Yc Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Yc Sp. z o.o.

Patrycja

@Poinformowany - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Yc Sp. z o.o.? Czy rekrutacja na stanowisko Office Managera jest nadal aktualna? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

mila

to teraz przyjacielu jednak chyba o kil;ka więdcej bo widziałam że były rekrutacje w w czerwcu i w maju na przykładowo accountant managerów i grafików kreatywnych DTP, ale to już chyba są tematy zamiknięte

Poinformowany

Firma ma teraz siedzibę w Katowicach na ul. Ceglanej 4, jest agencją reklamową i zatrudnia 21 osób.

Opowiedz o firmie Yc Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele karier jest w Twoich rękach.

Zostaw opinię o Yc Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yc Sp. z o.o.