Opinie o Europ Assistance w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europ Assistance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europ Assistance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europ Assistance w Warszawa

Zdalnie

Pracuje już 10 miesięcy w tej firmie i jestem zadowolona, a to że jest dużo pracy w "sezonie" to normalka jak wszędzie.

ktoś
@Zdalnie

Zdalnie, to każdy wie jak się "pracuje"

Marcelina

Super firma. Polecam.

J.

Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników[2] Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji. Chyba jednak nie do końca właśnie to sie tam dzieje. ;)

Julita

@kas czy nie ma możliwość przejścia na umowę o pracę po jakimś czasie? Jesteś pewna, że chodzi Ci o mobbing? Wiedz, że zazwyczaj ma on na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł mobbing w firmie Europ Assistance?

Rozmowa standard. Pani z HR uśmiechnięta, to ona prowadziła rozmowę. Ciekawym jest że już na początku rozmowy zachwalała firmę. Na rozmowie była również obecna Pani kierownik działu/obszaru/departamentu - praktycznie całą rozmowę się nie odzywała, bardzo wycofana, nie zainteresowana. Na koniec zadała półtora pytania, na które po odpowiedzi zareagowała "nie wierzę". Pani działu/obszaru/departamentu chyba świeżo po objęciu nowego stanowiska :). Z zarzekania się, utwierdzania, że kontaktują się z informacją zwrotną z każdym kandydatem oczywiście nic nie wyszło (nikt nie oddzwonił). Jeżeli Klienci firmy Europ Assistance Polska są w taki sam sposób traktowani jak kandydaci to... nie polecam tej firmy. Generali kiedy ostatni raz sprawdzaliście poziom wiarygodności waszego podwykonawcy? Ubezpieczenie = wiarygodność

Standard

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
była

A ja zamierzam pozwać Europ Assistance do Sądu Pracy, bo wymagania i zakresy były takie same jak dla osób zatrudnionych na umowę o pracę,a ja miałam zlecenie poprzez agencję pracy. To oszustwo!

Julita

@... czy masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Europ Assistance? Opowiedz o nich. @Nobody rozumiem, że nie ma co liczyć na podwyżkę. Czy powiesz z czego jesteś najbardziej niezadowolony pracując w firmie? @Magda ja tylko zadałam parę pytań. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie.

google, daj spokój, nie jestem robotem

Firma jest cudowna, doskonałe miejsce żeby rozwijać swoje umiejętności. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę na rynku pracy, czy masz już duże doświadczenie, w EAP znajdziesz dla siebie miejsce, w którym poczujesz się jak w domu. Myślę że Julita zgodzi się ze mną jeżeli powiem, że środowisko pracy w Eap zasługuje na 5 gwiazdek. Szczególnie w dziale operacyjnym. Elastyczne godziny, atrakcyjne wynagrodzenie, sympatyczno menadżerowie i szanse na awans to tylko początek. Polecam!

...
@google, daj spokój, nie jestem robotem

Co za brednie...

Julita

@mateusz a jak długo pracujesz w Europ Assistance? Czy nie ma w firmie podwyżek? Nie ma możliwości awansu? Zazwyczaj trzeba sobie zapracować na wyższą pensję. @Pomocnica Julity nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin.

mateusz

nie chodzi o to, że się napracujesz za marne grosze, ale o to, że jako pracownik niższego szczebla oszczędzasz na wszystkim a dział handlowy marketing i inne "lepsze działy" zamawiają garściami rzeczy w sklepach online, obiady na dowoz, sam prezes firmy wozi sie najnowszym samochodem, obnosi markowymi gadzetami, logami na ubraniach i codziennie je obiady w najdrozszych restauracjach, a zwykly pracownik zaluje sobie na wszystko, ledwo wiaze koniec z koncem i pracuje tak, ze nie ma czasu nawet zjesc... co do recepcji z tego co wiem mozna tam szybko awansowac, ale chyba tylko do dzialu administracji gdzie przewala sie calymi dniami takie same papiery za rownie marne grosze..

Agaciula 12

Oszukują klientów i ty musisz te kłamstwa im przekazywać maja cie w (usunięte przez administratora) i to czy jestes zmęczona czy nie, za grosze robisz a oni na górze biorą pieniądzę z TWOJEJ pracy spałam tam ze zmęczenia na biurku i mało tego SPV cie kontroluja z domu bo widza twój status w pracy czy jestes wlączona na realizacje czy nie jak troche zasniesz to dzwonia albo pisza ze trzeba odebrać to taki BIG Brother, a potem ucinaja tobie na pensji nawet do kibla jak idziesz to musisz powiedziec dokad idziesz, TO OBÓZ PRACY!!!!POWINIEN SIE KTOS TEMU PRZYJZEC!!! W sumie wystarczy podkablować do BHP bo w klima brudna 4 lata nie czyszczona w kuchni walaja sie smieci, w toaletach zapchane kible a w lodówce nawet trzyma sie odsączony pokarm z cycka, Poza tym nie możesz sie smiac głosno , bo zaraz zwracaja tobie uwagę ze to niepoważne, hmn... a poważne jest to z ich strony jak jawnie zabieraja tobie pieniądze i w ogóle nie obchodzi ich czy jestes zmęczony czy nie, TY MASZ PRACOWAC NIE NA SWOJA PENSJE ALE NA PENSJE SPV!!!

Agnieszka

Pracowalam tam 2 lata obiecywali podyzki a ciagle 2300 zl no czasem 2400 zł, mozna było dorobić na przekierowaniu Hestii, kiedy obługiwaliśmy ich klietów, polityka firmy jest taka PŁACOC MAŁO, ŻEBY BIAŁY MURZYM MUSAŁ DORABIAĆ NA NADGODZINACH, a tym samym zero zycia prywatnego bo musiałam miec za co zyć, wszystkie święta w pracy i ledwo co z nadgodzinami wyciagnełam 2800 zł przez ten czas tylko mialam 2 dni wolnego w miesiącu myslałam że zapłaca mi więcej ale nie, za 2 tygodnie dostałm pochwałę od klienta czyli 300 zł brutto dodatkowo do pensji ucieszyłam się , ale dział Jakości obiał mi 200zł bo uznali reklamacje klienta który poskarżył się ze za poźno zadzwoniłam, ogólnie pracujesz za grosze poświęcając wszystko OMIJACIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA !!!!!!!

Jagna
@Agnieszka

Hmmm. Sytuacja z reklamacją jakaś znajoma, ale jakoś nie przypominam sobie, żebym pisała jak analfabeta. ;)

NA SZCZĘŚCIE BYŁY PRACOWNIK

JASIEK KŁAMIESZ TA FIRMA NIE DAJE ROZWOJU, TYLKO WYZYSKUJE KŁAMIESZ ZE ZWALNIAJA BO ZADNEGO PRACOWNIKA DO TEJ PORY NIE ZWOLNILI TO WSZYSCY SIE ZWALNIAJA JASIEK KŁAMIESZ BO KTOS ZARABIAŁ NA TWOJA PENSJE PRZYPOMNIJ SOBIE ILE RAZY MUSIAŁES KRZYCZEC NA SWOICH PODWLADNYCH " ODBIERZ"!! BO OD ILOSCI ODEBRANYCH ROZMÓW ZALEŻAŁA TWOJA PENSJA LUDZIE EAP NIE ZWALNIA PRACOWNIKÓW TO ONI ODCHODZA PRZEZ 2 LATA ODESZLO OK 60 OSÓB ONI NIE LICZA SIE Z TOBĄ DOSTANIESZ 2300 ZŁ ZA CIĘŻKA PRACĘ A TACY JAK JASIEK BEDA SIĘ SMIAC Z CIEBIE PRACOWALEM TAM ODSZEDLEM 5 MIESIECY TEMY I DOSYC!!! ONI TERAZ (usunięte przez administratora) W PORY BO NIKT NIE CHCE U NICH PRACOWAC JUZ ZROBILI TAKA AKCJE ZE PLACĄ SWOIM PRACOWNIKOM ZEBY KOGOS ZWERBOWALI ZE SWOICH ZNAJOMYCH I ZA TO DOSTANA 500 ZŁ BRUTTO JESLI KOGOS POLECĄ, TO ROZBIA EAP W KONIA NAMAWIAJĄ JAKIEGOS PIJAKA ONI GO PRZYJMUJA TAMTEN BIERZE KASĘ I DZIELI SIE Z NIM A POTEM PIJAK SIE ZWALNIA:):) W EAP PRZYJMUJA JUZ BYLE KOGO JASIEK KŁAMIE BYŁ SPV TO CZEMU SIE ZWOLNIŁ??? BO CAŁE GÓWNO ZAROBIŁ TAM TEZ. OMOJACIE TE FIRME Z DALEKA ZAPLACA WAM TYLKO 2300 ZŁ ZA PRACE W ŚWIETA I WEEKENDY!!!

aplikant

Wymagania nieadekwatne to stanowiska pracy. Byłem tam na rozmowie kilka miesięcy temu i generalnie firma sprawia dobre wrażenie na pierwszy rzut oka. Tylko niska stawka na moim stanowisku zdecydowała o braku chęci podjęcia współpracy dodatkowo jakieś dziwne warunki zatrudnienia, gdzie przez twoją osobę może polecieć premia całego zespołu. Nigdzie indziej tego nie spotkałem. Teraz czytam komentarze i wszystko układa się w całość.Dobrze zrobiłem.

