Opinie o F J GOLDRUN S.C w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F J GOLDRUN S.C. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie F J GOLDRUN S.C o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F J GOLDRUN S.C w Bytom

MAłA

Czytam te forum i nie wiadomo o co chodzi jakieś bzdury wypisane. Kto to pisze bo nić z tego nie rozumiem .

rar

Dorota: „OK. To sprawdź, kiedy terminy”. U nas wszystko jest proste. Komunikujemy się. Czy jesteśmy partnerami biznesowymi, przyjaciółmi czy kochankami, cały fundament naszej relacji opiera się o komunikację. (...) Oświadczyny były dość techniczne. A ślub i wesele? Czesław: Zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i mojego menedżera. Mój ojciec przyjechał z Danii, była mama Doroty. Jakiś czas temu zostaliśmy z Dorotą półsierotami. Dorota: Gdy mama Czesława zachorowała, przywieźliśmy ją z Danii do szpitala w Polsce. Przed swoją operacją, wiedząc, że mój tata też jest chory, pocieszała mnie: „Nie przejmuj się, Dorotka, tata jest silny, da radę”. Chwilę potem okazało się, że mama nie poradziła sobie z operacją, a trzy miesiące później sytuacja powtórzyła się z moim tatą. To był trudny czas. Po śmierci mamy emocje Czesława szalały. Przechodził od stanu wzburzenia aż po mocno depresyjny. Gdy zmarł mój tata, miałam dokładnie to samo. Czesław: Nasi rodzice po raz pierwszy się spotkali na weselu. Poszliśmy do urzędu, potem na plażę nad Wisłę. Nikogo nie było, puściliśmy piosenki Cohena, wypiliśmy szampana. Potem obiad weselny.

Magda

W dobie, w której małżeństwom proponuje się nowoczesne modele ,,partnerstwa'', szerzy się zarazem niespotykana wprost plaga rozwodów. Zapomina się o modlitwie, o wspólnym zakorzenieniu w Kościele. Mnożą się zdrady, ponowne związki, cierpią dzieci. Przypominamy dziś ważne porady, jak żona może przypodobać się swojemu mężowi - a mąż żonie, o czym później. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest szczera modlitwa i budowanie małżeństwa w wierze. A jednak przydadzą się także zupełnie praktyczne porady!

Borys

Oczywiście o twoim teatrze internetowym, który będzie dostępny na specjalnej platformie THEMUBA - skrót od angielskich słów THEatre MUsic BAllet. To określa nasz profil działania. Ta platforma ma być tez miejscem spotkań i wymiany myśli. Debat o sztuce i kulturze. Chcemy pokazać ze rozmowa między ludźmi jest czymś wyjątkowo atrakcyjnym. I ja tego nie wymyśliłem specjalnie jako prezent urodzinowy. Pomysł zrodził się już trzy lata temu, kiedy Teatr Telewizji właściwie przestał istnieć a w Polsce zaczęła się era Netflixa, chociaż były to dopiero początki. Siedziałem w domu i myślałem, co tu zrobić, żeby przedstawienia teatralne pokazywać szerszemu gronu. A może coś co zastąpi opłakiwany przez wielu Teatr Telewizji? Zatęskniłem za teatrem, który mógłbym oglądać bez chodzenia do niego i kupowania biletów. Wtedy zaświtał mi w głowie pomysł platformy internetowej, gdzie ludzie mogliby na żywo zobaczyć spektakle emitowane prosto z teatru, z miejsca gdzie były grane w tym właśnie czasie, a jednocześnie mogliby siedząc w domu oglądać je w komórce albo na komputerze, czy tablecie. I takie zdanie zapisałem sobie na tablicy – mam specjalną tablicę, na której notuję pomysły. Potem tych zdań na temat teatru internetowego robiło się c

