Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Sezonowiec

Człowieku, ale Z Ciebie bajkopisarz!!!!!!!!!!!!! Ty tam nie mogłeś pracować, ja pracowałem i od września znowu mam zamiar pracować

zawiedzony

Ogólnie rzecz ujmując... z każdym miesiącem coraz gorzej. Nie polecam.

malgo

Powiedz który pracodawca przestrzeganiejpt pracy?

malgo
@malgo

Przepraszam kodeksu pracy

rolo

90 procent załogi męskiej to emeryci i co tu duo gadać zamiast da prace młodemu pokoleniu to firma ipb opiera sie na emerytach dlaczego a to dlatego że umowa o dzieło a młodzi niech do niemiec jadą nie lepiej mieć stałą załoge a właśnie nie bo kto zarobi na co drugiego lidera tak co drugi to lider nie brygadzista ,brygadzista pracuje a lider stoi i co robi nic

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KAPO-DAHAU

to co sie tam dzieje to jest normalna szopka noworoczna tak jak te produkty na jakichś tam liderów wybierają osoby które mają tylko to w sobie najlepszego czyli zakablować ale żeby umiały coś więcej nawet po takim awansie nie umią powiedzieć dzień dobry chodzą jak ukryte kamery i podsłuchy i to jest dobre myślenie kierownictwa zacytuje scene z Ptopu [wysłałem najgłupszego oficera a i tak go przekupili] no i tacy są liderzy zero wiedzy i umiejętności ale (usunięte przez administratora) we krwi. zero liderów Brygadzista i to taki co umie coś zrobić no i oczywiście który pracuje jak nie wypełnia papierów takie rozwiązania są od lat i są najlepsze .

karolina

Kurcze, realizowane projekty dekoracyjne przez ipb dekoracje są naprawdę zapierające dech w piersiach. Sama nei wiem czy sobie na ślub jak tylko budżet pozwoli to nie zamówić dekoracji włąśnie od nich, szczególnie że do sprawy podchodzą kompleksowo bo doradzają, projektują, wykonują, transportują, montują i demontują swoje dekoracje, wiec full wypas

riczi

jeśli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce w IPB Dekoracje to uwierz mi , że nie jest to pierwsza firma z którą się spotykam , a która nie wypłaca wszystkiego co początkowo obiecywała. Niestety tego typu instytucji w naszym kraju jest dużo więcej, i dzięki takim akcjom własnie posiadają oni dodatkowe zyski...

gaduła

Dużo paćek robiliśmy :)

Kornelius

Mnie interesuje również czy to że mieliście dostać większe pieniądze macie w jakikolwiek sposób zarejestrowane? Był jakiś aneks do umowy? Cokolwiek? Czy po prostu ktos wam w korytarzu powiedział i wy łyknęliście itd. Pytam jak to od strony formalno-prawnej wygląda. Ludzie, przeciez wy coś podpisujecie? Na coś się zgadzacie? Albo nie. "Obiecywane nam było że kazdy ma zwiększoną stawkę byle byśmy robili. " - ok, no to za obietnica ma iść konkretny papier. Wyegzekwowaliście coś takiego? Macie na papierze zwiększoną stawkę?

omen

No to już mamy wielki skandal w tej firmie. Zakończył się sezon ludzie podostawali po 500 zł mniej wypłaty niż się należało. Obiecywane nam było że kazdy ma zwiększoną stawkę byle byśmy robili. A teraz do czego doszło ? pracowałem jak wół cały miesiąc po 12 godzin za 1630zł ! 6 dni wolnego na 30 w pracy byłem 1szego listopada oraz 11stego! 1630zł ! kto to w ogóle liczy. Zostaliśmy po prostu oszukani przez pracodawce. Kierownictwo mydliło nam oczy potraktowali nas jak bydlęcia

Hej, pracuje bo musze ale odradzam, liderki nic soba nie reprezentuja, potrafia tylko na siebie nadawac i okazywac brak szacunku do pracownika, dobrze ze maja brygadzistki maja sie kim wyreczac bo ich zmiana pracy polega na obgadywaniu a nie informacji dla pozostalych o tym co trzeba zrobic, kompromitacja totalna sa najlepsze w odmowie rekawiczek do pracy ktore musisz miec. Nie masz na wymiane to nowych nie dostaniesz. Wyplaty sa na czas, jedynie tyle dobrego

marysia

pracuję już piąty sezon, to mówi samo za siebie, od siebie dodam, że z roku na rok pracuje się coraz lepiej i za coraz większe pieniądze,

bezrobotna

Czy może mi ktoś wytłumaczyć , piszecie że szukają do pracy a jak byłam dzisiaj to powiedzieli że w tym roku już nie potrzebują na wydziały Czy może ktoś wie jak to jest w tej Firmie

dziki

oj widzę że Wam brakuje siwego JJ na hali !!!!

jasiu

tyson, z której choinki się urwałeś?

tyson

jak bedziesz miec 300h to moze i zarobisz 3000 ;D

IPB DECORATION

Studencie, wyłącz już tę "Plotkarę", "Dynastię", czy co tam jeszcze innego oglądasz, bo chyba Ci się obraz wirtualny na rzeczywistość nakłada... Książkę lepiej poczytaj, sesja niedługo. Ps. Szkoda, że nie studiujesz prawa, bo może byś wiedział, co to naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych i co za to zgodnie z kodeksem grozi. Albo chociaż informatyki - powiedzieliby Ci, że w internecie wcale nie jesteś anonimowy. Pozdrawiamy serdecznie

ewa

kwiatku, nikt? ja na swojej tylko zmianie widzę kilkadziesiąt osób

ewa

kwiatku, nikt? ja na swojej tylko zmianie widzę kilkadziesiąt osób

kwiatek

Jak wydać szukają wszystkich rodzajów pracowników,czyli nikt już nie chce dla nich pracować.... taki jest efekt paru lat nieludzkiego wyzysku..... wyglada to jak rozpaczliwe wołanie o kogokolwiek do pracy.... naprawde lepiej nic nie robic niż pracowac dla nich..... chyba że chcecie poznac ich działalność i potem samemu otworzyc konkurencyjna firme....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.