a notorycznie przekazuje informacje osobom postronnym o tym kto ile zarabia. To jest poproatu SKANDAL! NIE polecam pracy w tym szpitalu.

Aga

taką samą opinię można wystawić dla WUM, niczym się nie różni

Justyna

To zgłoś problem a nie na forum narzekasz :P czemu nic do tej pory nie zdziałałes? Skoro to takie ważne i pilne

Jeżeli masz odrobinę mądrości to zapewniam nie jest to miejsce dla Ciebie. Gnębienie pracowników przez Panią Kadrową na porządku dziennym , kłamie , przeklina co chwile stosuje (usunięte przez administratora) przekręca fakty lata po szpitalu roznosi kłamstwa. Bardzo współczuje osobie , która przyjdzie teraz z nią pracować - ostatnia osoba jak wiele poprzednich z tą osobą poprostu nie wytrzymała psychicznie i się zwolniła. Zarząd tragiczny są znani z tego że są niszczycielami i to się sprawdza niszczą szpital. Lekarze odchodzą, pielęgniarki odchodzą ,administracja odchodzi. A jak sami nie odchodzą to ich wyrzucają biorą sobie nowych pracowników za mniejsze pieniądze. Najgorsza firma w jakiej dane było mi pracować! Tak zakłamanych ludzi nie spotkałam w swoim życiu. Marne pieniądze , (usunięte przez administratora) i zastraszanie. To co dzieje się obecnie w firmie UCZKIN powinno być zgłoszone do UWAGI.

Ta opinia nie dotyczy pracy w WUM tylko pracy w szpitalu...

Zmęczony

Od kiedy na WUM są nowe władze, jest gorzej niż było kiedykolwiek. Zwolnienia są tu na porządku dziennym, albo dostajesz papier albo jesteś zmuszany poprzez gnębienie, do złożenia wypowiedzenia. Rektor jest tylko formalnie, władze pełnią prorektorzy, w szczególności jedna Pani. Nie ma planu działania, wszystko jest improwizowane, ustalenia i wymagania ulegają notorycznym zmianom a pracownicy są ciągle dyscyplinowani mailami i "wizytami na dywaniku". Regulaminy wewnętrze nie są przestrzegane, a główny czyli Organizacyjny nie ma aktualnej wersji od roku, mimo wielu znaczących zmian. Zarządzenia nie są na bieżąco udostępniane pracownikom, by nie wiedzieli o podejmowanych działaniach. Wynagrodzenia niższe niż w Biedronce. W wielu działach nie ma kierowników, zostali zwolnieni. Presja, brak szacunku i kolesiostwo.

nierób

stanowczo Odradzam pracę w administracji WUM. W szczególności : księgowość, kadry, płace. tego nie można opisać w żadnych słowach. wyzysk, niewolnictwo i walnięte kierownictwo- niekompetentne. Główny szef powinien zastanowić się nad tym dlaczego tak dużo ludzi już odeszło z tych działów. Dodam, że nowy system pokazał tylko kompetencje kierowników i ich sposób zarządzania. Bez kierowników mogą te działy funkcjonować, ale bez pracowników już nie. Poza tym kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest.

@nierób

Popieram. Brak kompetencji w kadrach! Tam jest kolesiostwo, rodzinna instytucja, ponizanie pracownikow, ktorzy nie stosuja wazeliny i donosicielstwa. Nigdy wiecej takich miejsc pracy. PIP powinien tam wreszcie zrobic porzadek, tak samo jak i nowa dyrekcja.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Warszawski Uniwersytet Medyczny?

Ps

Zaproszenie na rozmowę, rozmowa kwalifikacyjna , brak odezwy. To w skrócie

Grażyna
@Ps

No można powiedzieć, że nawet w wielkim skrócie. @Ps, naprawdę przydałoby się więcej konkretów o tym, jak przebiega rekrutacja w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jak zrozumiałam, Ty nie nie dostałeś od nich informacji zwrotnej. A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Bylypracownik

Mówisz po rodzinie, ze szukasz pracy i jà dostajesz.

Agata

Witam, czy ta firma gwarantuje jakiekolwiek benefity ?

X men
@Agata

to chyba żart :( z benefitów - żałosna atmosfera- wręcz zakrawająca na mobbing, premie w wysokości ok 200 zł- mowa o półrocznych, owszem socjalny wart jest wspomnienia. Ale proponuje zerknąć na archiwalne ogłoszenia o pracę, rotacja jest chyba największa w Warszawie, już Biedronka wypada lepiej.

Becia
@Agata

Jak na budżetówkę to całkiem sporo... Info z ogłoszenia: -stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej, -elastyczny czas pracy, -dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego, -dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci, -systemy premiowe, -trzynastą pensję, -możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, -inne świadczenia socjalne w zakresie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Laila
@X men

Premie są motywacyjne - jak pracujesz tak masz. Pracowałam w wielu firmach i żadna nie premiowała mnie po 1000zł dwa razy w roku + kasa na każde święta, kasa za wypoczynek czy przedszkole dla dzieci... Mało?

xc
@Laila

co ty opowiadasz, premie liche, po 200 zł, socjalny- łaski nie robią, bo maja taki obowiązek. Ale poszanowanie dla twojej pracy- NĘDZA.

Zdrowy na umyśle

Nie zmuszajcie na siłę pracowników biurowych do szczepionki na covid. Każdy z osobna może założyć sprawę. Uszanujcie wybór pracowników.

Radca
@Zdrowy na umyśle

Mylisz się kolego. Chcesz pracować w WUM to musisz mieć szczepionkę. Nie pasuje to droga wolna.

Zdrowy na umysle
@Radca

Musisz to ty mieć głębokie gardło żeby dalej trzymać się swojego stanowiska. Do szczepionki nikt nie może nas zmusić i każdy ma prawo odmówić!

Agata
@Zdrowy na umysle

Możesz napisać dlaczego uważasz, że szczepionki to coś złego? Dlaczego nie chcesz się zaszczepić? Chciałabym poznać Twoje argumenty. Może dla niektórych to właśnie plus dla firmy, że oferuje możliwość zaszczepienia się. Może dzięki temu można to zrobić szybciej nie czekając tak długo na swoją kolej?

Stella

Nie zgadzam się z taką opinią bo w dzisiejszych czasach młodzi pracownicy nie planują długiej pracy w jednej firmie

Zasada jest wszędzie ta sama, stara i zawsze aktualna- firmę po rotacji poznasz!!!! Ludzie nie uciekają z dobrego miejsca pracy...

Justyna

Bardzo dziwna sytuacja. Jako firma ma bardzo dobra opinię , pracownicy bardzo narzekają ale cały czas pracują!

x
@Justyna

nic nie wiesz albo jesteś nasłana . to już upadła firma, jeszcze nie oficjalnie. CBA lub ABW miałoby co robić, w końcu to pieniądze z naszych składek zdrowotnych. Szkoda. A poza tym droga Pani dopiero od niedawna to jest rynek pracownika. Kto może ten ratuje się ucieczką.

mm
@Justyna

Niektórzy pracownicy zostają. Coraz więcej odchodzi. Odkąd odeszłam z WUM, to tylko kilka znajomych nazwisk pozostało wśród pracowników (poza kadrą zarządzającą oczywiście).

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawski Uniwersytet Medyczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawski Uniwersytet Medyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawski Uniwersytet Medyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszawski Uniwersytet Medyczny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Warszawski Uniwersytet Medyczny