Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Dix

Ma gówniarz szczęście i tyle.. Kolega boss i nic mu nie zrobią układ idealny. Ale JPN już zostało on tym fakcie poinformowane

Alamakota
@Dix

Problem w tym, że teraz decyzje podejmowane są w USA.

@Alamakota

Nie wiem, ale się wypowiem.

@Alamakota

Gdzie by nie były ale trzeba informować gdyż lata pracy jest niszczone brakiem kompetencji dyr

Dixi
@Norgren

Pisać tym razem do USA niech się obudzą, za chwilę nic z tej firmy nie zostanie

Bzzzyk

Gadamy ale ciągle czerwony, albo ma ciśnienie albo pije małpki. Następnym razem zadzwonie na pol

Gufi

Ma problem sam że sobą, pomyslu brak na biznes, jego pomagier słaby chłopak a wyniki w dół. Oj chyba skonczy karierę... Szybko

Bzzz
@Gufi

Mega szybko

Oli
@Bzzz

Jak slysze te ich pomysły Skąd oni się wzięli

Byku
@Oli

Gościu na ściemniał iż ma pomysły i certyfikaty lesz fabryka uszczelek to nie producent pneumatyki

Majki

Myślę że na wiosnę go nie będzie z nami Hurrra

Wsiok

Odkąd mój szef awansował, myśli że jest bossem u już się zastanawia jak wyeliminować handlowego. Teraz zamiast pracy szuka haka

Masiii
@Wsiok

Łysi tak mają, zamiast się cieszyć z awansu i zająć się praca, myślą jak tu kogoś wygryźć i wspinać się dalej. Nowy jest mlody ale może w porę się zorientuje co tu sie świeci.

Bzzzyk
@Masiii

Macieje tak mają , zawsze nie zadowolony. Wystarczy zapytać pracowników co sądzą o szefie i wszystko jasne. Trzeba chlopaka awansować może wtedy zabierze się do pracy. Znam go lata tak więc wiem co mówię.

Zauroczony

Widzicie. W SMC niedoceniany od tylu lat. Zwolnili i od razu dostał nowe stanowisko Sales Managera w dużej firmie spoza branży !. Brawo kotek. Brawo. ! CV z SMC to bardzo dobry podkład ściemniający w rozwoju kariery zawodowej :)

Maxii
@Zauroczony

Dostał bo jest bardzo dobrym specjalista

Walis
@Zauroczony

A kto teraz został.. ??Wszystkich po zwalniał Też już pracują u konkurencji

@Zauroczony

Każdy że zwolnionych pracę dostał lub dostanie na smc kariera się nie kończy. Konkurencja się cieszy bo ma info z rynku co się wyrabia.... Spadki spadki ect

@Norgren

Zwolnił dyr, kierowników teraz Kam polecieli, co dalej??? Straszna mi reorganizacja zwolnić doswiadczona kadrę. Jedyne co na plus to aktywność na ln hehe zenuaaa

Ciekawski
@Norgren

Który kier kolejny na liście do wylotu?

@Ciekawski

Czas na regiony.... Plus kamy cdn

Dji

Nic nie robić brać kasę

Masi
@Dji

Teraz najważniejszy jest ln i życzenia Sprzedaż zeszła na drugie tory

Szczęśliwiec...

Wreszcie po wielu latach ciężkiej pracy nic ale to nic nie muszę robić... Dziękuję za nową jakość i wybitnie innowacyjną strategię...

Klakier
@Szczęśliwiec...

Jaki generał taka strategia.... Festo się wzmacnia a u nas zwolnienia i ludzie odchodzą.. Czyżby nowy przywódca się nie sprawdza??? Gmmm

Dji
@Szczęśliwiec...

Też nic nie robię hehe

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Karol

Tak czytam te wszystkie komentarze tutaj, i zastanawiam się,czy to nastoletnie dzieci pracowników tej firmy dorwały się do komputerów rodziców;czy też to niedojrzali jej pracownicy tak piszą? Przyznam ,ze poziom merytoryczny tych wpisów sięga dna intelektualnego i merytorycznego.

tiaa
@Karol

Zgadzam się z tym,że większość komentarzy ciężko się czyta ze względu na braki w interpunkcji i składni zdania , natomiast moim zdaniem prawdziwym dnem jest to całe 'menadżerstwo' w SMC. Tyle miesięcy się naradzać , myśleć i wydusić z siebie takiego (usunięte przez administratora) Już niedługo impreza integracyjna...przyda się ;) ciekawe tylko ile osób pojedzie.

Ardi
@Karol

Tak tak (usunięte przez administratora)...za to Ty pomogłeś szefowi i koledze z pokoju merytorycznie w odejściu z pracy. A czytasz bo Ci wstyd...

Aldi
@Ardi

(usunięte przez administratora)sprzedał wszystkich, sprzeda i siebie... Teraz chodząc korytarzem szuka kolegów... Ale wszyscy dobrze wiedzą co zrobił... (usunięte przez administratora)

Aldi
@tiaa

No niestety jeszcze kilka osób nie dojedzie, władza krąży i rozdaje papier. A co ta władza robi.... Spadki, spadki, koszty za niedługo nie będzie na papier w toalecie. Tak więc droga Austriio jak to czytasz a wiemy że tak to prosimy o pomoc bo pomysłu na biznes niestety Ci panowie nie mają!!!!!

