BT-H PROJEKT-PLUS WITOLD NAJDEK

Gliwice

Opinie o BT-H PROJEKT-PLUS WITOLD NAJDEK

cvbnm,

dzieki za info @Robert :) a czy orientujesz sie może czy BT-H PROJEKT-PLUS WITOLD NAJDEK szuka ludzi?

inwestor

ela - 2012-02-18 15:20:22 brak profesjonalizmu, brak wyższego wykształcenia.To nie najlepszy partner do współpracy. Do przekrętów, lewych faktur i \"dogadywania się\" - jak najbardziej. Ale tak jest jak kogoś wywalą z duzego biura i musi jakoś sam zarabiać na życie więc robi co może. Przezornie odradzam współpracę.

ela

brak profesjonalizmu, brak wyższego wykształcenia.

Zostaw opinię o BT-H PROJEKT-PLUS WITOLD NAJDEK - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BT-H PROJEKT-PLUS WITOLD NAJDEK