Borys

rojal

lol

cel
@lol

A kiedy będzie można obejrzeć pierwsze przedstawienie w waszym teatrze? Pierwszym spektaklem na żywo będą transmitowane z Teatru Stu w Krakowie „Inne rozkosze” według Jerzego Pilcha. Nastąpi to 12 października o godzinie dziewiętnastej, wtedy zabrzmi gong i uniesie się nasza wirtualna kurtyna. W listopadzie natomiast będziemy transmitować gigantyczny koncert z Opery Narodowej – to dwie symfonie które napisał; Grzech Piotrowski i zagrał ze swoją World Orchestra i orkiestrą Opery Narodowej. Ten koncerty zarejestrowaliśmy już w marcu, ale wyemitujemy teraz z okazji stulecia odzyskania niepodległości, 11 listopada. A rok zakończymy 14 grudnia niesamowitym dla nas wydarzeniem, monodramem na żywo Krystyny Jandy „Ucho, gardło, nóż”, który ona też uwielbia, a spektakl już niestety opuszcza repertuar Teatru Polonia. Będzie to właściwie ostatnia okazja, żeby ten spektakl zobaczyć i to live. Fantastycznie, mogę sobie siedzieć w szlafroku, w kapciach, pić herbatę i czuć się jak na widowni teatralnej. Dokładnie tak będzie. W dodatku przyłożymy niesamowitą wagę do jakości rejestracji przedstawienia, przewidujemy przy realizacji osiem na nawet dwanaście kamer. W dodatku ta strona jest multimedialna. Będzie można w trakcie spektaklu otworzyć sobie drugie okienko i podglądać, co się dzieje w kulisach a nawet i garderobie wybranego aktora.

kick
@cel

Klaudia

Śmieszy mnie to że jak ktoś napisze zła opinie na ich temat to zaraz pracodawca artykułami straszy haha

Sprzedawca

Na samym początku do wypełnienia ankieta ,której i tak nikt nie czyta, potem umowie nie się na dany dzień na dzień próbny który oczywiście nie jest płatny

Czy gdzieś pracowałam w sklepie i tyle

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sylla

Śmieszy mnie to co właśnie przeczytałam ???????? widać, że nagle ktoś pisze takie złe opinie. Tak jestem byłym pracownikiem i co do zarobków jest okej a premie można wyrobić i nie jest to trudne jeżeli ktoś tylko chce i się stara. Ja byłam uczciwa wobec firmy także szefostwo zawsze było uczciwe wobec mnie!! Wypłata zawsze była na czas, i osobiście jestemy bardzo zadowolona z tej pracy i gdyby nie mój wyjazd pracowałabym do tej chwili :) I jeszcze chcę się wypowiedzieć co do wekslu, pare dni po moim odejściu weksel był w moich rękach zniszczony!! Nie wiem o co dokładnie poszło osobie która nagle pisze takie coś ale z tego co wyczytałam, jeżeli coś zostało ukradzione i czy to kwota 3 zł, 50 zł czy 2000 zł odrazu bez gadania powinno sie wylecieć na zbity pysk! Bo to jest oszukiwanie firmy! A w Goldrunie nie ma miejsca dla kogoś kto kradnie.... tak dla wiadomości to, że ktoś jest na tyle ,,dorosły" że pierwsze co musi zrobić to chęć upokorzenie kogoś forum publicznym to zachowuję się jak12 latkek... AAA i jeżeli ktoś jest taki mądry, żeby pisać takie brednie to miejcie chociaż troche odwagi i napiszcie Imię i Nazwisko:) Ciekawe ile wtedy pojawi sie komentarzy! ????????

:D
@Sylla

Dokładnie tak to wszystko wygląda!!! :]

Da
@:D

Złapali i wylali niech się cieszy ze tylko !!

Abc
@Da

Mają wrażenie ze można ukraść , Nie wiedzą że za to można beknac i dostać wyrok !! Wiecie czy to elektorat ?

@Sylla

Chyba tutaj nie każdy musi pisać swoje imię i nazwisko żeby wyrazić swoją opinię.

Justyna
@Klaudia

Nie nie musi ale czy gdyby jednak taka osoba musiala to zrobic to by tu sie wypowiadala? Nie.. bo strach, ze wyjdzie kto sie wypowiada. I ludzie by nie pisali takich glupot.. To co sie dzieje na tej stronie to jest jakas dobra komedia i tyle:D az z ciekawoscia bede tu zagladac dzis bo dobra lektura na niedziele- btw nie wiedzialam ze w firmie w ktorej pracuje takie afery!

@Justyna

Myślę ,że tak żeby ostrzec innych przed takim pracodawcą, wydaje mi się też że nie znasz sytuacji z jej strony. Poza tym wydaje mi się że nie jest na tyle głupia żeby pisać im komentarze jak sprawę załatwia sobie już w sądzie. Bo jak się ruszy (usunięte przez administratora) to śmierdzi. To tutaj były pracodawcą wypisuje obelgi stąd też jej o tym powiedziałam i gdzieś musi mieć komentarz A na pewno się podpisała. A to co wypisuje będzie kolejny dowód:) I nie ludzie to piszą bo pewnie szef bo tylko oni znają ta sytuację. :)

@Justyna

Jeszcze przepraszam bo coś dopisze ale nawet pracownicy,którzy tam pracują będą zeznawać więc chyba coś jest nie tak jak powinno być

Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Dziękuję że Pan o mnie wypisuje w Internecie, mam kolejny dowód, przyda się przeciwko Panu. Pozdrawiam serdecznie :)

@Marta

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Honorata

Czy ktoś jeszcze wypowie się jak wygląda praca od strony pracownika? Jakie są godziny pracy w FJ Golrun? Jedna zmiana, dwie? Pewnie nie tylko mnie to ciekawi - Wasza opinia może być bardzo cenna dla użytkowników szukających tutaj opinii o potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktoś może podzielić się informacjami, wskazówkami to będę wdzięczna za pomoc.

SzalonyBlond
@Honorata

Witam, praca na salonach jest w godzinach od 10 do 18, ponadto dostaje Pani umowe na pół etatu, pracodawca wypłaca jednak niewiele wiecej ponad najniższą krajową, ma Pani oczywiście szanse na premie jeśli Pani wyrobi progi, są one jednak tak zawyżone by ich nie osiągnąć. Moja znajoma pracowała wiec informacja jest jak najbardziej sprawdzona.

Lena
@Honorata

Jeśli patrzeć na firmę ze strony pracownika raczej należy omijać to miejsce szerokim łukiem. Uśmiechnięta "Pani kierownik" na starcie proponuje umowę na pół etatu i weksel wzamian za pracę w pełnym wymiarze godzin. Płaca marna, oczywiście jest możliwa premia ale progi raczej nie do wyrobienia. Nie polecam i odradzam każdemu.

@Lena

Jest ta informacja w 100% prawdziwa i w pełni się z nią zgadzam !!! Wszystkie pozytywne komentarze na tej stronie piszą sobie właściciele! Ta firma to ostatnie godne miejsce jak i do pracy tak i do zakupów. Serdecznie odradzam !

Mirella

To poco się zatrudniasz ? Żeby cos ukraść i potem wylewać łzy !! Ze złapali ?

@Mirella

Czyli te opinie piszą szefowie. Nikt inny nie zna sytuacji oprócz tych które będą zeznawać oraz szefostwa. Więc te opinie piszą panowie,bo dziewczyny na pewno nie

adminstrator
@anonymous

Art. 190a. Uporczywe nękanie § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w §1

@adminstrator

Pati

Witam. Te komentarze na dole są w 100 procentach prawdziwe. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Szefostwo to totalna porażka. Umowa na pół etatu, weksel, słaby zarobek. A jak ktoś tutaj pisze prawdę to oczywiście jakimiś karami straszą jak pracowników:) ja jako były pracownik nie chce mieć z nimi nic wspólnego aczkolwiek będę pomagać teraz dziewczynie i będę zeznawać w sądzie, powiem wszystko. Pomogę jej aby w końcu zapłacili porządną karę za to co jej zrobili. Inne dziewczyny są naprawdę fajne ,które tu pracują, oczywiście bez córeczki szefa, która ma problem z każdą dziewczyną która z nią pracuje. Praca od 10 do 18 na salonach, nie wiem jak dokładnie wygląda to w innych punktach, aczkolwiek mi weksel oddali po prawie 4 miesiącach pracy..

Zahas
@Pati

Może w końcu się nauczą bardzo dobrze! Można kontakt do niej, też chce zeznawać w takim razie

@Zahas

Super im więcej nas tym lepiej daj jakiś kontakt do siebie

Zahas
@Pati

Już się z nią skontaktowałam

@Zahas

Powiedz jej żeby dala ci namiar tez do mnie

administrator RODO

@administrator RODO

Proszę się nie wyglupiac.

Adminstrator
@Pati

Jak myślisz ze jestes anonimowa w internecie :) To się grubo mylisz .

Aleksander

Lider Złotnictwa i Jubilerstwa .Firma nagradzana wieloma nagrodami za niebanalne wyroby jubilerskie ręcznie wykonywane w latach 2006-2008 .Firma na rynku od 20 lat .Pracuje od 10 lat w tej firmie . A ty hej-terze w ilu firmach juz pracowałeś po kilka miesięcy bo cie na złodziejstwie złapali , albo innym prze-krecie ?

Hahaha
@Aleksander

Hahaha a skąd zwykły człowiek o tym wie, chyba tylko szef, który tam pracuje. Proszę sobie nie pisać pozytywnych opinii

HA HA HA
@Hahaha

HAHA HA !! TY NIGDY NIC NIE WIESZ !!

@HA HA HA

Dobrze że Ty coś wiesz HAHA

Fajna ekipa wszystko gra i buczy.:) Sami sprawdźcie :)

@Marta

To prawda te niusy są pisane przez ta złodziejkę co została złapana na kradzieży !!

@Marta

Nikt tam nie pracuje taki o imieniu Marta. Więc nie wiem kto wypisuje takie opinie

Zeuska

O co chodzi dokładnie z tym wekslem? I czy naprawdę umowa jest na pół etatu z możliwością pracy na etat?

Były pracpwnik
@Zeuska

Musisz podpisać żeby tam pracować A jak Cię zwolnią to nie chcą oddać oddają po 3 miesiącach jak ich nigdzie nie zglosisz oszuci to są i kretacze, (usunięte przez administratora) Nigdy tam nie dostaniesz umowy na pelen etat

admin
@Były pracpwnik

Hahahah
@admin

Panie Arturku niech Pan tak nie straszy ,bo jesteś zwykłym oszustem i tyle. Śmieszne... straszą nas sądem dzwonią po policję, system, ustrój Państwo polityczne.

@Zeuska

Ja bym nie podejmowała pracy na takich warunkach .A nie potem narzekać . Tyle firm jest wokoło ze dziwie się ze ktoś podjął prace ????

@Ania

Dokładnie:)

Gabryjel

Wpisy negatywne pojawiły się w momencie jak zostali zdemaskowani (usunięte przez administratora) na gorącym uczynku . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zawsze hejtują i wypisują głupoty .Po to są montowane kamery i to na salon ok 16 szt żeby nie było możliwości oszukiwać i kraść .

@Gabryjel

Oczywiście, 16 kamer racja po to żeby było również bezpiecznie ale w końcu ktoś powiedział prawdę

@....

Jest prawda tysprawfa i (usunięte przez administratora) prawda . A przykazanie nie kradnij tez jest. I kto powie prawdę

@Marta

A kto tutaj mówi o jakiej kolwiek kradzieży?

Cezary

Słyszałem o firmie bardzo dużo pozytywnych opinii!!

????
@Cezary

Ta chyba w ich głowie

@????

Popieram!!!!! Niczego dobrego o tej firmie nie można powiedzieć ... oszukują klientów na każdym kroku !

