F J GOLDRUN S.C

Bytom

Opinie o F J GOLDRUN S.C

Jagoda

Nie znałam tej firmy wcześniej .Niesamowita ilości modeli Obrączek i całe mnustwo bizuterii złotej i srebrnej .Byłam w Bielsku-Białej . Świetne rabaty -50% na srebro i -30% na złoto , Kapitana obsługa .

Ala
@Jagoda 18.06.2017 09:40

Bardzo dużo obrączek można wszystkie obejrzeć na miejscu przymierzać . Byłam na 11listopada w Bielsku.Mamy już model upatrzony .

Anna

Praca super.!!! Kasa na czas , od 8 do 16.00 ,urlopy są .Utrzciwie pracujesz dobra posadę zyskujesz. Pracowałam w różnych marketach i sieciowkach to w Goldrunie jest najlepiej .Stabilizacja czas dla siebie bez szaleństwa .Tu ludzie po 14 lat pracują gdzie teraz taka firmę znajdziesz .

M

pracuje tutaj juz od jakiegos czasu i jestem naprawde zadowolona. Szefowie przemili i przede wszystkim uczciwi. Wyplata na czas. Nie kombinuja na boku jak to wiekszosc pracodawcow. Jesli rzetelnie wykonujesz swoja prace i widza ze zalezy Ci na dobru firmy to doceniaja to. Wymagania maja jak w kazdej firmie, ale nie wymagaja pracy ponad Twoje mozliwosci. Swietna atmosfera. Staraja sie nie krzyczec tylko wszystko na spokojnie wytlumaczyc. Praca w godzinach 8-16. Zadnych nadgodzin. Lepiej nie moglam trafic! Polecam!

ailataN

Właśnie z taką kulturą jak tak wyżej można spotkać się w goldrunie. Omijać z daleka.

Kora
@LOLO 02.04.2017 22:32
Ja tam pracuję bardzo długo i 95% załogi jest od wielu lat i tak jest prawda.

Ja już pracowałam w różnych firma, tu jest miła atmosfera ale jak w pracy trzeba robić bo osoby które się opierdalają są zwalniane.

Macio
@Kora 08.04.2017 23:32

Nie wiem co to za forum ale obrączki mają świetne a jeszcze dostałem dodatkowy rabat bo pierścionek kupowałem! Rewelka! OBSŁUGA MIŁA I PROFESIONALNA ;-)

hm..

Ciężko jest mi wydać opinie jednoznacznie pozytywną lub negatywną. Plusy to na pewno dni i godziny pracy pon pt 8-16, praca biurowa nie wymagająca większego wysiłku fizycznego. Jednak minusy to ciągle uczucie bycia obserwowanym (wszędzie kamery a szefowie dają odczuć, że wszystko widzą i mówią lub piszą o tym w trakcie pracy). Obowiązkowe soboty w salonie - nieplatne (w ciągu dwóch miesięcy zrobiłam 3 takie soboty). Szefowie nie traktują pracowników źle, ale gdybym wiedziała, ze podziękują mi w trakcie okresu próbnego bez wypowiedzenia a na moje miejsce od razu byla nowa osoba która wedlug moich informacji na 99% ma orzeczenie o niepelnosprawnosci, to nie zostawilabym poprzedniej pracy. Liczylam na stabilizacje i teraz zaluje ze nie trafilam na tą strone wcześniej, przynajmniej teraz widzę, ze niepotrzebnie siebie obwinialam i po prostu w tej firmie jest duza rotacja pracowników. Ale mimo wszystko powodzenia, zawsze warto spróbować swoich sil w kazdej firmie i samemu sie przekonac czy sie do niej pasuje.

@Liza 28.03.2017 13:17
Zapomniałaś dodać Sandra ze wypłata na czas ! A co masz do osób niepełnosprawnych ? Zawsze szukasz winnych ! w pracy tez ta...

Nic nie mam do osób niepelnosprawnych. Po prostu są zatrudniane często chetniej niz osoby zdrowe - ale to akurat do wladz mozna miec zal tylko i wylacznie. Winnych nie szukam, a moze przedstawi sie osoba ktora to pisze i wie tyle o mnie i mojej pracy, bo liza mi nic nie mowi!! A co w pracy mojej bylo nie tak to ja do dzis nie wiem. Choc moze to i lepiej. No tak wyplata na czas , szefowie mili to na pewno plusy. opinia o odradzaniu pracy jako Sandra nie jest moja - ktos sie podszywa

PIPI
@. 29.03.2017 01:05

Dalej bierzsz psychotropy - antydepresanty Sandra ! No zabardzo poważnie to cie nie można brać . Stan się pogorszył idź do lekarza .A nie tu pier doły wypisujesz ty tylko do sprzatania !! ale stajni się nadajesz !!! Psychopaci tak mają !!!

