Opinie o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

"Głęboko wierzymy, że najlepszą referencją dla Firmy są jej pracownicy, wartości i kultura organizacyjna, jakość produktów i wyniki biznesowe. Dlatego też przede wszystkim skupiamy się na rozwijaniu i ciągłym usprawnianiu tych obszarów."

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandoz Polska Sp. z o.o w Pruszków

p.f.

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat pracy w linii respiratory i ogólnej atmosfery oraz kierownictwa w rejonie pn-wsch. ?

@p.f.

Sporo na forum ostatnio pojawia się osób aktywnie wypowiadających się o pracy w Sandoz Polska, więc trzymam kciuki, abyś otrzymał odpowiedzi na zadane przez siebie pytania! Widzę, że jesteś poważnie zainteresowany pracą w tym miejscu - co sprawia, że bierzesz tego pracodawcę pod uwagę podczas szukania pracy?

Olo

Rynek huczy ... grupowe zwolnienia?

Aaa
@Olo

Nie ma żadnych zwolnień grupowych

Genowefa
@Aaa

Nie ma, nie ma. Tylko podobno 15 poleciało i teraz nie ma komu robić.

Yyyy
@Genowefa

Podobno 17

W rynku głośno

Co się stało że tyle zwolnień w firmie ?

Zbychu
@W rynku głośno

To w nagrodę.

Ktoś
@W rynku głośno

Kolejna afera w przekrętach sprzedażowych. Tak to jest jak daje się plany w żaden sposób nie do zrobienia, to ludzie kombinują.

Remic

Znam świeżo przyjętą osobę rekrutacja trwała max 7dni dla podtrzymania pozorów...myslalem ze w kadrach jest bardziej powazne podejscie zgodnd z mysla korporacji...ale sprzedaz ma swoje prawa.

gustaw
@Remic

Jak rekrutacja trwała 7 dni, tzn. że jest niepoważna? To jak trwa 3 miesiące, tzn. że jest bardzo poważna? Co to za absurd?

Przedstawiciel medyczny

2 etapy, kierownik i field force, potem HR.

Pytania standard. HR bardzo drazy daty z cv, jak tylko jest jakas drobba niezgodnosc przepytuje.Nawet milo.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
AM

Sandoz, czesc komercyjna (marketing/sales) - jakie opinie? Atmosfera, flota, inne świadczenia? Z góry dzięki!!

kejtxxx
@AM

podbijam pytanie :-)

Zenek

Co u was dzieje się w Płocku w PAIN`ie. Co chwila jest ogłoszenie.

@Zenek

Wątek dotyczy pracy w Sandoz Polska w Pruszkowie - wydaje mi się natomiast, że Ty piszesz zupełnie o innym miejscu. Jeśli się mylę, to proszę o poprawienie mnie. Skoro wypowiadasz się w tym wątku to rozumiem, że chciałbyś może podjąć pracę w tym miejscu, tak?

Zenek
@Agnieszka

Tak, chciałbym podjąć pracę w Pruszkowie - filia w Płocku.

L4

tak, to ta sama osoba

@L4

@L4, z jakiej perspektywy się wypowiadasz? Wygląda na to, że masz jakąś wiedzę o firmie Sandoz Polska, więc wnoszę, że byłeś lub jesteś z nią związany. Możesz podzielić się z nami swoją opinią o pracy w tym miejscu? Każda wypowiedź pochodząca od pracownika firmy jest niezwykle cenna na forum.

Do Agnieszka

Nie pracowałem w firmie Sandoz, odnoszę się jedynie do obszernej wypowiedzi kogoś kto tam pracował (wypowiedź ponizej) W związku z tą wypowiedzią pytam czy osoba podana niżej A.Ż to ta która teraz jest w Accordzie . Nie widzę tu żadnego łamania regulaminu

Agnieszka

@cfdgrf, piszesz, że pracowałeś w Sandoz Polska, ale z dalszej części Twojej wypowiedzi wynika, że nie jesteś już związany z tą firmą. Czy takie sytuacje, o których wspominasz, często mają miejsce w pracy - może warto porozmawiać z kimś w firmie na ten temat? Rozumiem, że możesz mieć jakieś złe doświadczenia, ale prosiłabym Cię jednak o nie używanie imion, nazwisk czy inicjałów konkretnych osób trzecich.

Agnieszka

@PM, rozumiem, że skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Sandoz Polska, to pracujesz w tym miejscu. Jestem ciekawa, jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy? Polecasz aplikować do pracy w firmie? Uzasadnij także proszę swoje zdanie - z pewnością będzie istotne dla osób szukających informacji o firmie.

