Opinie o Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. w Gliwice

J

Konfrontacja starego układu z nową Prezes. Zawsze wygrywał "kolektyw" , jak będzie tym razem? Bez usunięcia filarów ukladu sie nie da ;)

@J

Co to znaczy jak ktoś robi audyt magazynu i jest świetnie, nasza kolezanka wylatuje. Ta sama osoba co poprzednio robi audyt i wylatują magazynierzy bo jest źle. Audyty na zamówienie? Nie można tak traktować pracowników jak nasza koleżankę. Oczekujemy ze przy okazji porządków w magazynie będzie zrobiony porzadek z kadra no i napewno z nieprodukcyjnymi jest ich dużo, szefowie kierownicy i jeszcze zastępcy, panoszą się i przejadają naszą kase. Czekamy zmian.

Oni

Jak przestaniemy pisać to problem zniknie? Lepiej gadac po hali, czy zapytac zeby można wyjasnic to co ludzi gryzie?

@Oni

Weźcie się do pracy a nie tylko bzdury tu wypisujecie i wszystkich podejrzewacie. Nie nie jestem w żadnym Zarządzie i nigdy nie byłem /byłam. Wystarczy poczytać co tu wypisujecie i samo się ciśnie na usta, że nie jesteście nauczeni pracy tylko brania.

???
@Ona

To jest prawda ! Ludziom strach patrzy w oczy, dobrze że pani i Prezes przyszła.

Na stronach opinii o WZM mniej komentarzy, wiemy ze pisali je ludzie z Gliwic dlaczego przestali. Są dwa wyjścia: zmęczyło to ich tak jak wszystko co trzeba zrobić, albo przestali się obawiać obiecanych porządków. Czas pokaże.

Ha

Jaki zbieg okoliczności, napisałem ze dawno nikt z Łabed nie pisal na stronach WZM i masz jest. Ha ha. Powiem tak jestem starszy wiec sobie pozwolę " trzymaj się Elka". Pogoń gnoi. Administracja i nieprodukcyjni samo zło i zaraza co to się udziela.

M

W tym zakładzie powstała aspoleczna załoga. Lata dotowania , nie przepraszam zaliczek bez efektów produkcyjnych przyzwyczaiły do pasożytniczego życia na koszt społeczeństwa wypracowującego dochody skarbu państwa. Osoby i grupy interesów powiązane na zasadach syndykatu robia biznesy co doprowadza do jeszcze głębszego sięgania po pieniądze z budżetu. Wzajemna wiedza o podejrzanych interesach kolegów tylko wzmacnia zmowe milczenia. Ci wyżej bronią drobnych złodziejaszków i leni dzieki czemu zyskują poparcie. Jedna kobitka ma to zmienić? Z kim ? Nawet jak któryś cwaniaczek trochę się zmieni to i tak tylko będzie czekal zeby móc zarabiać jak dawniej. Takie to poranne smutki.

M i jeszcze
@M

Jak w tym zakladzie rozwiązuje się problemy? Ich sie nie rozwiązuje je się pielęgnuje i hoduje. Lepszy problem stary znany niz nowe będzie ktos wymyślał.

@M

Jest grupa osób, która chce pracować uczciwie tylko widać utworzył się pas ludzi, którzy kradną i podkładają....... W końcu zmiana Prezesa i zmiana na lepsze.

Elektromechanik

Okropna, uważajcie na tę firmę. Rozmowa była przeprowadzona z 2 mężczyznami, szydzili, poniżali, od samego początku czuć było, że są negatywnie nastawieni, reagowali potępiającym spojrzeniem i głupimi śmiechami/komentarzami, na wszystko, co się powie.

Dot. rysunków technicznych, ocen w szkole, doświadczenia, militarii.

On

Ona jezeli jestes nowa w zarzadzie to po co się zzymac? Wyjaśnić i pokazać ze będzie inaczej chyba ze juz wiesz ze nie dasz rady. No chyba ze Ona jest kontynuujaca, to rzeczywiście słabiej. Jeszcze jest dużo do wyjaśnienia czy to prawda, ze Główny ma zrobić remont suwnicy za ponad połowę bańki dla Kuzni prywatnej. Pracownicy Głównego musimy czyścić tory dla prywaciarza. Takie są umowy? Kto za tym stoi, jak taka jest prawda to dowiedzmy się kto jest winny.