Bzyku

Jest to strona gdzie daje się opinie o pracodawcy, między innymi po to aby potencjalni pracownicy wiedzieli z czym się mogą spotkać a jeśli pisanie prawdy w tym momencie kogoś boli to trudno...swoją drogą ciekawe co na to powiedziałby PIP, zarobki godzinowe poniżej ustawowych 9 netto, praca na 1/4 etatu a reszta 3/4 na tzw. 'czarno'.

@Bzyku 22.03.2017 18:18

Pracuję już ponad 8 lat i jestem zadowolona z wypłat, umowy a wszyscy teraz chcą być od razu kierownika i nic nie robić bo ma dwie lewe ręce. Najlepiej oczerniać wszystkich.

Natalia

Ja jestem zadowolona z wypłaty a jak ktoś przychidzi postać albo si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dziękujemy

Admin

Art. 190a. Uporczywe nękanie § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w §1

Sandra

Odradzam pracy. Praca na 1/4 etatu w umowie, w rzeczywistości pracujesz cały etat. W soboty również trzeba przyjść do pracy ale za to już nie płacą. Stawka godzinowa poniżej ustawowych 9zł netto !!!

OOOOO

Prokuratura już została zawiadomiona bo nikt na internecie nie jest bezkarny . Administrator udostępnia ip

Olaf

A obsługa mega! teraz tylko tam będę zakupy robił. Albo najlepiej się zatrudnię

Radek
@Olaf 20.03.2017 22:53
A obsługa mega! teraz tylko tam będę zakupy robił. Albo najlepiej się zatrudnię

Ja będę tylko na zakupy chodził bo pierścionek też kupowałem i super

Olaf

Najlepszy wybór na Śląsku. U nikogo nie widziałem takiej ilości wzorników ale i tak wybrałem klasyczne a kosztowały mnie mniej niż 170zł za gram!!! Rewelka nikt nie miał takich cen nawet małe pracownie.

Radek
@Olaf 20.03.2017 22:46

Ja też kupiłem i cena wyszła super a obrączki jeszcze lepiej mega maga szacun

Hania

Obrączek mają masa a jakie ceny

Ola

Super ludzie! super atmosfera! Szefostwo już mniej mili ale to normalka.

Mirek

Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada. A grube świnie będą tylko świniami, głupimi i brzydkimi

Marcel

Na pracownie na pewno nikogo nie przyjmują bo już są wszystkie stanowiska przyjęte

Młoda

Szukam Pracy czy są jakieś przyjęcia

Alan

Anita
@Alan 20.03.2017 21:46

W Zabrzu też jest dużo! I miła obsługa

Shrek
@Alan 20.03.2017 21:46
Oni mają największy wybór obrączek i wzorników do obejrzenia rewelacja

Nie wiem ale możesz zawsze e-m napisać

Sonia

Praca super super i w miarę płacą! Spokój cisza

Goldwork

Może w końcu a tym kraju zajmie się takimi forami bo one są tak samo dobre jak te gry co do nas z Rosji przyszły

Goldwork

Dobrze ze jest już wiosna bo barany wyjdą z domów na słonce

Goldwork

Nic ciekawego nie leci i w telewizji tez

Gowork

Czy ktoś mi powie co fajnego w kinie leci dzisiaj

Milena

Wszystko w najlepszym porządku w pracy i po pracy a wszystkim co się nie chce pracować to niech nie wysyłają cv bo nikt nie będzie tracił czasu na debili.

Kokos
@Alegro 20.03.2017 19:10
Obrączki mają najładniejsze w Polsce

No i zawsze rabaty i ceny dobre

Pepe
@Kokos 20.03.2017 19:21
No i zawsze rabaty i ceny dobre

No o połowe mniejsze niż w konkurencji to później najlepiej oczernić kogoś

Rafał

Czy ktoś tak na serio pisze na tym forum bo to jakiś syf jest ten GOWORK

night

No to dobrze, że umowa jest zawierana na 5 lat @Jagoda, w końcu to dobry znak, na to, że zależy im na zadowoleniu pracowników jak również na tym, żeby wypłata była adekwatna do powierzanych obowiązków. A jakie są socjale dla początkujących pracowników, wiesz?

Ja
@Marek 23.02.2017 09:34
To jest to co powinno być wszędzie. Miła atmosfera w pracy. A na dodatek przyzwoite zarobki

Najlepszy Jubiler w mieście i oferuje najwyźsza jakość!!!

Ala
@Ja 20.03.2017 18:27
Najlepszy Jubiler w mieście i oferuje najwyźsza jakość!!!

Bardzo miła atmosfera i obsługa

Bodzio

Ja już jestem przyjęty

Jagoda
@Bodzio 26.09.2016 11:10
Ja już jestem przyjęty

Przyuczenie do zawodu Jubiler trwa , byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i sprawa wygląda tak ze to jest nauka zawodu od podstaw .Dają umowę na 5lat fajne warunki finansowe praca 5dni w tygodniu żadnych nadgodzin .Świetna atmosfera .Wcześniej pracowałam w marketach i na stacji paliw to się wrzodów nabawiam i co 3 miesiące zwalniali .Super stabilizacja ,a też świadczy dobrze o pracodawcy że na tak długi okres daje umowę . Fajnie było by żeby mnie wybrali bo tez zatrudnić chcą 8 osób .

Lew

A tak serio to wie ktoś czy już wybrali? Bo czekam na zaproszenie na rozmowę.

Adam

Co za burak tu pisze o sprawach nie związanych z pracą w firmie .Takie pier doły to tylko konkurencja może napisać .Co za brednie ... To się poskarzyl .aż mi cię szkoda .Takie brednie to starej napisz na czole .... To jest FORUM DLA PRACOWNIKÓW ...

olo

bo jak on ma 93 to mu nie staj i to dla tego:)))))))))))) ale to tylko płakać i trzeba mu wybaczyć

Majka

Nie możliwe ze idzie się tego zawodu nauczyć bo ja szukałam kilka lat temu praktyki i wszyscy chcieli tyle kasy ze trzeba by było bank skubnąć

Iwona
@Majka 01.09.2016 19:44

Tym bardziej jest to świetna okazja !

Ola la

No fajna oferta umowa na 5lat !Ja ostano w tamtym roku miałam zlecenie , nikt nie che dawać umów a o urlopach nie mam mowy ! Skończyłam studia i niema dla mnie pracy ! APLIKUJE MOŻE PRZYJMĄ MNIE DO PRACY !

Jadwiga

Na bur rusza do salonu w Katowicach w CH.DĄBRÓWKA I Salonie w Sosnowcu .Ale hicior jest na koniec Od Października rusza na bur do pracy [przyuczenie do zawodu ] złotnik -jubiler .Ostatni razem byłam w 1 kl. liceum jak był na bur [4lata] .Super super !! Skończyłam liceum o profilu jubiler ale wiem że złotnictwo od strony praktycznej inaczej wygląda i tego bym chciał się nauczyć !! A wiem że są ostoją złotnictwa na śląsku.

Izabela
@Jadwiga 30.08.2016 01:26

Ciekawy zawód .Z tego co wiem to nikt już nie uczy tego zawodu ! Ciekawe !

Ania
@Izabela 30.08.2016 01:29
Ciekawy zawód .Z tego co wiem to nikt już nie uczy tego zawodu ! Ciekawe !

Zawód bardzo fajny [ inny taki dostojny ] i z tego co wiem za naukę tego zwodu płaciło się z tego co wyczytałem ze względu na elitarność .Piekarzy , mechaników , nauczycieli , innych zawodów jest bezliku ,a kto zna złotnika ? ! Że firma chce przyuczyć do zawodu to jest niesamowita okazja ! A z tego co widzę to już są z 30 lat na rynku pracy i w branży .Będę aplikowała !

Asia

Wildze że nie tylko ja nie mogę spać ! Młodej idą zęby ma gorączkę ! Jak bym już chciał iści do pracy ! ale jeszcze 6 miesięcy i wracam ! Pozdrowienia dla wszystkich !

Asia

Miła atmosfera w pracy jest więcej warta niż zarobki [jest jedno i drugie ]. Fajnie jest iść do pracy i wiedzieć że w razie problemu wszyscy sobie nawzajem pomagają , są dla siebie mili .Super inaczej się żyje !

