LAMINOPOL SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o LAMINOPOL SP. Z O.O.

leaos

Oj prowadzi, prowadzi @niestwty :) Szukają specjalisty ds. handlowych w Słupsku jak i Postominie. Taki specjalista zajmuje się badaniem rynku usług transportowych, prowadzeniem rejestru zleceń kooperacyjnych i prowadzenie korespondencji handlowej w jęz. niemieckim lub angielskim.

były pracownik

JAKO ZAKŁAD WPORZONTKU . WYMIENIĆ BRYGADZISTÓW WŁONCZNIE Z BIUREM.

łysy

Tak (usunięte przez administratora)zakładu to jeszcze nie widziałem. A wujek Witek to ma się za cara i wyrocznię w jednej osobie. Proponuje omijać ten zakład wielkim łukiem. Jak nie wierzycie to zapytajcie o starą kadrę która była trzonem tego zakładu. Dlaczego odeszli, gdzie laminują i za jakie pieniądze. Ten nowy kierowniczek to każdy dzień rozpoczyna od sprawdzania śmietników. O produkcji laminatu wie tyle co kucharz na statku. Każdy pracownik nawet początkujący zagina go jak spinacz do papieru zadając proste i podstawowe pytanie. Będzie mi brakowało tej atmosfery przyjaźni i współpracy.

jki

lizustwo, niewiedza brygadzistów,nie dbanie o bhp!!!

?

syf

Zostaw opinię o LAMINOPOL SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAMINOPOL SP. Z O.O.