@On

ON weź się do pracy a nie ZAMENT WIDZĘ NA PORTALU PROWADZISZ. Zresztą czytając ten STEK BZDUR widać, że pracy nie jesteście nauczeni. Czasy komuny już się dawno skończyły. Do pracy pora się zabrać!!!

Kazdy

Kazdy powinien robic to za co odpowiada dobrze, mnie mozna przywalić karę jak robie zle. Jak się ktoś pcha do Zarzadu to powinien odpowiadać za rozliczenie inwestycji na 420 czy rzeczywiście planowali 600 000,00 wydali 1 200 000,00 i jeszcze nie koniec. Jak stary olej jest w magazynie i jak produkcji nie potrafią zorganizować i zalewają starociami wozy to co robol ma odpowiadać? Robol domaga się zeby to wyjaśnić czy to prawda, jak się potwierdzi to z chukiem a nie skubać po premi robaszkow.

Ciekawe jak i według jakiego klucza zostaną przyznane premie za miesiąc czerwiec.

SG

Mówią że Pani Prezes pomyliła drobna partyzantke z prawdziwym Ruchem Oporu imienia Ostrego dzioba łabędzia. Wszyscy czekają na spektakuralne ruchy, a na razie to gmeranie w małym gniazdku. Dopóki będą przerosty nieprodukcyjnych to nic się nie zmieni. Są sila i domagają się pieniędzy za produkcję a to żart. PIP ich obroni i pieniędzy dla roboli nie ma.

były

Klucz jest jeden: Im mniej robisz tym mniej spier..........isz i masz większą premię:))

Jan
@były

Patrzcie na mnie jaki jestem zaganiany i zawsze się udawało.

Ona

Pracowałeś to dostaniesz ile każdemu pracownikowi się należy. A jak nie pracowałeś to nie dostaniesz bo nie zasłużyłeś.

Ona

Ludzie o czym wypiszecie, może lepiej żebyście zabrali się do pracy. A jak komuś nie pasuje Zarząd to może spróbujcie swoich możliwości i pokażcie co umiecie. Bo wypisywać BZDURY to widać potraficie i nic więcej.

Co by się stało w tej firmie gdyby do wozu wlali stry olej ? Odpowiedz - nic ? Warto zeby audyt z zewnatrz to sprawdzil.

Prawda

czy to prawda ze 420 przetarg rozstrzygnięto na 600 tys, wydano 1200 tys bo były nieprzewidziane prace ;) a może nieprzewidziane wydatki? Czy remont przeprowadzony został do końca, czy jeszcze nie jest OK? A co na to audyt?

Hemingway

Łatwiej złapać Merlina niż ośmiornice. Badając strukture mafijna odnoszono się do skali makro. W państwie przestępcy są zorganizowani i co harakterystyczne korzystają z pomocy urzędników, swoich ludzi maja w instytucjach kontroli i organach ścigania. Dzięki temu znają plany działań i cele. Znów co ważne zalezni od mafii kontrolerzy i śledczy gubia dowody i kierują postępowania na malo wazne lub błędne tropy. Jakie to podobne, tyle że skala mała.

M

Czy można zmienić nick na przepowiednia? Juz widac zla strukturę organizacyjna, zbyt duże rozdrobnienie giną w ten sposób przydzielane obowiązki i zupelnie brak koordynacji. Przerosty wielkosci lasu równikowego zatrudnienia w grupie pracownikow nieprodukcyjnych, zupełny wieloletni brak dbałości o nieruchomości i infrastrukture. Księgowość, kadry, logistyka, energetyka i wspomniana infrastruktura obecnie nieruchomości. To widac wyraźnie patrząc na cieknace dachy, wypadające szyby, pęknięte ściany i nieliczne remonty ale za gruba kase w celu nieznanym bo do niczego nie da się odebrać. Deszcz wrogiem budynków, moze warto poszukać jaskiń. Sprzęt teleinformatyczny i programy pasuja do jaskini idealnie taki to naprzyklad program do przepustek czasu pracy. Używanie ich lub raczej nie używanie tez juz widac czy stanie się to za chwile. Chce żeby ta firma byla inna i niech mi reszta nie przeszkadza, a nowa Pani Prezes zobaczymy .....

