Opinie o GRANNA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GRANNA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRANNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRANNA w Warszawa

Dawo

Witam, jak jest obecnie w firmie Granna?

Filip

Idealnych firm nie ma. Zawsze mogą być jakieś drobne nieporozumienia!!

abc
@Filip

Oooo, zięć się odezwał? W Grannie są osoby, którym pracuje się faktycznie źle i są takie, dla których to tylko nieporozumienia. Punkt widzenia zależy od punktu...

@abc

????

Bogdan
@Filip

Obiadki nie smakowały? Czy za mało płacili? Ha,ha.

Dawna pracownica

Do Ela ja też pracowałam w firmie granna teraz jestem emerytka i pamiętam czasy kiedy przejęła nas agencja pracy Pani Agaty i jej męża wtedy po raz pierwszy dostałam na kartce rozpisana pensje co na co poszło ile zarobiłem netto .brutto to byli bardzo porządni i mili ludzie ale nie stety firma granna im nie zapłaciła i odeszli a my zostaliśmy i znów było okropnie oszustwa .ucinanie pensji oszustwa na nadgodzinach .A prezes robił wigilię i obecność obowiązkowa po prostu hipokryzja ale już to za mną wszystko .nie polecam Granny

ELA

jestem starą pracownica firmy Granna ,i powiem tak teraz jest okropnie wręcz strasznie od kiedy pamiętam zawsze tak było a nie przepraszam parę lat temu zatrudniała mnie agencja pracy i wtedy był porządek i jakiś szacunek do pracownika nawet dzwoniąc do Pani Agaty dziś np. po zaświadczenie jest miło ,pamiętacie dziewczyny ale teraz no cuż może kiedyś znów będzie lepiej

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GRANNA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

maszyniści maszyn produkcyjnych są sercem firmy mimo to nie dla nich uznania i to jest bardzo przykre.

Jarek

Praca w tej firmie to kompletna porażka. Co jakiś czas pracodawca szuka operatorów maszyn poligraficznych na sprzęt, który nadaje się na złom. Zatrudniają ludzi,którzy nie mają zielonego pojęcia o poligrafii i technologii produkcji opakowań oferując pensje w wysokości minimalnej krajowej. Stali pracownicy dostają podwyżki w wysokości 50gr brutto na rok ( 50gr za h pracy). Szeregowi pracownicy są traktowani jak osoby gorszego sortu przez elitę ''Granny", a rotacja ludzi większa niż w firmach zajmujących się telemarketingiem. Pracodawca bardzo niskich lotów lepiej omijać z daleka. Odradzam pracę w tej firmie osobom z wykształceniem poligraficznym.

@Jarek

Racja słupek. A swoją drogą to z ciebie poligraf jak z kociego (usunięte przez administratora) trąba.

Artur
@Jamal

Sam jesteś słupek. Jeszcze wam pojadę przy okazji konwentów gier.

@Artur

Płać tą dziesięcinę i się nie wcinaj :-D

ap

Z relacji pracowników wynika, że jeszcze kilka lat temu atmosfera pracy była bardzo fajna. Niestety stworzenie działu HR wiele zmieniło, na gorsze. Co to za HR, który skłócił całą firmę? Dba tylko o pracowników spokrewnionych z właścicielami? Jeśli chodzi o niewykwalifikowany personel to moim zdaniem problemem jest zatrudnianie rodziny i znajomych, a tacy ludzie wolniej się uczą i są odporni na krytykę (w końcu mają poparcie góry).

Firma nie godna polecenia jako pracodawca. Personel na stanowiskach 'kierowniczych' czy 'dyrektorskich' jest nie wykwalifikowany do pełnionych przez siebie funkcji. Zero możliwości rozwoju. Płace niskie. Atmosfera nieżyczliwa. Omijajcie szeroki łukiem. Pracują tam ludzie ' z rodziny', którzy nie znają się na wykonywanym zawodzie.

@pracownik

I tu się zgadzam w 100%

yoyo

Omijać szerokim łukiem. Pracują tu całe klany rodzinne od matki,córki, wujka po zięcia.Osoby młode 20,30 plus bez znajomości nie maja siły przebicia. Rządzi kierownictwo 40 plus po 50.Lub inne powiązane z małżeństwem prezesostwa.Dinozaury nie znają się na robocie,organizuja zebrania na których pije się kawę i obgaduje innych z ustalaniem planu działania ma to niewiele wspólnego.Zakłamanie,hipokryzja,obłuda,oczernianie to wizytówka firmy.Ludzie boja się wyrazac swoje zdanie bo ktos uzyje przeciwko.Siedza zastraszeni.Smieszne jest to jak starsi podlizują się mocno prawicowemu prezesostwu nosząc krzyże na szyi,krzycząc że chodzą na pielgrzymki do spowiedzi.Jest to na pokaz,niewiele wspólnego ma z wiarą.Zarobki kiepściutki,szaraczki mają 1500-1800 zl,kierownictwo,4,5 razy tyle.Młodzi są bez szans.Firma podupada,dużo ludzi nie wytrzymuje chorej atmosfery i odchodzi.Jak bracie chcesz szacunku,rozwoju i pieniędzy,szukaj innej firmy.Tu tylko zmarnujesz swój czas a układów nie pokonasz.

smakosz

cóż można dobrego powiedzieć, no raczej nic, wkrótce opoiszę wam dokładnie co w trawie piszczy, ogólnie nie polecam

m

Dobra atmosfera generalnie fajna firma jeden minus to to że pensje mogły by być trochę wyższe.

Zostaw merytoryczną opinię o GRANNA - Warszawa

• Jak się pracuje w GRANNA?

Zobacz opinie na temat firmy GRANNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRANNA?

GRANNA