Opinie o Positive Coworking Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Positive Coworking Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Positive Coworking Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Positive Coworking Sp. z o.o. w Gliwice

baner wywiady
kolargol Nowy wpis

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że przestaliście być obecni na tym wątku?

Rafał Nowy wpis
@kolargol

Przyczyna jest taka, że firma już nie istnieje...

NIEpolecam Nowy wpis

Poniewaz moj wpis usunieto, wrzucam go jeszcze raz. Wpis nie lamie regulaminu i byl dodany 04 maja!!!! NIEpolecam 04.05.2018 11:37 Właśnie zostały usunięte wszystkie komentarze byłych pracowników dot prawdy na temat tej firmy oraz positive power z ktorej zarzad PC sie wywodzi i z ktorej zwiał zabierajac ze soba wszystko co cenne do nowej spółki. Tak właśnie PC buduje swój prestiż: na kiepskiej przeszłości zarządu, ktora doprowadziła do upadłości PP i zostawienia wierzycieli wraz z pracownikami bez pieniędzy i na usuwaniu komentarzy - tak jakby już wszyscy w branzy IT na śląsku nie wiedzieli kim jesteście i co zrobiliście! Śmiechu warte!

iksDe Nowy wpis

Znowu poznikały komentarze. Nie powinny były znikać. Te kobiety zamieniły się miejscami i prowadzą biznes po tym jak uwaliły poprzednią spółkę. art 299, 300 i 301 kodeksu karnego. Nie podając ani imion, ani nazwisk: https://krs-pobierz.pl/positive-coworking-i6718443 https://krs-pobierz.pl/positive-power-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-i151438 Uwalona spółka PP z długami. Pracownicy i firmy współpracujące zostały postawione w krytycznej sytujacji. Nikt nie odbiera korespondencji, nikt nie chce ponosić odpowiedzialności, nikt nie chce zapłacić ani za pracę, ani za usługi, ani za wynajem biura, ani za nic innego. Tak się nie robi biznesu. Niech każdy kto chce się podjąć współpracy wie, że może zostać bez wypłaty z dnia na dzień.

Karolina

@NIEpolecam z forum mogą znikać jedynie te komentarze, które naruszają jego regulamin. Ma on stać na straży wspólnego dobra forumowiczów. Nie ma to nic wspólnego z negatywnym bądź pozytywnym nastawieniem do pracodawcy. Warto jest się więc z nim zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin

1
artystyleria
@Karolina

@Karolina wskaż proszę, jakie punkty regulaminu łamią poniższe komentarze.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zniesmaczony
@Karolina

Dobrze wiemy jak działa ten portal i jak łatwo jest usunąć komentarz - a jak to mówi Portal "zarchiwizować", wystarczy, że zastosuje się odpowiednią argumentację przemawiającą za usunięciem. Wiemy, że Zarząd to właśnie zrobił - nie oszukujmy się (już)! I co z tego? -> mogą usuwać, a branża i ludzie i tak pamietają, gadają, nie wybaczą... Nie da się zbudować biznesu KOSZTEM porządnych ludzi, może kiedyś Panie Zarządzające, "Kobiety Biznesu" to zrozumieją (a może nie). Szkoda gadać!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Positive Coworking Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PPNT Gdynia | Centrum Konferencyjne - recepcjonista/ka?
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Gliwice
EMAIL2TMS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Cloud Architect / Team Leader
Poznań
Xelto Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Informatyki
Jelenia Góra
Zorka Sp. z o.o.
(4100 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
omijajcie

Teraz to Positive Coworking - aby uciec od wierzycieli PP i byłych pracowników którzy nie dostali wynagrodzeń, ekwiwalentów itp. Omijajcie!

AS

Teraz, w przeciwieństwie do poprzedniej spółki - będą zatrudniać Freelancerów. Freelancerowi łatwiej nie zapłacić, zwinąć biznes i przenieść na kolejne, inne, nowe positive cośtam. Positive No-working. Jeśli zamierzasz podjąć z nimi współpracę to lepiej niech się 2 razy zastanowi. Jak nie pomoże to jesszcze ze 2 razy, skonsultować z prawnikiem. Jeśli nadal nie pomogło, to znaczy że albo jesteś głupi albo jesteś masochistą.

spokojny_

Dlaczego znikneły negatywne opinie z profilu tej firmy? Przecież z zasady to miał być portal, gdzie mozna przeczytac rzetelne informacje na temat potencjalnego pracodawcy?

NIEpolecam

Właśnie zostały usunięte wszystkie komentarze byłych pracowników dot prawdy na temat tej firmy oraz positive power z której zarząd PC się wywodzi i z której zwiał zabierając ze sobą wszystko co cenne do nowej spółki. Tak właśnie PC budije swój prestiż: na kiepskiej przeszłości zarządu, która doprowadziła do upadłości PP i zostawienia wierzycieli wraz z pracownikami bez pieniędzy i na usuwaniu komentarzy - tak jakby już wszyscy w branzy na śląsku nie wiedzieli kim jesteście i co zrobiliście! Śmiechu warte!

Marcin

Firma to spadek po będącej w upadłości od kwietnia 2018 firmie Positive Power. Zarząd dokładnie ten sam, który zostawił połowę ludzi bez wypłat. Ogólnie odradzam.

aT

Co to jest?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik
@aT

Nic wartego uwagi! Nie polecam! Wystarczy zapytać ludzi z branży IT - wszystkiego się dowiesz

Moni :)
@były pracownik

To jest nic innego jak ten gorszy sort z Positive Power - najlepsi odeszli do konkurencji

Zostaw merytoryczną opinię o Positive Coworking Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Positive Coworking Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jagiellońska 4
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312674875 REGON: 368525460 KRS: 0000699660
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Positive Coworking Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii