Opinie o Attic Sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Attic Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Attic Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Attic Sp. z o.o w Kraków

Rudolf

Błagam....Jeśli jesteś pracownikiem tego przybytku to pisz inteligentnie albo nie pisz wcale. Jaka firma jest to widać po komentarzach, przepracowałem tam 3 lata i mogę powiedzieć z czystym sumieniem NIE. Nie dla obłudy szefostwa, NIE dla korporacyjnego obłędu, NIE dla najwyższych w Krakowie cen, NIE dla miernych pensji, NIE dla cwaniactwa.

były bezrobotny

Osobom idącym na rozmowę radziłbym trzymać język za zębami. Byłem kilka razy na rozmowie kwalifikacyjnej, po której czułem, że jedynym celem tej rozmowy jest zdobycie wiedzy jak funkcjonują inne składy i jakie rabaty dają klientom. Dlatego też jest taka duża ilość ogłoszeń o pracę z tej firmy. Jak widzę ich stronę internetową to widzę że firma ta skopiowała obce wzory i pomysły na działalność.

tomek

To że rzadko pracownicy tutaj piszą ja bym interpretował bardziej na plus, bo raczej jak dzieje się coś złego to wszyscy tylko szukają miejsca w który mogliby ponarzekać, a tak skoro nikt tu nie narzeka, to można wnioskować że Attic materiałach budowlanych dzieje się dobrze. Oni na rynku są już od 20 lat więc jest to firma ze stażem i doświadczeniem

lisek zielony wąsik

niem wiem też co myśleć o tym że pracownicy tak rzadko piszą tutaj komentarze. w takim razie czy ktoś może mi udzielić jakichś konmkretnych informacji o tym co się dzieje aktualnie w firmie Attic Sp. z o.o? bo myslałem nam zatrudnieniem się u nich. w sensie czy jest szansa na stabilne zatrudnienie i dobrą kaskę?

Firma Attic Sp. z o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
to ja

A ja też byłem ostatnio na rozmowie i nie tak strasznie w tej firmie jak piszą poniżej. Powiedziałbym nawet że pozytywnie. Może mi się uda i sprawdzę czy socjal tak bogaty jak deklarują :)

darek

Zgłosiłem moją aplikację do tej firmy na stanowisko specjalista ds. zaopatrzenia. Z opinii o tej firmie wynika że to zły wybór. Proszę o opinę w tej sprawie nick: PHCB

Nexxuss

Ja z kolei mam zupełnie odmienne wnioski po rozmowach w tej firmie. Problemu z zaakceptowaniem wynagrodzenia nie było i odezwano się po rozmowie, a więc 2 takie sytuacje i skrajne wnioski.

x-men

Witam, Byłbym wdzięczny za świeże opinie na temat firmy "ATTIC" zobaczyłem pojawiło się ogłoszenie na PH ale bije się z myślami czy wysłać swoje CV czy nie. Chciałbym zapytać kogoś kto pracuje lub pracował ale w ostatnim czasie o warunki pracy min: -jaka u nich jest podstawa na tym stanowisku -codzienne sprawozdania z pracy -jakie auto dają i czy z gps? -ogólna atmosfera w firmie -ewentualny rejon działania -jakie warunki premiowe. Proszę o odpowiedź bo jak wspomniałem nie wiem czy się pakować. Dodam, że już mam około 10 lat doświadczenia w handlu budowlanką.

gura doskonale sobie zdaje sprawe z tego co sie dzieje.. bo ryba psuje się od głowy. prezesi i dyr sami wiedzą co sie dzieje i daja zly przyklad. fatalnie sie tam pracuje, megazle.

www

Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz i chcesz dobrą prace to daruj sobie bo szkoda czasu.

aaa

Witam Proszę o info czego można się spodziewać od stanowiska Doradcy Technicznego? Zastanawiam się czy jechać na rozmowę. Dziękuję

To prawda, rotacja jest ogromna. Cześć osób wylatuje, ale cześć zwalnia się sama nie wytrzymując bardzo napiętej i nieprzyjemnej atmosfery. Pracowałem tam kilka lat temu i w tej chwili pozostało już bardzo mało osób ze "starych" pracowników. (usunięte przez administratora) A szkoda, bo firma ma potencjał i mogłaby uchodzić za dobrego pracodawce. Ale niestety sama zapracowała na taki wizerunek jaki ma.

Witam,nie będę się rozpisywał...Jedno słowo MASAKRA!

ZajYeahbunny

Pytanie do byłych i obecnych pracowników. Jak wygląda praca, atmosfera, wynagrodzenia, obowiązki podejście przełożonych do pracownika? Pytanie to zadaję ponieważ od jakiegoś czasu obserwuję częste pojawianie się ofert pracy na tych samych stanowiskach, co sugeruje duża rotacje pracowników w tej firmie, a o za tym idzie atmosfera może być bardzo napięta bo pracodawca jest najzwyczajniej do [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o Attic Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Attic Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Attic Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Attic Sp. z o.o
2.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zawiła 50
    30-390 Kraków