Jasiek

Własne zdanie ważna rzecz ale jeszcze ważniejsza wolność słowa. Czytając opinię na portalu niejednokrotnie jestem za tym, żeby wdrożyć system motywacyjny Korei Północnej: metoda kija i większego kija. Pracowałem w EAP 3 lata. I pomimo różnych wspomnien, miłych i tych mniej miłych, odszedłem nie dlatego, że było źle, ale dlatego, że jako supervisor( chociaż czytając komentarze powinienem napisać superwajsor albo menagier....) dorobiłem się kasy za reklamację swoich ludzi oraz za ich błędy. Pieniędzmi dzieliłem się z resztą kadry SPV. Teraz żyje jak król pod Warszawą i wiodę spokojne życie uprawiając jedwabniki i alpaki. A tak na poważnie to jakim trzeba być debilem, żeby myśleć, że kadra zarządzająca, która ma toćka w toćke takie same wkaźniki premiowe jak ich ludzie (uśrednione na cały zespół) dostaje pieniądze za reklamacje, zły serwis..... Czy zarabiałem lepiej niż konsultant, którym wcześniej byłem ? Zdecydowanie. Szkoda, że większość z Was nigdy nie przekona się o tym jak to jest dostawać większe pieniądze, które idą razem z większą odpowiedzialnością jak i za błędy swoich ludzi. Co za zamkniętymi drzwiami -nigdy się nie wydarzyło, a najłatwiej być polską cebulą i wylewać żale na forum internetowym. Pomyśleć, znaleźć uzasadnienie dla swoich błędów i tryskać jadem. Śledzę komentarze już od dłuższego czasu ale dzisiaj to już nie wytrzymałem. Rynek jest duży i wolny więc jak się nie podoba to w******A**Ć ! Do ludzi normalnych, szukających w przyszłości pracy: 1) EAP jest firmą, która daje szanse nauczenia się branży ubezpieczeń - True 2) EAP jest w firmą w której będziesz dobrze zarabiać - False 3) W EAP był fajny klimat i ciekawe sprawy (tiry w rowach, transporty medyczne, rozwolnienia w Afryce)- True 4) Daje szanse ogromnego rozwoju i pięcia się po szczeblach kariery- False 4b) jeżeli będziesz zapierdzielać od rana do nocy (nie po 8 godzin) i dasz z siebie wszystko - dostaniesz szansę na rozwój- jak wszędzie - True. 5) Czy jest dobrą firmą w ktorej warto zacząć kariere(popracowąć rok-dwa nauczyć się czegoś i pójść dalej)- True Pozdrowienia dla wszystkich kartoflów, którzy zostali zwolnieni a potem piszą negatywne opinie :D Trzeba było pracować i używać mózgu.

MĄDRZEJSZA STRONA JAŚKA:)
@Jasiek

Posłuchaj Jaśku, juz za to że kogos nazywasz "kartoflem" świadczy o tym ze na spv sie nie nadajesz , EAP nikogo nie zwolniło! To ludzie odchodzą tez przez takich idiotow jak TY, dlaczego juz nie pracujeszesz w tej "wspanialej"firmie? Co, może zauważyłeś że w Lidlu zarabia się wiecej??? 1) EAP jest firmą, która daje szanse nauczenia się branży ubezpieczeń - Kłamstwo!!!- EAP jest firmą , która daje szanse zarobku na Twoim garbie takim ludzim jak Jasiek 2) EAP jest w firmą w której będziesz dobrze zarabiać - KŁAMSTWO - 2300 zł w EAP w Lidlu biora na rekę 2800 zł 3) W EAP był fajny klimat i ciekawe sprawy (tiry w rowach, transporty medyczne, rozwolnienia w Afryce)- - Kłamswo!! Jasiek jesli dla ciebie szczytem awansu jest rozmowa o rozwolnieniu w Afryce to gratuluje życiowego poziomu a właściei jego braku 4) Daje szanse ogromnego rozwoju i pięcia się po szczeblach kariery- KŁAMSTWO !!! patrz pkt 3 4b) jeżeli będziesz zapierdzielać od rana do nocy (nie po 8 godzin) i dasz z siebie wszystko - dostaniesz szansę na rozwój- jak wszędzie - KŁAMSTWO!!!! Dasz szanse zarobku takim ludziom jak Jasiem, a i tu widać polityke EAP masz zapierdzielać od rana do nocy, brawo Jaśku ale sie wyłożyłeś ha ha !!!:):) 5) Czy jest dobrą firmą w ktorej warto zacząć kariere(popracowąć rok-dwa nauczyć się czegoś i pójść dalej)- Oj Jasku mam pytanie ile ty klas skończyłeś??Juz tym stwierdzeniem piszesz, że nie warto zostawac w tej firmie, co jest prawdą i ty to piszesz??? Wierny pies EAP he he:) sam strzliłes gola w tą firme swoim właściwie brakiem wiedzy, juz nie pogrążaj się EAP to WYZYSK I TYLE!!!

SAX

eap sax...

xxxxxxxx

ani zarobki ani atmosfera

byly

bylem tam. za recepcje dostaniwsz najnizsza krajowa. no moze 200 zl brutto wiecej jesli sobie wynegocjujsz. a recepcja to nie tylko ze ladnie wyglada i 4 telefony odbierze. tam naprawde sie dzieje. caly dzien. wszystkie nagle zachcianki dzialo (jedzenie ad hoc, zamowienia, taxi, kurierzy, uzupelnianie lodowek i zapasow cuktu) na ich glowie. nie polecam

smuteczek

Nikt normalny napewno...

n&N

czytajCOpodpisujeszELO!
@n&N

"Nie dajcie się nabrać - najgorsza ubezpieczalnia. Odmawiają wupłaty odszkodowania zasłaniając się OWU!!!" - którego zapewne się nie przeczytało... a potem wielkie zdziwienie i qpa w majtkach...

Nockowicz

Pracowałem tam jakiś czas, jeśli chodzi o atmosferę na dziale było znośnie jeśli się podejdzie do tego "przyjdę i odbębnię swoje". Wynagrodzenie bez rewelacji ale można robić nadgodziny co zaowocuje w brak życia prywatnego. Mimo, iż masz wolny dzień to zadzwonią do ciebie parę razy bo brak ludzi. Preferencje jeśli chodzi o grafik nie uwzględniane. A liczba obowiązków jakie dostaniesz po jakimś czasie przerasta to co masz w umowie, a i jest za tą samą stawkę... EAP jest firma rodzinna bo na wyższych stanowiskach pracuje rodzina od brata czy siostrę po małżeństwa. Masz coś do powiedzenia to zostaw najlepiej to dla siebie. A kadra zarządzająca nie dość że się nie zna na tym co ma robić to jeszcze podejmuje takie decyzje że aż się odechciewa tam pracować. Chodzi się tam jak za kare po jakimś czasie. Jako pierwsza praca spoko sprawa ale nic na dłużej. Sam prezes tej firmy zdaje sobie z tego sprawę i mało interesuje się życiem w firmie. Co do grafiku to oddzielny temat do PIP'u początek miesiąca zaczniesz 5 dniami wolnymi a reszta to już wiadomo... Szkoda ludzi. Firma zawiera nowe kontrakty ect. Ale szkoda że za jakiś czas nie będzie miał tam kto pracować.

ONA

Pracowałam tam ponad rok, czasem ktoś mnie poklepał po ramieniu (sporadycznie). Zarabiałam marne pieniądze mimo ogromnego wkładu pracy, zapału i zaangażowania. Za dodatkowe projekty - mail o treści "Super!". Podsumowania premiowe są zaniżane. Dostałeś pochwałę? Utną Ci z czego innego, żebyś przypadkiem za dużo nie dostał. Dostałeś reklamację - będzie zasadna na Ciebie, mimo że to wina firmy, że się nie wyrabiacie, bo nie ma kto pracować. Na start, zdobycie doświadczenia - ok. Ale nie liczcie na docenienie czy odczuwalną podwyżkę. Dorzucą Was specjalistę tudzież starszego specjalistę, dorzucą obowiązków, a nawet zwierzaka w domu za to nie wykarmicie. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Europ Assistance - Warszawa

• Jak się pracuje w Europ Assistance?

Zobacz opinie na temat firmy Europ Assistance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europ Assistance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europ Assistance?

Kandydaci do pracy w Europ Assistance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europ Assistance