Bumar Łabędy

Gliwice

Opinie o Bumar Łabędy

o tym jak to w SCG

Praca dla SCG Sills w Gliwicach jako podwykonawca dla GMMP. Praca nie lekka można powiedzieć że w niczym nie odbiega od tej którą wykonują pracownicy GMMP lecz wynagrodzenie to zaledwie połowa a czasem trzecia część tego co otrzymują "oplowcy" Polecam tę pracę osobom które nie mają rodzin na utrzymaniu a chcą rozwijać się w kierunku motoryzacyjnym. W latach połowa 2007 do końca 2008 można było zarobić od 900zł na początku okresu do stawki 1400 do tego oczywiście premie za wyniki w pracy.

Słowa kojarzące się z Bumar Łabędy , SCG (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Bumar Łabędy , SCG : Najbardziej nie podobało mi się w Bumar Łabędy , SCG :

Zostaw opinię o Bumar Łabędy - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumar Łabędy