Magazynier

Juz tuz tuz Sad pracy arbitrem ws postawa zarzadu wobec gospodarki majatkiem. Dwa audyty wykluczały się zupełnie, jeden był czyszczacy i zobaczymy na co będzie przyzwolenie. Trzymamy kciuki za nasza koleżankę ktora odważyła się walczyć z układem i bałaganem.

Robotnik
@Magazynier

Podpisujesz się magazynier to dlaczego nie ujawniłeś prawdy?

Magazynier
@Robotnik

Poparliśmy nasza koleżankę i wspieramy ja dalej. Widac jak wygląda walka ze starym układem, maja w rękach zbyt dużo komórek i ustawieni są od lat. Każdy nowy prezes natychmiast jest obstawiony i szepczą mu do ucha. Zobaczymy co będzie teraz. Mowia ze trwa prawdziwy audyt.

M

Jest premia i to taka ze liczyć trzeba długo, aż zaskok. Załoga górą.

MN

Specjaliści od Monowskich zamowien slyszliscie o Kajmanie? Dzisiaj zamowienie i kasa przez lata, a produkt ma być na 2035 rok fajne branie pieniędzy, a o wykonaniu zapomną. Kiedyś Bumar miał kompetencje WZT, Kajman potrzebuje kompetemcji Leo i dopiero WZT. Jeżeli nam Labędom pokaze się ze nie potrafimy.... to kto dostanie Kajmana?

RR
@MN

A kto przeszkadza w pracy Zarzadu? W informatyce nazywa się to atak DDos probuje się łączyć z serwerami przy użyciu wielu komputerów jednocześnie i blokuje się możliwości połączenia czy operacji do której serwer został przeznaczony np. tam gdzie sklada się wniosek o prawo jazdy. Super udaje się to w Labedach zajmujemy zarzad robota i brak możliwości prowadzenia firmy i pozyskiwania kontraktów. Realizując każde zadanie dajemy potrzebe tylu łączy ze traci to sens. Słyszałam takie powiedzenie " w Labedach jeden jest od kropki drugi od przecinka. Zawsze ktoś jest na urlopie i zwolnieniu i nigdy zdania nie da się napisac"

X

Ja z uporem powroce do zewnętrznego audytu. Może zadyma to efekt nieświadomego, podpuszczonego zwiazkowca bo Pani tropi układ. Nie da się robić tego bo może uzywa się części układu i zanim Pani to ktoś dowiaduje się wcześniej.

Pytam kolegów i wszyscy mieli premie. Pewnie biurowi nie dostali i się ciskają, po co tylu obibokow mówią że na jednego produkcyjnego jeden w biurze i połowa na wydziale jakims tam. I to pewnie jest taki problem jak każdy co robi musi utrzymać siebie i jeszcze 1.5 kumotra lesera.

Juz

W związku z sytuacją w zakładzie mam pytanie czy już jedziemy do HSW?

M...

To nie fenomen, to zakała. Niby wszyscy robią, a nic nie jest zrobione. Mistrzowie świata tej dyscypliny są właśnie w Bumarze. Schemat organizacyjny, tak wszystko podzielone jak nigdzie na świecie. Wyobrażacie sobie podzielić salon lub jadalnie w domu tak , że każde krzesło stoi w innym pomieszczeniu? ile czasu zajmie nam podanie posiłku z bieganiem między ściankami, a niech nie daj Boże smakuje gościom i zaczną prosić dokładki, jak to zauważyć i znów ile się trzeba nabiegać. To wszystko nic, wyobraźcie sobie ten wykwintny obiad w takim podziale i konwersacje ? ?? Jak bez sensu podzielimy wszystko na zbyt małe kawałki to brak komunikacji !!!!!!

Zenek

Czy to prawda , że w ostatnim czasie biuro na zwolnieniach lekarskich , a produkcyjni biegają za zaświadczeniami o chorym kręgosłupie lub nogach? Czy będą bardziej przyjęcia zdrowych, czy chorych?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.