Agnieszka

@Jovi, a czy mogę zapytać, czym się zajmowałaś w Sandoz Polska. Jestem ciekawa też, czemu masz takie, a nie inne zdanie na temat pracy w tym miejscu. Długo byłaś związana z firmą? Czy na forum znajdą się też inne osoby, które pracowały bądź też pracują aktualnie w Sandoz Polska z Pruszkowa? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy?

Agnieszka

@Amoksiklav, to raczej nie jest miejsce do dzielenia się tego typu informacjami na temat konkretnych osób w firmie - jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to może warto to komuś zgłosić u pracodawcy? @Do amoksiklav, a czy Ty piszesz z perspektywy obecnego lub byłego pracownika firmy, czy nie jesteś w żaden sposób z nią związany? Przypominam, że na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców.

Agnieszka

@Michal, i jak, zdecydujesz się na podjęcie pracy w Sandoz Polska? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił i wysłać CV. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Jestem ciekawa jak wygląda proces rekrutacyjny w tym miejscu.

Michal

Zweryfikowałem że kierownik na południe ten sam : / Może ktoś się wypowie jak wygląda teraz praca w Otc?

Do Michal
@Michal

No niestety ten sam ; )

Michal

Hejka Czy coś się zmieniło od tego wpisu? Liero na południe chyba ten sam ? Pablo 11.02.2015 19:40 Pracowałem w Sandoz Otc ponad 4 lata, to co się dzieje w tym dziale to dno i wodorosty.Pan dyrektor T.B. rządzi jak Car, mając mierne pojęcie i jeszcze mniejsze doświadczenie o rynku Otc. Pani FF A. Ż. oczekuje bezwarunkowego posłuszeństwa i 24 godzinnej dyspozycyjności od kierowników regionalnych. Kierownicy regionalni mając nóż na gardle i zero kompetencji, w sposób chamski i czasami wręcz rynsztokowy postępują ze swoimi podwładnymi. Tutaj w szczególności wyróżnia się dwóch Panów: Pan Artur G."jak ci nie pasuje to wyp..... " i Pan Krzysztof C. " ja wiem że masz duży kredyt i musisz zapier... żeby go spłacać ". Takich przykładów można by podać wiele. Polecam wszystkim tym którzy nie mają rodzin,zainteresowań i 24h lubią spędzać w pracy.

Joanna
@Michal

To kurcze no to niezła chamówa , dno i brak szacunku , jeśli to prawda to dziękuję za taką pracę

Agnieszka

@Michal, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Sandoz Polska, tak? Wpis, do którego się odwołujesz, pochodzi sprzed 3,5 roku - przez ten czas wiele mogło ulec zmianie w firmie. Aplikowałeś już do pracy w Sandoz Polska? Czy ktoś z Was chciałby się podzielić swoją opinią na temat pracy w Sandoz Polska w Pruszkowie? Zachęcam!

Agnieszka

Przypominam osobom wypowiadającym się poniżej, że ten wątek służy wymianie opinii na temat pracy w Sandoz Polska w Pruszkowie. Czy znajdą się osoby, które chciałyby wypowiedzieć się na ten temat? Gorąco zachęcam! Każda Wasza opinia może być bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Kana

Czy moze ktos sie wypowiedzieć na temat lini kardiologicznej w Kędzierzynie-Koźlu? Mianowicie jaki kierownik jak ktoś zna , czy leki sa dobrze idbierane przez lekarzy , wszystko co może mi podjąć decyzję. Dzięki z góry za pomoc .

@Kana

nie polecam, kierowniczka tragedia !

Kana
@anonymous

Proszę napisz coś więcej . Będę bardzo wdzięczna !

Abercomber
@anonymous

Tez mam iść na rozmowę, z tego co wiem są 3 linie kardiologi, to ma je wszystkie ten jeden kierownik, czy jest szansa trafić na ok kierownika

Agnieszka

@Kana, rozumiem, że chcesz dowiedzieć się jakichś konkretów o interesującym Cię stanowisku, ale przypominam, że ten wątek dotyczy pracy w Sandoz Polska w Pruszkowie. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Sandoz Polska? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu - każda Wasza wypowiedź będzie z pewnością cenna dla osób zastanawiających się nad pracą w Sandoz Polska.

Agnieszka

@Jureczek, o czym dokładnie mówisz? Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem firmy Sandoz Polska, tak? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Sandoz Polska? Czy polecacie aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o Sandoz Polska Sp. z o.o - Pruszków

• Jak się pracuje w Sandoz Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Sandoz Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandoz Polska Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Sandoz Polska Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandoz Polska Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 135 ocen.

Sandoz Polska Sp. z o.o