Maksi

Stacja albo tesco z jego pomysłami

Allo

Mialo być spłaszczenie struktur... (usunięte przez administratora) Będąc szarym pracownikiem i patrząc na to chłodnym okiem z dystansem zastanawiam się jakim kluczem kieruje się (usunięte przez administratora)wybierając nietrafione osoby bez pomysłu na wysokie stanowiska (usunięte przez administratora) Może ktoś mi podpowie...? Bo rozmawiając z kolegami z pracy sami się zastanawiamy?? Hmmm

Gorol
@Allo

Niby zwykła hurtownia części z dyrekcją w Austri,a struktura organizacyjna jak w Orlenie.Prezesi,dyrektorzy,liderzy,kierownicy,starsi i młodsi specjaliści,KAM .... W cv potem to fajnie wygląda,ale jaką ma to realna wartość wszyscy wiemy.

@Gorol

Dla mnie zwykłego handlowca przerost formy nad treścią.... Kierownicy chodzą dumni, dyr rządzą AC jaki był (usunięte przez administratora) od lat taki jest. Miały być zmiany na lepsze... A tylko lepsze samochody sobie zamówili. Masakra

Dj

Coraz gorzej jest to prawda, ludzie w biurach się mijają tylko strach im pozostał

@Dj

Czy strach to, czy przemyślenia z twarzy biją ? Zaprawdę, powiadam Ci, kierownicy Cię nie zabiją Mijają Cię ludzie , zamyśleni, zapracowani Smutek z nich bije, że pracują z szumowinami

Bolec
@Jenisław

W tej Pile to sami poeci się rodzą

Wszystkie posty zostały zgłoszone do administratora strony i odpowiednich służb.

Tvn

Widzę że koledzy komentują, chcemy opisać ta cała sytuację i wysłać pismo do JPN. Co tu e się wyprawia. Szczegóły uzgodnimy na oddziałach.

Myslo
@Tvn

Też o tym myślimy..

Tvn

Po naradzie. A jak. Inne regiony???

@Tvn

Kolejni fachowcy zwolnieni z wieloletnim doświadczeniem, dobra mamy polityke strachu....

Jlo

Takie oszczędności robi, zwalnia tych co mało zarabiają i bierze swoich za dużo kasę

Zdziwiona
@Jlo

to mieliście takich ?

Pepe

Zawsze tak było że nic nie robili tylko na fajkach narady robili...i zwolnili współpracą z AT wszystkich szefów...

@Pepe

Nowy zobaczy co to za team, każdemu co. Doradzali, pomagali to już nie pracuje... A donosy do At to codzienność

Kuku

No tak ostatnio więcej kolegów się sprzedaje od zaworów i siłowników... hehe

Blondi

Jak to jest liderzy jeżdżą superb, jeden z kierownikow RS, a mój szef octavia. Tak go to boli że się wyzywa na nas

Laki

Te auta im się po prostu należały... (usunięte przez administratora)

Zimniutki

Ale jaja :) czyżby cieplutki był na wylocie ??? Pewnie zaraz bedzie na półrocznym L4

Mati
@Zimniutki

Zaraz wszyscy będziecie na l4, p r żyć tych rządach....

Mati

Pozatym nie będzie już kierowników

Automatyk

Popieram. 10 lat w firmie i każdego roku sukces.Doskonały strateg,handlowiec,przyjaciel i lider. Szacunek wśród klientów i współpracowników. Chciałbym go za szefa,szczerze.

Vasil

Jak tam wyniki w tym roku? Jest ktoś ponad planem czy jak zwykle?

Jenisław

Podpisujesz się jako pracownik... To mówi wiele, o Tobie. Rekrutacja wewnętrzna to częsty sposób na awans, Ciebie nie brali pod uwagę - to mówi wiele o Tobie. To czego Twoje wpisy nie mówią o Tobie, to ile masz twarzy, minimum dwie. Dlatego księżniczko popraw koronę i zap..... racuj na swoją pensję.

No ja

O widze,ze teleszkola opuszczana była Pentelka .... boze ty mój

No ja

:))) trafne. Gdy brakło sniegu uzywał błota z hald

Nicki
@No ja

Boże ? Poziom wymiany tekstów zszedł poniżej rynsztoka, dla wielu środowisko naturalne. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej

Ali
@Nicki

I gdzie dojedzie?? Jak tu nie ma. Pomyslu

Cut

A nic się nie dzieje, ludzie odchodzą... Czyli źle się dzieje... Żadnych decyzji strategicznych. Ludzie niezadowoleni itd. Dyr ważny siedzi i. Myśli że covid go uratuje

Oni

Bla bla bla zazdrosny frajerku...nie wypowiadaj się za śląsk słoiku kielecki czy inny rzeszowski. To byli, są bardzo normalni ludzie na których zawsze można liczyć. Twój styl PiSowni świadczy o obecnym poziomie w naszych szeregach. Staraj się kolego poprawić...

