Opinie o Beninca Polonia Sp. z o.o. w Czosnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Beninca Polonia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Beninca Polonia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beninca Polonia Sp. z o.o. w Czosnów

Jakie godziny pracy obowiązują w Beninca Polonia Sp. z o.o.?

Kris Nowy wpis

Witam. Widziałem ogłoszenie na przedstawiciela handlowego na trzy województwa . Czy może ktoś napisać w temacie dostępnych narzędzi pracy? Jakiej klasy jest auta?

Tomasz Skrobich

Byłem pracownikiem Beninca w latach 2013-2015 jako handlowiec. Pracę jak i warunki pracy bardzo sobie ceniłem. Współpraca na wszystkich płaszczyznach bardzo sprawna. Zrezygnowałem z pracy z przyczyn osobistych.

xXx Nowy wpis
@Tomasz Skrobich

Jak jest się po rodzinie z dyrektorem to nie ma się co dziwić :) Bardzo wiarygodna opinia

Ja Nowy wpis

Czy ktoś z firmy Gowork jest zainteresowany rozmowa kwalifikacyjną w innej firmie ? Z czego to zainteresowanie wynika ?Mhmm Ciekawość piewszy stopień do piekła ????. Polecamy interesować się swoimi sprawami.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Beninca Polonia Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Podobno zwolnił się u Was przedstawiciel z północy, warto składać papiery? Powiedźcie czy szanuje się pracownika, praca jest stabilna czy raczej duża rotacja, czy atmosfera jest dobra i czy kryteria wynagrodzenia i premii są jasne, jak z wykorzystaniem auta do celów prywatnych?

Nie polecam
@Zainteresowany

1. Nie. Nie szanuje się 2. Rotacja bardzo duża. Najszybsi odchodzą po nieprzepracowanym miesiącu a najwytrwalsi pracują do 2 lat 3. dobra atmosfera tylko pomiędzy pracownikami. Z dyrekcją tragiczna. Nie dba się o budowanie dobrej atmosfery czy pozytywnych relacji 4. Kryteria niejasne, ogólnie słabo 5. GPS w aucie. w piątek po pracy wysyłasz do dyrektora sms ze zdjęciem stanu licznika i w poniedziałek rano to samo. Sporadycznie przez weekend możesz zrobić do 40 km wśród pracowników krąży anegdota. Czym jest niemożliwe??? Znajdź jednego byłego pracownika Beninca Polonia, który pozytywnie wypowie się o pracy tutaj.

Andrzej Pawluk
@Nie polecam

Dzień dobry, Nazywam się Andrzej Pawluk i jestem Dyrektorem Naczelnym firmy Beninca Polonia. Wywołany do tablicy odniosę się do powyższej opinii: Nie sądziłem, że po ponad 16 latach działalności prowadzonej zawsze w trosce o pracownika i dystrybutora znajdzie się hejter (bo tak należy nazwać osobę rzucającą oskarżenie i ukrywającą się pod Nickiem). Panie Arturze – czemu się pan ukrywa? Może dlatego, że wypisane przez pana zarzuty nie mają pokrycia?! No więc w firmie Beninca Polonia, nie licząc mojej osoby (pracuje od początku) są pracownicy pracujący 14lat – dział handlowy, 12lat – dział techniczny, 11lat – dział obsługi klienta, pozostali pracownicy pracują ponad 4 lata, no chyba, że mowa o nowych, którzy jeszcze nie mają takiego stażu w firmie. Ocena atmosfery w pracy nie jest po mojej stronie, ale biorąc pod uwagę staż większości pracowników to odpowiedź jest oczywista. Relacje między pracownikami również oceniam za nienaganne i w dużej mierze są wynikiem dobrej atmosfery tworzonej przez zarząd firmy. Pozostałe zarzuty jak i cały wpis uważam za abstrakcyjny. Kryteria bardzo przejrzyste – na wszystkie Pan Artur się zgodził – pracował ponad dwa lata i tylko wygórowane żądania bez pokrycia spowodowały, że umowa nie została przedłużona. Pytanie z mojej strony, jak to powinno wyglądać? Czy pracodawca powinien za wszelką cenę: 1. Zatrudniać (przedłużać umowę) pracownikowi niekompetentnemu – który pracując ponad 2 lata w firmie nie zna produktów i asortymentu, który sprzedaje? 2. Nie weryfikować jego podejścia do pracy? 3. Akceptować chamskie odzywki, zachowanie i żądania bez pokrycia? 4. Akceptować pracownika, który załatwia szereg prywatnych spraw w godzinach pracy Itd… Pytanie do właścicieli portalu gowork.pl – czy uważacie Państwo, że forma i sposób w jakiej byli pracownicy opluwają swoich pracodawców jest rzetelny? Dlaczego wymogiem nadrzędnym nie jest podanie swoich danych osobowych? Dlaczego każdy może bezpodstawnie napisać co chce i w jaki sposób jest to weryfikowane? Nikt od Państwa nie zadzwonił do mnie przed publikacją tego wpisu i nie dopytał, czy prawdą jest to co zostało napisane – gwarantuję państwu, że po mojej opinii na temat tego pana nie zamieścilibyście tego wpisu. Mało tego – na pewno nie chcielibyście zatrudnić takiego Pana ani żadnej osoby o podobnym sposobie zachowania i z tak wysokim poziomem bezczelności i (usunięte przez administratora) Bardzo źle się czuję musząc uczestniczyć w tego typu dyskusji, ale portal gowork.pl uważa, że uczciwy pracodawca powinien bronić się przed nieprawdziwymi oszczerstwami wypisywanymi przez ukrywającego się i sfrustrowanego hejtera. PRACODAWCO – przestrzegam przed przedstawicielem handlowym piszącym ten post – jego zachowanie to swoisty mobbing pracownika na pracodawcy – poproście o referencje jego poprzednich pracodawców. Zainteresowanych pracą w firmie zachęcam do odwiedzin, poznania pracowników, struktury firmy – z chęcią opowiem o wszystkich szczegółach. Mój mail do kontaktu: andrzej.pawluk@beninca.pl W wyrazami szacunku Andrzej Pawluk Dyrektor Naczelny Beninca Polonia Sp. z o.o.

Artur
@Andrzej Pawluk

Szanowny Panie Andrzeju! . Zupełnie nie wiem dlaczego bezpodstawnie i publicznie posądza Pan mnie o powyższą opinię. Nie kojarzę w historii filii żadnego "przedstawiciela handlowego" o imieniu Artur więc domniemam, że pisał Pan o mnie. I pozostawałbym pewnie długo w nieświadomości ale tylko dzięki życzliwości współpracowników z byłej już dla mnie firmy Beninca Polonia, którzy to też nie dawali wiary w powyższe słowa dowiedziałem się o Pana wpisie. . Zarzuca Pan mi tu wiele, ale przez cały okres pracy nie miał Pan żadnych zastrzeżeń, nigdy Pan ich nie przedstawił, wręcz przeciwnie – zalecał Pan pozostałym handlowcom branie ze mnie przykładu! . Pisze Pan, że to tylko moje wygórowane żądania spowodowały, że umowa nie została przedłużona. Tyle, że ja ich Panu nie podałem, a jedynie przedstawiłem znacznie lepsze warunki, które zaproponował mi nowy pracodawca! . Ponadto przestrzega Pan wszystkich potencjalnych pracodawców i zapewnia, że po Pana opinii nie chcieliby mnie zatrudnić i pewnie też dlatego, kiedy poinformowałem Pana że odchodzę, przez pół godziny próbował Pan mnie przekonać do pozostania w firmie proponując m.in. za przedłużenie umowy o pracę extra premię za miniony 2019 rok! . Tak też się składa, że mój nowy pracodawca, jest zarazem byłym pracodawcą, zna mnie znacznie dłużej niż Pan, przepracowałem dla niego wcześniej 5 lat i to on zaproponował mi powrót do firmy. . Doszukuje się Pan po mojej stronie flustracji? FLUSTRACJA (łac. frustratio - zawód, udaremnienie) – zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. Naprawdę? . Mimo wszystko życzę Panu dużo zdrowia!

Agnieszka Paluch Beninca
@Artur

A to jednak pan Artur te opinie najpierw anonimowo a teraz jedynie pod imieniem napisał, bingo:) uderz w stół ... po łacinie ? Każdy może sprawdzić w internecie:) nie mam innych za idiotów. Wyjątkowo przykre to wszystko, ta sytuacja niewyobrażalnie krzywdząca organizacje w której pracuje od 14 lat, ten portal i te wpisy zdradzające z wybujałym ego (lac.?- net) autora ale mam nadzieje, ze wkrótce nikt nigdzie nie będzie mógł bezkarnie zamieszczać hejterskich wpisów. Najgorsza strona internetu. Mam nadzieje, ze ten wpis nie zostanie usunięty, bo inne na FB firmy gowork, które zamieściłam zostały usunięte. A na koniec 16 lat funkcjonowania firmy i tylko 1 jeden taki ‚przypadek’ cóż kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mamy to za sobą.

Pawel
@Nie polecam

Niestety anonimowe wpisy się nie liczą. Też prowadzę firmę i wypowiadam wojnę gowork. Będę pisał te komentarze wszędzie pod hejtami byłych pracowników, którzy najwyraźniej nie mają nawet odwagi się podpisać. A portal na to pozwala.

Agnieszka Paluch
@Pawel

Portal z tego żyje (hejtu) i jeszcze przypisuje sobie cynicznie misje polepszania warunków pracy i obrony pracowników!

Opificem

Salvete, ad Latinam amantes. Quicquid scribis sonos sapiens. Crescit et ego

Pracownik Beninca Polonia

W jakim celu portal podbija tego typu dyskusje ? W celach zarobkowych. Nie w trosce o potencjalnych Pracowników. Mam nadzieje, ze nikt trzeźwo myślący i znający zasady działania tego typu portalu plotkarskiego nie wierzy, ze jest to prawdziwy wpis, potencjalnego zainteresowanego. Niech wlasciciele gowork sprawdza opinie o sobie i opinie o swoich działalnościach.

Pracownik gowork

A jaki socjal i pensje oferuje gowork ? Nie napiszą Państwo ? Nie czyżby cenzura ? ????

Zostaw merytoryczną opinię o Beninca Polonia Sp. z o.o. - Czosnów

• Jak się pracuje w Beninca Polonia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beninca Polonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Beninca Polonia Sp. z o.o.
  • Holenderska 1
    05-152 Czosnów
  • NIP: 5342250748 REGON: 411539264 KRS: 0000194013

Beninca Polonia Sp. z o.o.