Dominika

Dlaczego taka zła opinia czyżby pani też zrezygnowała po miesiącu i tyle ma do powiedzenia? Powinni zrobić opinie o pracownikach .

Magda
@Dominika

Zgadzam się . Jak dla mnie pełen profesjonalizm . Rzetelna firma .

Dominika

Nie znałam tej firmy wcześniej .Niesamowita ilości modeli Obrączek i mnóstwo bizuterii złotej i srebrnej . Polecam !

@Dominika

O to pewnie Pan Arturek pisał albo Wojtuś boją się spojrzeć prawdzie w oczy! (usunięte przez administratora)

administrator

Kto używa danych personalnych w celu wyrządzenia szkody podlega karze do 1-3 lat i grzywnie . Z godnie z RODO musimy podać dane nr ip. komputera osoby pomawiającej .

(usunięte przez administratora) I JESZCZE RAZ (usunięte przez administratora) Zastanówcie się 10 razy zanim tam zaczniecie pracować! Każdy ich pracownik nie chce mieć z nimi nic do czynienia! (usunięte przez administratora) , zastraszaja pracowników, są zboczeni i mają seksistowskie teksty do dziewczyn bo same dziewczyny tam pracują, bo są zboczencami! Jakieś chamskie obmacywanie, pracowników mają w d.. i wszystkim straszą!

Zgadzam się w 100% wszystko prawda! Czemu myślcie że co chwilę kogoś szukają, bo co chwilę kogoś oszukują! Co chwila kontrola , bo każdy ich zgłasza!

Dokladnie! Jeszcze oszukują umowa o pracę bo jest na pół etatu A pracuje się cały...

administrator

JA BYM SIĘ ZASTANOWIŁ I 100 RAZY NAD PISANIEM TAKICH GŁUPOT .ponieważ są karalne i kto pisze takie pomówienia może spędzić do 3lat za kratkami i zapłacić wysoką grzywnę .

Admin

Nadia

Jestem mile zaskoczona bo jest wszystko ok

Karol

A to bardzo dziwne ponieważ firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i jak to się ma do wpisu?

Kinia
@Karol

Jak w firmie 3/4 zespołu jest od 7 lat ten sam to musi być ok ? Z reguły ci co po 2 miesiące pracują po firmach zawsze mają najwiecej do powiedzenia :)

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Zlotnik
@Zenek

Tylko na salony zatrudniają .Do pracy jako Zlotnik nie widziałem żadnej oferty . Pisałem kilka razy i slalom CV .Moze się odezwa

@Zenek

Nie. Jest już u nas pełny skład:)

Honorata

@Pioter, a skąd taka wiadomość? Zzawsze możesz spróbować wysłać CV. @Szalony Blond, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Coś wspominała znajoma? Ktoś jeszcze wypowie się o FJ GOLDRUN? Polecacie?

Jacek
@Honorata

Płaca na czas ! Wszelkie zobowiązania . Premie jak najbardziej wypłacają. Jest to klarowne i czytelne .Nie ma kombinowania i szaleństwa .Atmosfera w pracy jest świetna . Według mnie maja ciepliwosci do ludzi bo ja bym nie dał rady .

Mili
@Honorata

U nas jak najbardziej jest fajna atomsfera, chociaż zależy na kogo trafisz... z innymi salonami trzymamy się w porządku. Premia i wypłata jak najbardziej ok, szef P.Artur super facet, idzie się z nim że wszystkim dogadać, wyrozumiały, nigdy nie krzyczy, na prawdę super facet. Wszystko jest ok, wypłaty również niczego sobie, można fajnie zarobić:(

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o F J GOLDRUN S.C - Bytom

• Jak się pracuje w F J GOLDRUN S.C?

Zobacz opinie na temat firmy F J GOLDRUN S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F J GOLDRUN S.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F J GOLDRUN S.C?

Kandydaci do pracy w F J GOLDRUN S.C napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F J GOLDRUN S.C