Ono
@Oni

A mnie tu raczej tą tlenioną fałszywą trąca z pyrowa

Big
@Oni

Dobrze gadasz , sami fachowcy zostali

jD

@dj Napiszszsze i ja. Szo prawda niewiele mam do napiszania ale szprobuje, bo tak. Szkoro prezes to sztuczne sztanowiszko to mosze szlikfidowac wszystkie sztanowiska od kierownika w gore , itak w gore az do JP. Czy japonski zarzad to klepnie ? Kogo klepnie pierwej ?

Szary Pracownik

Wam wszystkim to żal tyłek ściska, brać się do roboty, albo zmienić pracę, zamiast tracić czas i energię na wylewanie żółci w internecie.

Dyr
@Szary Pracownik

Dyr młody się uaktywnił.. A masz pomysł?? Bo nic się nie dzieje

Ali

Trzeba pisać aż at się p r xe straszy że dotrze i fo do JP co się dzieje. Ludzie się zwalniają a koledzy rzadza

Dyr
@Ali

Już kilka osób napisało i cisza... Angelo nic nie działa. Biedny piotr nie wie o zdrajcach i kapusi ach

Nooooo

Ma okazje bierze, bierz i ty miernoto. Nikt nie proponuje ?

Nicki

plotka żeby zobaczyć kto wynosi informacje ? I jaka mężność, I jaka głupota z ciebie tryska. zaczyna palić i swędzieć około siedziska zaczynam się bać strachu coraz więcej serce dudni, łopoce i męczy czy serce wytrzyma czy nie puszczą zwieracze niby nic / drobny wpis / a puls do 200 skacze bo zwolnią, bo nie zwolnią cisza wokół bo sie dowiedzieli kret jest blisko, wygrzebał sie po niedzieli

Ggg
@Nooooo

Nie denerwuj się kas...

Gggg
@Nicki

Nudzi się w robocie

Pytek

Aż tak boli, że ktoś może mieć lepiej ? Dokąd zmierza ten świat ?

Lovvvee

Hahha, a jak był to siedziała tylko w biurze. Mogła pokazać ta niekompetencję a nie głupie uśmiechy

Cześć. Chciałbym aplikować na stanowisko inzyniera sprzedażowego na obszarze Wlkp.Czy może mi ktoś powiedzieć jaka faktycznie atmosfera panuje obecnie w tym biurze regionalnym,bo czytam ostatnie wpisy tutaj i jestem trochę przerazony. Czy dyrektor oddziału jest ok,czy bardzo cisną na wyniki ,czy covid nie blokuje wizyt u klientow.? Rozumiem,ze auto slużbowe musi być. Można wiedzieć jakiej marki i klasy? Zarobki pewnie na poziomie 6-8 tys jak w innych firmach tej klasy. Prosilbym o potwierdzenie,jesli tsk. Z góry dzięki za info.

...
@Adam

Przerażenie to naturalna reakcja

Slawo
@...

Daj sobie spokój z ta firma

Wro
@Slawo

Też tak myślę.. Firma idzie ku zagładzie.. Tylko mi bing i zwolnienia

@Adam

8-10 tys

Clear

Wiesz, czy zgadujesz ?

@Clear

Chyba kam

Dyrkk

Łysy sprzedał kolegów z biura i sam teraz siedzi.. I kmini, at uratuje czy nie

Abc
@Dyrkk

Tyle lat donosił to go zostawia

Byk
@Dyrkk

Dojadą go i sam się zwolni, pomysłu chłopak nie ma, rafi II go dojedzie, dyr go nie słucha. To nie czasy że pliki narobił i udawał szefa

Big

Podobno ma tyle pomysłów że włosy mu rosną hhhheee

@Big

Robi telekonferencja które i tak nic nie wnoszą, taka korporacyjna ściema

Clear

Wnoszą czy nie wnoszą ?

Cleaner
@Clear

Chyba wnoszą. 3x tak. Już wniosły.

@Cleaner

Bidny łysy jadą po nim.. Śmiech na ssali

Ciekawym

Za jaką kasę ? Tylko z ciekawości.

Lovvve

Damy mu szanse bo ci mamy zrobić... Robimy co. Możemy a głupoty lewym. Uchem wchodzą prawym wychodzą, wszytskich nas nie zwilni

@Ciekawym

Dokładnie bo nie mogę napisać bo to tajemnica. Napisz a ja ci odpisze ile więcej lub mniej

Cleaner

Bez kozery powiem 50k.

@Cleaner

Przesada hhe

Forward

Po pierwsze, po co tak plotkować? Po drugie, to, że możecie zachować anonimowość i nie podawać swojego imienia i nazwiska w komentarzach nie uprawnia was do oczerniania ludzi, bycia wobec nich nieuprzejmymi i zwyczajnie wrednymi. Po trzecie, boją się ci, którzy mają powody do strachu, a innym nic do tego. A po czwarte, ortografia, interpunkcja oraz stylistyka świadczą o osobie, która się wypowiada. To ogólne przemyślenia z wizyty na gowork SMC.

Forward

Myślę, że możesz zgadywać dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa