Opinie o F J GOLDRUN S.C w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F J GOLDRUN S.C. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie F J GOLDRUN S.C o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F J GOLDRUN S.C w Bytom

trodat

Idź na rozmowę, wierzę, że jesteś uczciwa/wy i się nie boisz. Jeśli lubisz pracować pełny etat za jedną czwartą stawki, chcesz ,(usunięte przez administratora)

Ja pracowałam już w firmie w która podpisałam weksel i nie było problemu bo uważam ze jak ktoś jest uczciwy to wszystko będzie ok. A cała reszta kombinatorów i krętaczy niech nie jedzie do angli bo bym nie chciał z taką osobą pracować.A ja idę na rozmowę i się nie boję

Gorsyl

Ale o co chodzi bo nie mogę namierzyć tej opinii. O co takiego pracodawca spytał, że to takie oburzenie wywołało?

kate

No ja bym wyszła z rozmowy oburzona, gdyby mi takie pytanie zadali, a pewnie jakbym powiedziała, że planuje, to by mi podziękowali...

Sprzedawca

Na samym początku do wypełnienia ankieta ,której i tak nikt nie czyta, potem umowie nie się na dany dzień na dzień próbny który oczywiście nie jest płatny

Czy gdzieś pracowałam w sklepie i tyle

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
sebastian

To jest jeszcze pytanie, które przejdzie, nie powinno się go zadawac owszem, ale czasem lepiej jest grać w otwarte karty i nie powinno to zaważyć na zatrudnieniu.

kenzo

niby nic, niby pytać nie powinni, ale nie da się ukryć, że pomimo wszystko szefa interesują takie sprawy

Ajax

A czy ktoś się odważył zapytać o kwestie które poruszyła annn? Nic im do tego czy planuję potomstwo czy nie... Kiepsko to wygląda.

gosc

Tak to prawda. Wszyscy, którzy chcą pracować w Goldrunie to muszą podpisać weksel in blanko. i najpierw na umowie ma się 1/4 etatu a baka się po 8 h.

Kaska

Chcialam zapytac, czy to prawda,ze w Goldrunie kaza podpisywac weksel in blanko? Fajnie by bylo, gdyby ktos wreszcie naisal jak wyglada sprawa z zarobkami-chociaz tyle,czy wiecej niz najnizsza krajowa (na stanowisku sprzedawcy).

Lekarka

Tylko LEKAŻ , moze napisac takie bzdury; rozumiem, ze lacza cie z firema nierozerwalne wiezi; mialm startowac do tej firmy, ale po paru postach odechcialo mi sie(usunięte przez administratora) dobrze ze dowiedzialm si o tym wekslu; tylko stracilabym czas; raz juz podpislam wqeksel; splacalam go 2 lata; dzieki i adiue

podszywana informacja

to wszystko to budowanie przez firmę dobrego wizerunku. sami sobie napiszą dobre opinie i nieświadomi będą czytać.Szkoda czasu na tą firmę prawda jest taka.Wszędzie tylko nie tam.

Powaznie juz kogos wybrano w sosnowcu?

WYBRANO MNIE I JAK WAM TO PASUJE . WARUNKI I WSZYSTKO INNE JAK NAJBARDZIEJ MI PASUJE .

No tak najlepiej robic rekrutacje w nieskonczonosc i robic z ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kiti

Czy ktos sie orientuje czy w Sosnowcu juz kogos przyjeli??

Z.Z

Dla pracowników ...a ha, a nie dla ubiegających się o pracę coś odkrywczego ups??? chyba ktoś nie zakumał profilu tego forum.

Wybrali juz kogos ?

TAK

Jak ktoś nie chce nie musi ,nikt nikogo nie zmusza do pracy .A jak się ma czyste sumienie to i weksel nie przeszkadza.Mi tam pasuje .Zawsze znajdą się marudy i malkontenci którym wszystko przeszkadza i zawsze są nie zadowoleni ,a tak poza tym to jest forum dla pracowników .Jak nie lubisz cukierków ,to może lody [słodkie]

Z.Z

Powiem Wam dlaczego tam jest taka rotacja pracowników weksel i praca na pół etatu sama słodycz pod warunkiem , że ktoś lubi takie gorzkie cukierki ....

Nie taktowny

ŻEBY PRZEZ PRZYPADEK NIE TRAFIĆ NA TAKĄ OSOBĘ JAK TY . Ps. To poco było się zgłaszać do pracy! ,żeby teraz takie głupoty wypisywać ?Najlepiej to własną firmę założyć i być se sterem i okrętem . Takie pokręcone postacie jak TY należy omijać szerokim łukiem .

Zostaw merytoryczną opinię o F J GOLDRUN S.C - Bytom

• Jak się pracuje w F J GOLDRUN S.C?

Zobacz opinie na temat firmy F J GOLDRUN S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F J GOLDRUN S.C?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F J GOLDRUN S.C?

Kandydaci do pracy w F J GOLDRUN S.C napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F J GOLDRUN S.C