@Asia 30.08.2016 01:04

Jest super !!

Basia

Zwolniłam się i teraz żałuję bo muszę zasuwać 100 razy więcej za mniej. A nie które wpisy są chyba od osób które nigdy nie pracowały w goldrunie.

Milena

Pozdrowienia z Wakacji z Italii jak tam mówią ciaoo !!!!!! Super super pozdrawiam wszystkich w pracy !! Adi os z kompa ie ros. ...::))

Brygida
@Kasia 09.08.2016 11:33
Wysłać zawsze można ja wysłałam ! prac fajna a i firma cieszy się duża renomą !!

Ja byłam na rozmowie ale do mnie nie zadzwonili. Więc chyba jeszcze szukają.

@Brygida 10.08.2016 21:45
Ja byłam na rozmowie ale do mnie nie zadzwonili. Więc chyba jeszcze szukają.

Takiej ilości obrączek u jednego Złotnika to jeszcze nie widziałam. A jeszcze do tego profesjonalny personel.Bardzo pozytywne zaskoczenie.

Stefan

Pozdrawiam wszystkich .Pozdrowienia z Australii .Wszystko super ...... Robię wyroby z opali mają tu takie śliczne w kolorach od niebieskiego do ciemno zielonego ...Przyjerzdzajcie tu super pogoda raj ........:)

Anna
@Stefan 03.08.2016 09:12

Więcej Firm takich jak goldrun .pracodawca b.dobrze traktuje i ma podejście odpowiednie!!! .A skąd wiem .bo prowadzi kilka salonów .Nie jest to sieciowka wiec ludzie muszą być zanagrzewania w pracę inaczej nic z tego .Po wyrobach widać ze firma super ,byłam w salonie w Bytomiu Panie obsługujące nie wyglądały na zle opłacane .Ja w czwartek idę na rozmowę na 9.00 przygotowałam się .Będzie ok!!!

hejtstop [ANNA OKULNICKA -WESOŁOWSKA ]

OPINIE PISANE BEZ PODANIA NAZWISKA- IMIENIA SĄ NIE PRAWDZIWE ! Tylko kilka osób się podpisało z nazwiska ! Szacunek ! Prowadzenie FIRMY jest nie lada wyzwaniem ! ZANIM NAPISZESZ GŁUPOTY PRZECZYTAJ hejtstop.pl PATRZYMY !!

Smutna
@hejtstop [ANNA OKULNICKA -WESOŁOWSKA ] 26.07.2016 19:19

Jestem zawiedziona bo mieli do mnie dzisiaj zadzwonić a mam doświadczenie i dobre kwalifikację.

Jan Nowak

Otrzymałem pracę w dziale IT-administracja 3-miesiać .Wszystko ok .Wcześniej pracowałem w banku w IT ! Musze przyznać że praca w Goldrun to sielanka w porównaniu z innymi firmami .Praca od poniedziałku do piętaku [bez nadgodzin! ] .Wynagrodzenie na czas [kasa ok] wynagrodzenie 2 torowe podstawa i premia za wyniki !! Szefostwo szacunek dla wszystkich pracowników i godne warunki pracy . Oczywiście swoje obowiązki musisz wykonać i to bardzo dobrze i na czas tu nie ma żartów . Dużo nowoczesnych maszyn , firma prężnie rozwijająca się stawia na nowe technologie i rozwiązania . leserom , oszustom , złodziejom , wstęp wzbronimy , system rekrutacyjny jest szczelny .Tak wiec i pracuje się fajnie boi nikt nie przeszkadza .Zawsze jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się trafią które nie przychodzą pracować a jedynie szkodzić , narzekać , kombinować , kraść - wtedy atmosfera robi się nie fajna . ALE tu ich nie ma ! ALBO NIE POZNAŁEM . Ogólnie super! wszystkich chcących się przekonać informuje że jest wolne miejsce w IT w dziale sprzedaż .Oferty do kadr ma meil: pracagoldrun@gmail.com

ktostam

Bardzo trudno się dostać? Złożyłem podanie dziś w sc po 10, za dwie godziny zadzwonili że jestem przyjęty pomimo tego że nie mam doświadczenia nigdzie. Widać jaka renoma. Zwalnia się miejsce jak coś bo ja jutro zadzwonię i powiem że jednak nie jestem zainteresowany po tym co tu przeczytałem. Walka bota (admina) z osobami które pracowały.

Anna Ochman
@Janina Wilczek [ nikt tu nie podpisuje się z nazw 21.07.2016 22:25
Coś mi tu nie pasuje jak nie masz doświadczenia i nie pracowałaś nigdzie to jak cie mogli przyjąć ! bez rozmowy kwalifikacyjne...

Proces rekrutacyjny wygląda następująco .Otrzymałam emalia żeby potwierdzić przybycie na spotkanie . Spotkanie ma miejsce w Bytomiu w salonie .Wypełniłam kwestionariusz kwalifikacyjny .W czasie rozmowy byłam pytana gdzie i jak długo pracowałam , co było powodem rozwiązania albo rezygnacji z pracy . Po zapoznaniu się z moją historia pracy .Otrzymałam wyczerpująca informację o miejscu pracy , wynagrodzeniu że jest podstawowa pensja 1950zł brutto + premia od obrotu .Wszystkie informacje klarowne .Umowa o prace jak najbardziej , a to że praca jest odpowiedzialna i byle kto jej nie otrzyma to normalne ! Czekam na odpowiedz ja akurat aplikuje do działu IT .Firma z tego co się popytałam dziewczyn w sklepie jest jedynym producentem biżuterii na Śląsku .Oprócz tego miałom czas i porozmawiałam z dziewczynami na sklepie opinie były o firmie świetne .Moja opinia po 30 min rozmowy jest bardzo dobra . Jestem dobrej myśli !! Zobaczymy

Alicja Maj [ inni sie nazwiska swego wstydzą ]
@Anna Ochman 21.07.2016 22:48

Wszystko się zgadza .Ja rozmawiałam przed rozmową kwalifikacyjną z dziewczynami z salonu w Sosnowcu . Wszystko super warunki pracy jak opisane przez koleżanki powyżej .TA FIRMA jest na rynku już od 20 lat to powinno starczyć wszystkim aplikującym .A jaka biżuteria ! super ! .Mam nadzieje że otrzymam szanse na prace w tak stabilnej firmie . Trzymajcie kciuki !!!

kiks

Ktoś kto pisze, że podstawa nie jest zbyt wysoka, ale prowizja nieźle można nadrobic...2000zł... nie pracując w firmie, ale chętnie by podjął taką prace....to ewidentnie właściciel firmy, nie wymieniając imion i nazwisk :) dajcie sobie spokój...:) za te pieniadze można znaleźć spokojniejszą pracę:) bez kamery obserwującej dekold i długość spódniczki:) Dla chętnych pracy w goldrunie, powodzenia!:) Pozdrawiam

Nati
@Aneta Bednarek 30.07.2016 16:50
No jasne że zarobki są wysokie , nie maja tylko 1 sklepu- tylko kilka to jak by to działało gdyby nie płacili ? to nie keb...

Jak pracowałam wcześniej u Kruka i miałam połowę mniej a presja była tak ze zawału można było dostać bo kierowniczka tak naciskała ze flaki mi się przewracały i nie wytrzymałam.

Justyna
@Nati 30.07.2016 23:52

No pracowałam w firmie Goldrun kilka lat temu .potem wyjechałam do Niemiec .Praca nauczyła mnie rzetelności .cierpliwości .no i odpowiedniego podejścia do klientów Obecnie pracuje w tez w firmie jubilerskiej Niemieckiej i doświadczenie zdobyte zaowocowało .szefostwo było zdziwiony tym ze znam się na branży tak świetnie .A motto szefa obsługuje tak jak byś sam chciał być tak obsłużony spisuje się w wszystkich aspektach życia .Pozdrawiam

M.G.H

Uświadomię Cię...sytuacja, w której pracujesz cały etat z umową na pół nie występuje w większości firm, tylko jest patologia stosowaną przez "prywaciarzy-cwaniaczków". Pracowałem tam, wiem, że pieniądze są śmieszni niskie...800 na rękę, z wekslem na 20 tys.. Nic ciekawego się tam o złotnictwie nie nauczyłem. Atmosfera nie jest przyjacielska...a raczej "ciężka". Naprawdę nie polecam...strata czasu i nerwów...nawet na naukę zawodu się nie nadaje.

Mezo
@M.G.H 13.02.2015 14:04

A Świstak to zawija w sreberka. ...Polak Polakowi to i porażki zazdrości. .hiii

M.G

Współpracowałam z firmą Goldrun i nie mam złych doświadczeń. Wynagrodzenie ok, atmosfera w pracy bardzo miła. Nastawienie szefostwa do pracowników przyjacielskie (ale bez przesady, raczej na zasadzie - jesteś fair, też będziemy fair wobec Ciebie, co osobom uczciwym powinno odpowiadać ;) ) Umowa niestety na pół etatu a praca na cały, ale nie oszukujmy się - taka sytuacja występuje teraz w większości prywatnych firm, które oferują znacznie mniejszą pensję od w.w firmy. Jeżeli jest się osobą ogarnięta i kumatą można się wiele nauczyć i zdobyć dużo doświadczenia. Polecam innym, pozdrawiam szefostwo i życzę sukcesów.

sruuu

większość opinii została z tego wątku usunięta(nie wiem czy z woli administratora, czy też Panów G.). Usunięte posty mówiły wyraźnie jak patologicznie traktuje się tam pracowników, o tym, że nikt jeszcze u nich na złotnika się nie wyuczył, i jak podłą opinię panowie G mają w branży.

sreru

Dla mnie osobiscie to sa pierdoly pisane albo przez admina .albo przez osoby zwolnione na zasadzie zlosliwych docinkow nie majacych nic wspolnego z rzeczywistoscia.Ale na 100% wpisy kakurencji.A co do wynagrodzenia to pewno jest tak samo jak wszedzie.Jesli ktos chce kokosy to sam firme zaklada i zatrudnia tych co pisza te pierdoly i ciekawe jak na tym wyjda..:)

kitbizz
@admin 10.10.2014 00:18

Ja bym raczej zastosował ten art. 54b pp, przepisy o odpowiedzialności prawnej i postępowaniu w sprawach prasowych stosuje się odpowiednio do naruszeń prawa związanych z przekazywaniem myśli ludzkiej za pomocą innych niż prasa środków przeznaczonych do rozpowszechniania, niezależnie od techniki przekazu, w szczególności publikacji nieperiodycznych oraz innych wytworów druku, wizji i fonii)Tu wyrok może być do lat 8.

zziat
@kitbizz 10.10.2014 00:25

Ja raczej zwrócił by uwagę na ten wyrok!!Sąd Okręgowy w Tarnowie, orzekł, iż administrator strony/bloga odpowiada za treści umieszczane w komentarzach przez osoby trzecie (często anonimowe)...czyli koniec hejcie

administrator

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

antonina

Trzeba podpisać weksel, ale ja nie mialam in blanco tylko na okresloną kwote. Problem pojawil się, kiedy z pracodawcą się rozstałam i przyszlo odebrac weksel. Musiałam czekć parę miesięcy, już się denerwowalam, że go nie odzyskam, dziwnie to wyglądało. Umowa jest na 1/2 etatu, a pracujesz cay, pracodawca wmawia, że sytuacja się zmieni, ale wiem, że nie ma szans na umowę na cały etat, to tylko mydlenie oczu. Do tego szeowie mają dziwną obsesje obserwowania pracowników na kamerach, nie majac świadomości, że robia to nielegalnie. Na umowie o pracę nie ma nawet robionych badań lekarskich, na poczatku umowa zlecenie, pracuję w sklepie, a umowę mam na czyszczenie biżuterii za 100 zł. jednym słowem gdyby PIP się tam zjawił na kontrole, firma by była przegrana, dziwię sie takiej odwadze a raczej bezmyslności właścicieli. Traktowanie pracownic w miarę przyjacielskie ale tez trochę seksistowskie i przede wszystkim nieuczciwe. Odradzam.

antoni ADMIN
@antonina 18.07.2014 15:25

Art. 190a. Uporczywe nękanie § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1

trodat

Idź na rozmowę, wierzę, że jesteś uczciwa/wy i się nie boisz. Jeśli lubisz pracować pełny etat za jedną czwartą stawki, chcesz ,(usunięte przez administratora)

Kasia

Ja pracowałam już w firmie w która podpisałam weksel i nie było problemu bo uważam ze jak ktoś jest uczciwy to wszystko będzie ok. A cała reszta kombinatorów i krętaczy niech nie jedzie do angli bo bym nie chciał z taką osobą pracować.A ja idę na rozmowę i się nie boję

Zostaw opinię o F J GOLDRUN S.C - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F J GOLDRUN S.C